Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śmieję się Wam w twarz :D

Prawiczki myślą, że ich target to modelki, fotomodelki, hostessy i tancerki :D

Polecane posty

Gość ale wy pieprzycie głupoty
Elo wam ludzki tak mi się przypomniało jak jeszcze byłem z tą swoją to kobiety jak kogoś mają to stają się takimi małymi dziewczynkami czasami i trzeba je wtedy tak traktować. Z resztą w kobietach nawet dorosłych to dużo pozostaje z takich dziewczynek które od nas facetów oczekują wsparcia psychicznego szczególnie. Ze jak ona będzie miała gorszy dzień i będzie marudna to ty się tym nie przejmiesz i się z nią nie pokłócisz tylko olejesz jej głupoty ,ale jednocześnie będziesz przy niej. Dlatego też prawiczki ty wy musicie inicjować to facet musi być ten opiekun ,a kobieta ta malutka ...a wy się chcecie ustawiać w roli biednych małych chłopców ,a takich kobiety nie chcą ..co najwyżej jako kolegę ,ale facet musi być ponad kobietę ...a nie pod nią. Taka mała rada ..po prostu poczujcie się tymi opiekunami jak ojciec nad córka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfrtg
kazdy prawik to potencjalny seksualny przestepca -wiec powinny byc spechjalne dzielnice dla prawikow- strzezone przez policje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil79jgora
no to w czym problem, wynajmij jakieś modelki, seksuologów, psychologów, zapłać im i rób takie szkolenia dla prawiczków za swoje pieniądze skoro tak Ci na tym zależy no i wypadałoby żeby oddawali krew przed badaniem i po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orkan2
Cyfryzacja polskich urzędów pomorze nam w ewidencjonowaniu prawików. Na recydiwistów prawików wyślemy oddziały prewencji policji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam, wawa
Pewność siebie > kasa + wygląd, nie wspominając o konfrontacji z tylko jedną z tych cech. Wygląd+pewność siebie=przygodne numerki, duza szansa na związek. Kasa+pewność siebie=sponsoring, czyt. kupienie sobie dziewczyny, a i taka którą kreci zaradność się znajdzie i zechce się ustablilizować. Pewność siebie = podjęcie działania w celu poznania i wypracowanie sobie okazji. Wygląd+kasa = potencjalnie dużo chętnych ale spie**olenie każdej z tych okazji ze względu na wstyd przed rozmową, nagością, kompromitacją itp. itd. Jeżeli pewnemu siebie trafi się okazja to ją wykorzysta. Niepewny siebie ale wygledny i kasiasty nie wykorzysta żadnej z nich, choc będzie miał ich więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam, wawa
Ja całe życie byłem chorobliwie nieśmiały, dodatkowo nie jestem jakimś kompletnym nieudacznikiem, a kobiety nigdy nie miałam i nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cimarron
w trzecia sobote wrzesnia na Jasna góre przybyła pielgrzymka ludzi pracy -ok 35 tysiow ludzi- a czemu nie ma pilegrzymek prawikow/? z tych oaz , duszpasterstwa akademickiego i innych -zwlaszcza szkól reliigjnych -zebraloby sie -moze setki tysiow prawikow -ludzie uciekaliby przed nimi jak przed zarazą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myopia
n a lednice - przybywa co roku jak pisza gazety ok 60-80 tys mlodych ludzi - ich rodzice sa debilami ze tam ich puszczaja-n a pielgrzymkach i reliigjnych uroczystościach masowych to podobno kwitnie pedofilia i gwałty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sokrateiia
pielgrzymka prawikow -to byłaby gorsza niz najazd hunów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam, wawa
Krótko mówiąc ludzie w trakcie swojego życia się kodują na różne sytuacje w zależności od tego co ich w życiu spotyka. Największy wpływ na owe kodowanie ma dzieciństwo i wiek nastoletni. Jak ktoś się zakoduje ch*jowo to ma k**wa problem bo odkodować się jest mega ciężko i oduczyć się złych nawyków które są wryte głęboko w banie. ..Myślisz ,że taki PBW/offerma nie chce dziewczyny ? ..chce i może nawet teoretycznie wie co i jak ,ale jak przychodzi co do czego i dana sytuacja ma miejsce to niema czasu na myślenie tylko pierw działają reakcje zakodowane w podświadomości czyli np wycofanie...potem wraca do domu i sobie taki myśli " mogłem powiedzieć to i tamto " ,ale co innego sucha teoria na spokojnie ,a co innego działanie w danej chwili gdzie na reakcje ma kilka sekund ,a pierwsze reakcje są podświadome np " mimika twarzy , postawa ciała" Niby są tam jakieś sposoby na gmeranie w podświadomości ,żeby oduczyć różnych głupich zachowań, fobii itp np poprzez głęboką hipnozę ,ale jak to działa w praktyce to nie wiem ..czytałem tylko kiedyś o tym..to taka moja pseudo-rada może kogoś to zainteresuje ,a może nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iron Storm
