Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śmieję się Wam w twarz :D

Prawiczki myślą, że ich target to modelki, fotomodelki, hostessy i tancerki :D

Polecane posty

Gość korallinna
prawiki to sa walikoniki zamist isc do dziwki która posałaby im kuktasa jak ananasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 7
Offerma - co ty znowu za pierdoly wypisujesz. Rynek zachodni przezywa kryzys. Znalezienie pracy kiedys a teraz to jak dwa rozne swiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol123456789
"Prawiczki myślą, że ich target to modelki, fotomodelki, hostessy i tancerki :D " Jest trochę inaczej. To one myślą, że są " medelkami, tancerkami, hostessami " a ich target daleko za oceanem czeka na wizę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 7
Daj jeszcze raz. Czasami cos nawala. Nie wiem czy juz zauwazylas ale Twoj ulubieniec tez zniknal z kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna Amelia & 7 "Nie wiem czy juz zauwazylas ale Twoj ulubieniec tez zniknal z kafe." ­ Mój ulubieniec? Jakoś nie zauważyłam żeby któregoś Prawiczka ubyło, sami swoi, ale jest możliwość, że się mylę. :) ­

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może Wy kojarzycie kobiety z reklam, takie brunetki we włoskim typie. Jedna z reklamy jakiegos ubezpiecznia, czy banku, na koncu jest, usmiecha sie, dosyc krotkie wlosy. A druga w reklamie edarling, usmeicha sie, dlugie wlosy, ale nei ta co jest najczesciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 7
Spadaj matole niedouczony z tymi swoimi banalami. Wiadomo ze jak PIS przezarl i przepuierdolil mienie to potem trzeba bylo wszystko podniesc. A na zachodzie zaczal sie kryzys. Tylko taki matiol jak ty offermusiu moze tego nie wiedziec. Tylko sie w majtki nie posikaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 7
Aneta - to jednak nie zauwazylas. Prawika zawsze szczer/bat/ego brak. Masz pozdrowienia od IMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 7
Argen - na czym sie nie znam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 7
offermusiu matolku pis mial wladze w czasach kiedy zachodni rynek pracy byl otwarty i chlonny. Stad taka koniunktura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Argen, co u Ciebie? Dalej poszukujesz pracy? ­ Zuza, ano, faktycznie był jeszcze prawiczek ZS, już o nim zapomniałam. :) A Krasnala mi brakuje, zwłaszcza wtedy gdy moja ręka doszukuje się jakiejś podstawki na honorowe miejsce dla flaszki, którą mam przyjemność sączyć. :) ­

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 7
Offermus - ty jednak nudny matolek jestes . Chociaz to nawet zabawne tak wyobrazic sobie jak toczysz wsciekla piane a i tak gowno mozesz zrobic. Ale powsciekahj sie troche przed snem. A najlepiej przywal z piachy w monitor albo w klawiature.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne. "jak pis miał władzę to manna z nieba leciała" a innym lecieć nie chce jakoś. i dlatego wszyscy poza pisem napierdalają nas podatkami ile tylko mogą. ale idioci są wciąż przekonani że "pis to samo zło".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
Drabino! To Ty?! Czy me kaprawe ślepka niedowidzą z tej perspektywy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 7
A nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Argen - nie żebym Ci chciała zabierać nadzieję, ale generalnie te szkolenia są po to, żeby pipy z urzędu mogły dostać kasę z gminy/powiatu/UE na takie szkolenie. :o ­ szukaj na własną rękę. ­ chociaż wiem, jak jest chujowo w małych miejscowościach. ostatnio się nasłuchałam takich rzeczy, że aż mnie ściska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
Drabino! Czy podszyw wysłałby Ci rysunek na dzień kobiet? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 5 latach rządów "miłości" wszystko coraz droższe, inflacja najwyższa od lat, po raz pierwszy od 12 lat stopa oszczędności spadła poniżej zera a wciąż istnieje ogłupione bydło które gotowe jest tego bronić. to się w głowie nie mieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 7
Bo przez 12 lat byl otwarty rynek na zachodzie. Teraz jest kryzys na zachodzie. Z pisem czy bez pisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 7
Argen - to ja mam dla Ciebie propozycje: Zacznij pisac bloga do spolki ze mna. Zrobimy kokosowy interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Argen, ale z odśnieżania nie wyżyjesz :o a mieszkanie z rodzicami jest fajne do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty luzerku nie masz charakteru. masz prawie 30 lat i nigdy w życiu nie pracowałeś. dla mnie to jest nie do pomyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale rynek w niemczech był zamknięty za rządów pisu a teraz jest otwarty. i do tego, UWAGA UWAGA, niemcy mają najniższe bezrobocie od lat i potrzebują pracowników. proszę bardzo: "Stopa bezrobocia w Niemczech w maju 2012 r., po uwzględnieniu czynników sezonowych, wyniosła 6,7 proc. wobec 6,8 proc. w kwietniu - poinformował Federalny Urząd Pracy w komunikacie. To najniższy jej poziom od 2 dekad." http://www.money.pl/gospodarka/unia-europejska/wiadomosci/artykul/bezrobocie;w;niemczech;najnizsze;od;dwoch;dekad,156,0,1096348.html no ale jak ktoś jest tak ograniczony jak ty to będzie szukał każdego pretekstu żeby ściemy władzuni łyknąć. no bo skoro "autorytety" w tvn mówią że "pis to zuoooo" to tak musi być choćby fakty wskazywały na coś zupełnie innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 7
Argen - myslalam , ze szukasz sposobu aby zarobic pare groszy. To jest opcja. Ty sie znasz na necie a ja umiem pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×