Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rturtyjyfuj

Rodzina dziewczyny są upierdliwi co zrobić ?

Polecane posty

Gość rturtyjyfuj

To tak, moja dziewczyna jest z rozbitej rodziny, jej ojciec nie żyje, matka pije i ma kochanka który też pije.Ogólnie udają dobrych opiekunów ale to wszystko pozory, liczy się dla nich alkohol i papierosy i wspólne spędzanie czasu.Z początku jak ich poznałem ok ale teraz jest co raz gorzej.Pożyczyli ode mnie pieniądze i oddali na czas.Później też pożyczali drobne sumy a ja pożyczałem i oddawali na czas.Ale ostatnio zaczęło mnie to irytować, wydzwaniają i chcą pożyczyć a to na chleb, a to na picie a to na rachunki kurwa, do tego proszą mnie np żebym przyjechał do nich mieszkamy od siebie 25km, i zawiózł ich autem do miejscowości obok jak by kurwa nie mogli sobie zajechać autobusem, oczywiście dają mi pieniądze na paliwo ale co z tego.Zaczyna to przypominać wysługiwanie się mną i zabawę w chłopca na telefon.300 razy gadałem swojej dziewczynie że mi się takie coś nie podoba a ona że rozumie i przeprasza ale sytuacja ciągle się powtarza.Jak sobie poradzić z tym ? bo to jest beznadziejne, dzwonią i proszą o takie totalne pierdoły a ja tez nie chcę sobie zaczynać pozwalać za dużo bo sobie pomyślą że będę na każde ich zawołanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×