Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śmieję się Wam w twarz :D

Prawiczki myślą, że ich target to modelki, fotomodelki, hostessy i tancerki :D

Polecane posty

imo powinienes zmienic styl ubierania czyli : dres bad boy czapke z daszkiem , oraz zostań hazardzistą, alkoholikiem tacy tez mają branie bo kobiety lubią zmieniac faceta dlatego takich kochają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
IMO - dziobales kazda az jakas sie w koncu zlitowala? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
Nie tylko każdą, ale i gdzie popadnie. :D Oj, Kremik, Kremik...ech...nie znasz podstaw. Naćpanego Heńka, który tacza się pod monopolowym nikt zmieniać nie chce, ale już naćpanego Micka Jaggera...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
IMO - to widze, że niezly z Ciebie playboy ;) a niby prawiczki takie nieśmiałe do dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
samanta mamba - "IMO - to widze, że niezly z Ciebie playboy" Nawet sprawiłem sobie taki sam szlafrok jak Hefner...i zapadłą klatę ostatnio. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
IMO - to brzmi bardzo zachęcajaco :) a skoro miałeś tylko jednorazowy seks bez związku to napisz czy nie będąc prawikiem bardziej odczuwasz brak seksu czy tez nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
Widzę, że Mamba przygotowała kapownik. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariockaji
Musicie byc bardzo zboczeni i ogladacie na necie tylko hamlu szkoda mi takich bo powinni leczyc wasze zboczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
IMO - no ale ciesz się, że wyrobiłeś się ze stratą prawictwa do 30stki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo nigdy się żadna nie pętała, ale zawsze można to zmienić" no ale już właśnie nie chcę tego zmieniać "kobieta to nie tylko darmowy seks ale i może być przyjaciółką" kobieta-przyjaciółki zawsze wydawała mi się mocno dziwaczna. pewnie to wynika z mojej nieatrakcyjności. bo faktycznie, zdarzały się takie które chciały utrzymywać ze mną "przyjacielskie" relacje jednocześnie stukając się z jakimiś innymi facetami. może to wynika z tego że jestem dziwny ale nigdy mnie coś takiego nie pociągało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
Samanta, ciekawska straszliwie, prowadzi temat burzliwie. Pytań wir zadaje wiecznie, i podpuszcza nam niegrzecznie. "Seks nie wszystkim jest kochana", muszę pisać jej od rana. Ale ona nie zrozumie, bo w prawików siedzi tłumie. Oni tylko o tym pieją, że bez seksu nam gnuśnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
" bo faktycznie, zdarzały się takie które chciały utrzymywać ze mną "przyjacielskie" relacje " ­ to trzeba było kuć żelazo póki bylo gorące! przeciez z takich relacji często tworzy się miłość. i takie związki są najlepsze, oparte na przyjaźni właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
!offerma "Pewnie to wynika z mojej nieatrakcyjności. bo faktycznie, zdarzały się takie które chciały utrzymywać ze mną "przyjacielskie" relacje jednocześnie stukając się z jakimiś innymi facetami. może to wynika z tego że jestem dziwny ale nigdy mnie coś takiego nie pociągało." Dość mocno psychiczny owszem, ale akurat TA Twa 'dziwność' istnieje u WIĘKSZOŚCI samców. No i trzeba zwrócić uwagę na cudzysłowie przy zwrocie "przyjaciel". :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
Kobiety mnie zawsze krzywdziły i były dla mnie niedobre. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
samanta mamba - "to trzeba było kuć żelazo póki bylo gorące! przeciez z takich relacji często tworzy się miłość. i takie związki są najlepsze, oparte na przyjaźni właśnie." O rzesz Ty! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tej samanty chyba dawno nikt nie zerżnął porządnie, że takie głupoty bredzi." no chyba tak, bo już naprawdę nie wie co gada. "przyjaciel" to właśnie taki facet którego panna lubi i ma on swoje zalety ale nie pociąga jej seksualnie. dlatego najlepsze tego rodzaju układy to laski mają z pedałami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
samanta mamba - "offerma - wiele razy widziałam jak ze zwykłego koleżeństwa tworzy sie cudowny zwiazek." Ty napiszesz scenariusz, ja zajmę się scenografią, a Oferma efektami specjalnymi i kontekstem politycznym. Główną rolę "przyjaciela" zagra Brad Pitt. Zbijemy fortunę! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
Argen - podaję przykłady z życia wzięte )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
samanta mamba - "Argen - podaję przykłady z życia wzięte )" Samo Życie (codziennie o 18:00)! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
po ulicach nie chodzą same brady pity a jednak ci faceci chodzą za rękę z dziewczynami, więc jak widać, da się. trzeba tylko tego bardzo chcieć i zdobędzie się modelkę czy tancerkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
Fakt - oni wszyscy pewnie startowali z pułapu "przyjaciela", po czym samice stwierdziły, że są oni tacy cudowni, iż związek z nimi będzie jak z marzeń. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po co te kłamstwa kazdy wie ze podstawa to sie spodobac wizualnie, jak sie spodobasz to panne zdobedziesz ale jak sie nie spodobasz to zostaniesz przyjacielem innej opcjii nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa, cudowny związek z koleżeństwa, a baba rżnie się na boku. albo oboje są tak brzydcy, że są ze sobą z konieczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
Chryste Zielona Żabo! Ty to musisz mieć dzisiaj podły dzień. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream to jest standard kobiet na kafe wciskają Ci coś co jest bujdą. Na początku zawsze liczy się wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramders
Dodam tylko, że to ja - Darker i piszę z pomarańczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie wczoraj zaastanawiałem jadąc autobusem przez miasto dlaczego nie mam brania alepatrzac przez szybe w autobusie widziałem pełno dresiarzy z czapkami z daszkiem w adidasach i białych skarpetach szlajających sie z browarem w łapie albo stojącymi przed jakąs bramą i sie zastanawiam jakim cudem tacy mają powodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×