Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wawcia powraca1111

dlaczego odkad wyszly na jaw afery PO

Polecane posty

Gość bfbgnbgn
mnie wqrwiaja terazniejsze debaty nad solenskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hare hare
po mału zaczynają zdawac sobie sprawe jakimi są bęcwałami bez krzty honoru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeta1
uswiadomcie sobie ze niewazne czy rzadzi żydowska PO, żydowski PIS,żydowskie RUch Palikmiota, żydowskie SLD , czy prostytutka polityczna PSL to rzadza w Polsce Żydzi ,a wy naiwniacy łykacie wszystko cooni mowia jak pelikany ryby i potulnie z podkulonymi ogonami glosujecie w wyborach na tych samych Żydów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia a na kogo proponujesz
teraz gloswac?PIS i PO to zenada,palikot sld,psl czy korwin tez. Pozostaje to,do czego namawiam innych,olac tych darmozjadow jak i z lewa tak i z prawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hare hare
jednak są kolosalne różnice, np. PO co chwile podnosi jakieś podatki, PiS kilka obniżył, a innego wyboru nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeta1
jest wybor, zbojkotowac tych darmozjadow , wtedy odczuja pogarde spoleczenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gustawokrutny
wedlug mnie to wyglada tak wymienie od najmniej szkodliwej parti do najbardziej KNP(korwin)>PIS>SLD>RP>PO z tym że korwin nie ma szans na dojscie do wladzy wiec trzeba glosowac na PIS bo gorzej niz za PO to chyba nie bedzie a żydów w Polsce na stanowiskach kierowniczych jest multum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jakich aferach
mowa????'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jakich aferach
tez tak myslalem ze to srakie afery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wyborcy PO już nie mają ochoty na jedną i tą samą, niekończącą się dyskusję z pro pisowską patologią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE MA JUŻ NA KOGO GŁOSOWAĆ!
Gdyby wszyscy prawdziwi Polacy nie poszli do głosowania, może wtedy coś zmieniło by się w Polsce.Jak do tej pory rządzą nieudacznicy,którzy sami robią ciemne interesy,dlatego tak mamy "dobrze" w naszym kraju.Biurokracja kwitnie, do ZUS-u przyjmują coraz więcej urzedników,a oni chodza jak te święte krowy.Ponad połowa za nic bierze kasę! Wywalilabym Senat,oraz ponad połowe posłów i kasa znalazłaby się zaraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeta1
Sawa kolejna wiecznie napalona Żydówka na kafeterii , gdzie wasza idolka Jennifer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gustawokrutny
Za PISu poprostu wiele wplywowych osob nie moglo wytrzymac że ktoś im sie dobiera do przyslowiowej dupy.Pamietam jak dzis jak kwasniewski i rosati zwolywali kongresy i siali panike o rzekomym zagrożeniu demokracji, ktorego nie bylo.Przeciez PIS wowczas ani nie zmienial konstytucji zwiazanej z wyborami ani nie wykonywal zadnych podobnych krokow zostal demokratycznie wybrany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha zeta1 rozśmieszasz mnie do łez :) za to pisowcy ciągle mają coś do powiedzenia, szkoda że tylko jedno i to samo, szukają afer, zaczepek i teorii spiskowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie musimy szukac one same nas znajduja np sprawa walentynowicz :D dziekuje sawa mozesz spierdalac juz ztego forum albo zamknij morde i dalej ogaldaj tvn bo tam ci na pewno teraz tlumacza czemu doszlo do podmianki ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amber gold to tez nie afera przeciez nikt nad tym nie sprawowal kontroli no bo po co koles zarabiajacy kilka milionow rocznie nie rozlicza sie ze skarbowka ktora to przeciez nie ma nic wspolnego z PO prawda?? ahahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zapominajcie o wszechstronnym PSLu oni firmują ten syf,bez nich PO by nie miało szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie widać jaka kulturą mogą się popisać pisowcy.... brawo dla wawcia powraca !!! gratuluję dobrego wychowania, kwintesencja pisowskiego elektoratu, choć wiem że są tam też ludzie inteligentni - zaprzeczyć nie mogę, ale jednak większość robi swoje. A poza tym to mordę masz ty a może i nawet ryj ;) a tvn nie oglądam, bo nie mam czasu na pierdoły (chyba że tvn Style jak jest coś o gotowaniu :D hehe ) Za to z jednym masz rację... spadam stąd, bo poziom rozmowy jest nie ten :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko się wali stocznię zamknięto ,autostrady pękają, Emerytura nierealna, coraz więcej biurokracji, pieniędzy coraz mniej, ale koledzy mają się dobrze. Mój piękny narodzie kogo wybrałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie koniec tego szamba
no pewnie,lepiej babrac sie w niczemu nie winnych trupach czy bronic ksiedza z kolankiem umoczonym w kremie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie koniec tego szamba
i tak na koniec slowa ksiedza,ktory uczestniczyl w ekschumacji zwlok My wiemy, że przekazaliśmy panią Anię Walentynowicz rozpoznaną. Ten moment, do których zmierzały wysiłki polskich specjalistów od patologii sądowej, został osiągnięty "Dramat rozpoczął się w momencie, kiedy rodzina i polscy specjaliści przekazali ciało Rosjanom, a ci przystąpili do przygotowywania go do procedury celnej. Do żadnego błędu nie powinno było dojść, bo choć ciała ofiar zostały potem owinięte w otulinę foliową, do każdego przyklejono plaster z imieniem i nazwiskiem ofiary." "Mam ogromny żal do Rosjan, że w sposób tak wysoce niekompetentny podeszli do tej procedury.Polski zespół wykonał dramatyczną pracę i tym boleśniejsze jest, że ten wysiłek został tak zlekceważony przez Rosjan.Nie wiem przez co, bałagan, niską kulturę traktowania ciała człowieka po śmierci."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×