Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śmieję się Wam w twarz :D

Prawiczki myślą, że ich target to modelki, fotomodelki, hostessy i tancerki :D

Polecane posty

"offerma to zdeklarowany ateista to niech idzie do prostytutki, w czym problem? kasę na numerek przecie ma." to jest ciekawe zagadnienie. ja po prostu nie chcę. oczywiście że jakbym chciał to mnie stać ale jakoś nie potrzebuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Podobno pod stalingradem i na froncie wschodnim coś takiego działało. Powtarzam "podobno". Pononadto miały być otwierane takie "quasi-burdele" w których ochotniczki miałybyć zapładniane prez zasłużonych SS-mannów, jako nosicieli dobrych genów . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BSA
żydzie nie zapominaj że te ochotniczki też miały się wykazywać dobrymi genami, a nie np. cygańskimi czy żydowskimi jak twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kighk
prawiki debile co do burdla nie i d a umra ze zwisłym uschniętym kuktasem -pierdoły matoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałem już nie raz że nie mam sefardyjskich ni chazarskich genów. Wmawianie komuś żydowskiego pochodzenia tylko świadczy o toim stanie psychiki. A honoru mam więcej od ciebie bo przynajmniej nie jestem koniobijcą . . . A zarówno "narodowy socjalizm" jak i "volkizm" umarły śmiercią w pierwszym przypadku gwałtowną, w drugim naturalną. To wszystko do powiedzenia w tym temacie . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shiny hpp pep
jakbym była 30 letnim prawiczkiem to na pewno poszłabym do burdelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kighk
prawiki stare ze zwislymi uschnietymi kuktasami -hahhaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddsad
Czemu nie pójdziecie na dziwkę ? jest w czym wybierać,jeśli komuś zależy na dupczeniu to i tam nawet pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a dlaczego miałbym pójść na te dziwki? ja tego za bardzo nie rozumiem prawdę mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddsad
Bo użeranie się nad sobą nic nie daje.A jeśli ktoś faktycznie by chciał poruchać to i by nawet do agencji poszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwki są dla takich jak ja nieczyste. Jak ktoś wierzy w Boga to obawia się kary. Poza tym pójście do dziwki to porażka, bo człowiek wtedy staje się Freierem, czyli klientem prostytutki . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddsad
Czyli chcecie za darmo,czasem życie bywa okrutne i trzeba płacić to co inni mają a ktoś nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soth_Gesaecgan "A niby co komu w ogóle komukolwiek piss-dal cokolwiek?" ­ Może dadzą w końcu te 3 miliony mieszkań, które obiecali jakieś 7 lat temu. :D ­ Darker "Obecnie jedyne czego chcę to zmienić robotę na lepiej płatną i najlepiej na taką którą będę mógł wykonywać z domu." ­ W domu? A co z wyjściem do ludzi?! ­

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 7
Wszelki Duch pana boga chwali... ANETA !!!! A gdzies Ty sie podziewala przez tyle czasu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darker sie nie wyluzuje , ale powinien czesciej wychodzic do ludzi moze poszukac sobie jakies hobby. nie wiem jak on wygląda czy jest bearsem czy nie ale napewno jakies sie spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza, byłam bardzo zajęta i dalej będę ale stwierdziłam, że odwiedzę Was po tylu miesiącach i pokażę, że żyję, aby rozwiać plotki, że się powiesiłam - bo kiedyś i takie o mnie poszły na Kafe gdy chwilowo zawiesiłam swoją działalność. :D ­

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A niby co komu w ogóle komukolwiek piss-dal cokolwiek?" o ile dobrze pamiętam to dał niższe bezrobocie, niższe podatki, niższe długi i państwo które ścigało przekręty a nie twórców stron www. i to tylko przez dwa lata. i nie musiał zapewniać co chwilę że "państwo zdało egzamin" bo jakoś oszukiwani i okradani na każdym kroku polacy tego nie widzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozia to prawda ze jestes
w targecie prawikow ??? bo kiedys ktos pisal ze zarabialas wygladem . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 7
Nizsze bezrobocie to dal akurat otwarty rynek pracy na zachodzie przed kryzysem a nie zaden PIS. Aneta - kafe plotka glosila akurat ze znalazlas bogatego faceta i wyszlas za niego. Milo Cie znowu czytac. jak chcesz to sie odezwij na maila. Ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korallinna
prostytucja kwitnie a durne stare prawiki nie chca zmoczyc kuktasa w nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 7
A moze im juz po prostu nie staje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"rynek" to jest otwarty również dzisiaj. i jakoś nie przeszkadza to bezrobociu rosnąć. bajeczki o "rynkach" "koniunkturach" i tym podobnych pierdołach które to "pis miał" a nikt przed nimi ani po nim nie to opowiadajcie głupszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozia to prawda ze jestes "w targecie prawikow ???" Jeśli patrzeć na tytuł tego topiku to tak... Zuzanna Amelia & 7 "kafe plotka glosila akurat ze znalazlas bogatego faceta i wyszlas za niego."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×