Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

edy1289

Mega goraczka u 2 latka pomocy

Polecane posty

Gość saratik
Termometr nonContact mierzy dobrze, nie zauważyłam żeby nam jakoś zafałszowywał wyniki, a jest dość często w użyciu bo mamy malucha w domu od paru tygodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam Mini Temp Sanity gdzieś od wiosny i sobie tutaj podczerwień radzi bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmaratt
Ja to mam aparat bezdotykowy od paru miesięcy dokładnie Non contact i jest naprawdę wygodnie, nie traci się czasu, badany nie musi w bezruchu siedzieć długo, wystarczy kilka sekund i jest wynik na cyferblacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W związku z dzieckiem kupiłam droższy termometr bo Baby Temp za sto złotych z ogonkiem ale warto, jest bezdotykowy więc dla dziecka pełne bezpieczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saradudek
Dużo jest teraz termometrów z podczerwienią, ja mam nonContact akurat, jest atestowany, dokładny, nawet lekarze właśnie tym modelem ponoć mierzą tempkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla lubiących analogii polecam model classic – normalny szklany ale w środku zamiast rtęci jest gal czy coś podobnie brzmiącego więc nie truje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybko strzela Baby Temp wynik mam po hwili na wyświetlaczu, polecam rodzicom malutkich dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystam z nonContact i nie wymieniłabym go na inny model, jest bardzo wygodny z podświetleniem alarmem, z pomiarem który trwa sekundy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Classic niemiecki termometr, wygląda jak te sprzed lat rtęciowe, ale udało im się rtęć czymś bezpieczniejszym zastąpić więc nawet jakby pękł to nic się nie stanie złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renataraba
Przydaje się termometr z podczerwienią w domu, można czymś takim zmierzyć każdą temperaturę nie tylko gorączkę, co do modeli to ja zamawiałam polski Baby Temp, ma długą gwarancję, baterie wytrzymują zaskakująco długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zdecydowałam na nonContact i muszę przyznać że tych bezdotykowych to teraz jest dużo, nie sądziłam, że aż tyle, tutaj mnie zachęciła dodatkowo na pewno długa gwarancja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W nonContact długo bateria trzyma, to mnie mocno zaskakuje na plus, bo myślałam, że podczerwień będzie zużywać energię dużo szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamówiłam w eaptece czopki dla synka, powiem wam skuteczniejsze niżeli te wszystkie zawiesiny i to o wiele https://eapteka.pl/bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie chwalę classic XL model jest tradycyjny w szkle, nie ma tutaj napchanej awaryjnej elektroniki która mnie drażni w takim sprzęcie, bo zawsze coś się może przepalić, rozładować i tyle mam z termometra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, zaczęliśmy u nas w domu stosować nonContact niedawno i nie widzę żęby wyniki jakoś przeinaczał, dokładnie mierzy, i jednocześnie duuuużo szybciej niż zwykły cyfrowy którego używaliśmy wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Termometr mam zwykły tradycyjny classic xl tutaj są dwie różnice generalnie co do starych rtęciówek – nie ma rtęci, to po pierwsze ;) I jest wygodne powiększenie na wskaźnik wyników, więc odczyt jest dużo wygodniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnie mierzy nasz classic xl, nie zawiera rtęci chociaż wyglądem to jest identico jak rtęciówki, bezpieczny, ekologiczny, z gwarancją dożywotnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo funkcjonalny jest mój nonContact, sprawdzi gorączkę, zmierzy wodę w wannie, zapamiętuje wyniki, ja sobie bardzo chwalę, wydajny, nie trzeba wcale często zmieniać baterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super mi się sprawdza termometr nonContact, wynik mam w ciagu sekund na wyświetlaczu, całe badanie jest wygodne i bezpieczne dla dziecka, nie ma żadnego kontaktu córki z urządzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowałam rok temu termometr Baby Temp i cały czas mierzy tak samo szybko i tak samo dokładnie. Polecam, duży komfort jeśli chodzi o dzieci i sprawdzanie gorączki maluchom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam zestaw gorączkowy od Sanity w skład którego wchodzi termometr bezdotykowy z IR i kompres żelowy do zbijania gorączki chociażby. Coś takiego bym poleciła zwłaszcza młodym rodzicom, można sobie szybciej poradzić w czasie choroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzicom kupowałam niedawno w prezencie termometr Classic i są bardzo zadowoleni, bo ogólnie ciężko jest teraz dostać termometr tradycyjny szklany, wszędzie są sprzedawane głównie te na baterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzywam tego samego Classic-a i mam pozytywne zdanie na jego temat. Mierzy dokładnie dość szybko dobrze widać wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BabyTemp dopiero co do mnie dotarł niedawno rozpakowałam i wszystko jest w porządku są baterie w zestawie działa zgodnie z instrukcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładnie rozpisane termometry z informacją o funkcjach wyświetlaczu rodzaju baterii i tak dalej masz na http://rankingtermometrow.pl/. Duże ułatwienie jak dla mnie nie musiałam klikać od strony do strony i sprawdzać opisy osobno tylko mam dużo termometrów w jednym miejscu na jednej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze nam się sprawdza Classic rzeczywiście klasyczny termometr w niczym się nie różni od rtęciówek które były na wyposażeniu większości domowych apteczek jeszcze jakiś czas temu...poza tą jedną różnicą że nie ma rtęci w składzie. Bezpieczny termometr z tradycyjnym klasycznym pomiarem pod pachą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaszalałam ostatnio i zainwestowałam w termometr bezdotykowy BabyTemp – super! Wcześniej używałam zwykłych cyfrówek które owszem były wygodniejsze niż rtęciówki ale z drugiej strony też z precyzją i czasem pomiaru bywało różnie...z podczerwienią jest i dokładnie i szybko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam takie zestawy jak ten termometr BabyTemp + kompres można sobie pomóc w życiu, zwłaszcza w opiece nad dziećmi. Gorączkę mierzę w ciągu chwili, kompres leży sobie natomiast w zamrażarce i jak potrzebuję zrobić zimny okład to po prostu wyciągam i mam gotowy natychmiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamarka

Mój synek to nie dałby sobie zrobić badania tradycyjnie, tego jestem pewna. Przy MultiTemp nie ma za wiele do gadania po prostu jest cyk, moment i mam zmierzoną gorączkę bez przekładania dziecka, jakiegoś specjalnego układania i innej tego typu ekwilibrystyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×