My się kobietom nie podobamy, a poza tym lepiej jest być samemu. ja ich unikam a one mnie i jest spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"chce i może nawet teoretycznie wie co i jak ,ale jak przychodzi co do czego i dana sytuacja ma miejsce to niema czasu na myślenie tylko pierw działają reakcje zakodowane w podświadomości czyli np wycofanie...potem wraca do domu i sobie taki myśli " mogłem powiedzieć to i tamto " ,ale co innego sucha teoria na spokojnie ,a co innego działanie w danej chwili gdzie na reakcje ma kilka sekund ,a pierwsze reakcje są podświadome np " mimika twarzy , postawa ciała"" 123 masz i nie masz racji. masz z tym że wiele reakcji jest "zakodowanych" wyćwiczonych, odruchowych. masz rację że tak naprawdę to i ja i inni chcieli by pannę. ale nie masz racji że wracam do domu i rozważam "co ja bym powiedział" to bzdura. tak to ja może z 10 a może raczej z 15 lat temu myślałem. teraz już jestem na etapie w którym wiem że jestem dla kobiet nikim i jedyne moje zainteresowanie objawia się w tym że mogę się za jakąś obejrzeć. ale zdaje sobie sprawę z tego jaki jestem i że cokolwiek bym nie powiedział to moja prawdziwa natura zawsze wylezie i nic z tego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
offerma - to jednak chcesz mieć kobietę? wiedziałam! to czemu wcześniej kręciłeś, przecież to nie wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie rozumiesz co napisałem. oczywiście że wolałbym żeby laski na mnie leciały, żebym im się wydawał atrakcyjny i żebym jakąś "miał". ale tak nie jest i nie będzie więc w sytuacji w jakiej jestem po prostu zrobiłem to co jest racjonalne czyli dałem sobie z tym spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
offerma - nie masz racji, zrobiłeś najgorsze co mogłeś zrobić. odpuściłeś. człowiek to istota społeczna, potrzebuje kontaktów z drugą osoba, tak jest zdrowiej. musisz znowu zacząć polowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
offerma - a tak szczerze, myślisz, że masz realne szanse na związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
kafeteria to tylko dostarcza powodów do dyskusji przed komputerem, a mi chodzi o bliskie kontakty z drugą osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz będę miał 38 lat i nigdy się nie całowałem. jakie ja mogę mieć "realne szanse na związek"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
offerma - chodzi mi o to jakim jesteś człowiekiem, czy stworzyłbyś teraz związek z kobietą? a to że nie masz doświadczenia to jeszcze nic nie znaczy, przecież sam tu wklejałeś linka do artykułu o facecie starszym od Ciebie który znalazł swoją miłość i stracił z nią prawictwo. więc wszystko jest możliwe, to tylko zależy od tego co masz w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
off, to bogowie karzą cię staroprawictwem za to, że mnie nie chciałeś! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pamiętacie 40stoletniego prawiczka z filmu? nawet on związał się z samotną matką :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
Argen - ty to już w ogóle masz całe życie przed sobą, najgorzej to się poddać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjdkadkj
ja tego też nie rozumiem , primo chwalenie się i uznawanie tego za przymiot , ze sie nigdy nie maiało dziewczyny to kiepski pomysł , tak wogóle , poza tym należało by coś z tym zrobić albo przynajmniej teoretycznie coś wiedzieć a wy poznaliście jedną laskę , olała was , wieć wszystkie są takie same ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×