Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śmieję się Wam w twarz :D

Prawiczki myślą, że ich target to modelki, fotomodelki, hostessy i tancerki :D

Polecane posty

Gość Sztefan
Natomiast wiem na pewno, że jestem zyebem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
offerma - tak, tylko widzisz, kobiety nie zawsze są logiczne :) tak więc nie snuj jakichś swoich teorii tylko działaj, bo nie wszystko stracone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście mam jakieś tam swoje zalety i są ludzie którzy mnie lubią i dobrze mi życzą ale panny na to co mam nie lecą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojlidydy
offer to co z tobz niby nie tak ? ze zadnej przez tyle lat nie zainteresowałeś ? jesteś aż tak nie atrakcyjny ? bo z tego co czytam to inteligentny bardzo az nie wierze ze zadnej ie wyrwales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tak, tylko widzisz, kobiety nie zawsze są logiczne" być może, jednak jeżeli chodzi o mnie to wykazywały się żelazną wręcz konsekwencją, żadna mnie nie chciała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"az nie wierze ze zadnej ie wyrwales" widać jesteś małej wiary :D a jak mówi pismo: błogosławieni którzy nie widzieli a uwierzyli. bo to niestety prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
bojlidydy - w sumie nie każda leci na przemądrzalskich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojlidydy
ja bym chciała cie rozprawiczyc - ale pewnie ty byś nie chciał mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo nie wszystko stracone!" też tak uważam. życie bez baby ma jednak swoje uroki i w obecnej chwili po prostu trudno mi sobie wyobrazić żeby mi się jakaś pętała po domu. jak już pisałem wcześniej: nie lubię kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobraźcie sobie mnie w takiej sytuacji: http://www.wykop.pl/ramka/135628/40-letni-prawiczek/ poza tym ten facet też przecież nie jest jakiś wybitnie pokraczny. do tej kobity pasuje wręcz idealnie. jakby stanęli obok siebie to bym powiedział że przeciętna polska para. takich samych można znaleźć na każdym weselu. normalnie ciotka halina i wujo heniek. a jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sztefan
Przecież tan facet wygląda jakby miał koło 60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
Krem - nie do końca. Jesteś Bears? Nie jesteś, dlatego to także TWOJA wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni oboje wyglądają jak z muzeum PRLu. "Kobieta zawsze się czegoś do przyczepi." no właśnie. czyli plan dla mnie jest taki, żeby wbrew sobie, wbrew własnym chęciom męczyć się robiąc coś do czego nigdy nie miałem talentu a po kilku latach takiej drogi przez mękę uzyskać przy dużym "szczęściu" efekt taki że będę żałował że nie jestem sam. zajebista perspektywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
Czekamy na inicjatywę innych. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej przeciętniara . ale to ze jest przecietna nie oznacza ze jest brzydka . osobiscie mi sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje , ale nie nalezy naginac rzeczywistosci , takich jak ona to ja mase na ulicy widze :D, a szef widzac ze sie pojawiłem uciekł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
Zielona Żabo - dałaś swój temat przejąć dywagacjom nacjonalistycznym, to cierp. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja wiem czy taka znana , ja ją tylko widziałem w mrocznym rycerzu i wypadła w nim bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×