Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość waga to mój wróg

29 tc ile macie na plusie??

Polecane posty

Gość waga to mój wróg

bo u mnie już 9 kg, nie jem słodyczy, nie obżeram się. Staram się dobrze odżywiać, fast foody zero. Zjadam normalnie na śniadanie 2 kanapaki+ kawa lub herbata, obiad, kolacja bez obżarstwa 18-19 i koniec. W między czasie jogurt, owoc. Powiedzcie czy to dużo czy w normie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielska sielanka
mowi sie ze pod koniec waga skacze, tymczasem mnie w ostatnich miesiacach w ogole malo co przybywa, wszystko bierze dzidziek - 1 kilo na miesiac :) Rodze za 3-4 tygodnie. Od poczatku ciazy przytylam jakies 12 kilo "tylko", nie uwazajac specjalnie na diete (ale fakt, nie mialam faz obzerania sie, a teraz ze wzgledu na zgage to w ogole malo pochlaniam), ale tez nie jestem spuchnieta, bo czasami to gromadzaca sie woda robi swoje. Lekarz miesiac temu ostrzegl mnie bym nie przytyla wiecej niz 2 kilo na m-c i dal diete 1600 dla kobiet w ciazy. Nie stosowalam jej jakos specjalnie, ale jak mowie akurat malo przytylam i tak w ostatnim miesiacu..... nie rozumiem jednak kobiet ktore tyja po 30 kilo i lekarz nic im nie powie, no cos jest jednak nie halo z tym, bo nie ma powodu by az tak tyc, to nie jest zdrowe na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielska sielanka
czyli Twoje 8-9 kilo jest calkiem ok, bo ja mialam jakies 11kilo na plus w 32 tygodniu i lekarz tylko ostrzegl mnie i poprosil bym dociagnela maks do tych 15 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to teraz....
Ja tez przytyłam około 10 kg Uwazam to za normę...do 15 kg to norma... Brzuszek mam duży i wydaje mi się że to przez ten brzuch ma większość kilogramów.. Ponoś nie objadać się słodyczami, pustymi kaloriami, słodkimi napojami i tyle... wiecej tez pospacerowac a nie siedzieć przed kompem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja od 30tc
przytyłam 3,5 kg i skonczyłam z plus 13,5 - urodziłam w 40tc. A wcale się pod koniec z jedzeniem nie pilnowałam, wręcz przeciwnie-dogadzałam sobie wszystkim tym, czego nie wolno mi teraz przy karmieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waga to mój wróg
tez nie chciałabym wyglądać jak słoń. Nie chodzi o to że stosuje jakąś rygorystyczną dietę czy coś. Staram się odżywiać normalnie, nie mam zachcianek, napadów obżarstwa itp. w pierwszej ciąży przytyłam 13kg i teraz też mam nadzieję nie przekroczyć tego pułapu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna mala wredna ;)))
u mnie 34tc, na plusie +6 czasem +7 kg, w zaleznosci od pory dnia, wieczorem wiecej z rana mniej, za slodyczami nie przepadam, choc przyznam, ze w tym 3cim trymestrze ciagnie mnie do czekolady - delicje i michalki wcinam co drugi dzien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro zaczynam 33 tydz i 8 kg na plusie ;) mowi ze do 20 tyg przybiera sie pol kg na miesiac a po 20 tyg pol kg na tydzien. I chyba cos w tym jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapijonka
34/35 tydzien 10 kg na plusie :/ ale wydaje mi się, że wyglądam jak słoń ;-) w 29 miałam 7 na plusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapijonka
Creamyful... nie strasz :-) ale fakt, ja dostałam teraz takiego apetytu, że do końca ciązy to chyba jeszcze z 10 przytyje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale tak obliczajac... Do 20 tyg pol kilo na miesiac a po 20 tyg pol kilo na tydzien to wychodzi jakies 12 kg ;) chyba taka normalna waga ;) masz 10 kg w 34-35 tyg wiec idealnie ;) ja tylko sie obawialam od poczatku ciazy ze przytyje 20-25 kg... Ale cale szczescie nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×