Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śmieję się Wam w twarz :D

Prawiczki myślą, że ich target to modelki, fotomodelki, hostessy i tancerki :D

Polecane posty

imo moje foty nie raz byly wklejane, wiec przestan mi pierdolic:) tak poplakalam sie, wpadlam w depresje mozliwe sa tworza sobie jakies foldery, ale dla mnoe to chore imo racji nie miales wlasnie, nie mozna miec racji jak sie nie ma danych na pewne tematy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12335
Uparta istota - sama reakcja wystarczy, aby stwierdzić, czy mam rację. :classic_cool: ­ I od tego są generalizacje, aby dzięki schematom wyciągnąć odpowiednie wnioski (teraz się zacznie). :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zradzona to chba nie zostalam nigdy przez zaufane osoby:) te foty ktore dalam ludziom z uczuciowego nigdy nie wyszly:) te co ma zabcia np:) wycieklu tylko te co kiedys wysylalam jak leci na utworzonym przez siebie topiku wlasne o fotach ludzi z kafe wychjodzi na to, ze tu jeszcze pisze garstka uczciwych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha IMO ale co Ty bredzisz przeciez Ty jestes mistrzem generalizowania, wlasnie tym mnie najbardzoej wkurwiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12335
Wiedziałem. Generalizacje ZAWSZE wzbudzają zabawny sprzeciw. Tym bardziej zabawny, że jeśli poruszyć ów temat, to można generalizować, iż samica się zirytuje i zacznie się spierać używając przewidywalnych "argumentów". :classic_cool: ­ Ech, cóż za unikalne i wyjątkowe istoty - każda inna i jedyna w swoim rodzaju. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daruj sobie Imo ja opieram sie na przykladach i konkretach a Ty na swoim "bo tak jest i koniec" bo tak jest zawsze bo takie sa baby itd itp wiesz lepiej i koniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
argen tu zawsze bylo do dupy, ale teraz jest bardziej niz bylo:) ale cholara wystarczy pare wpisow nawet po dlugoej przerwie i czlowueK sie wciaga znowu paskudztwo:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12335
Tamari - oczywiście, że wiem lepiej. Albowiem potrafię wyciągać wnioski i posiłkuję się badaniami naukowymi, które są właśnie generalizacją, acz jak każda generalizacja w większości są trafne. ­ I tutaj wchodzą "argumenty" samicy, które maja na celu obalenie tej jakże plugawej generalizacji, używając...przykłady wyjątków. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12335
Tamari - jesteś uzależniona. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mnie obchodza imo twoje wnioski jesli madrzyles sie na temat mojej relacji i kotaktow z kims nie majac pojecia jak wygladala i nie raz piszac skrajne bzdury ktore nigdy nie mialy miejsca?? jak np moje rzekome wyplakiwanie sie facetom w rekaw, zktorymi sie przyjazbie bo pasosalo Ci to do ogolnie przyjetej opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12335
Tamari - użyłem GENERALIZACJI. I właśnie Twoja irytacja utwierdziła mnie w mojej racji. Gdyż Twoja złość także zalicza się do innej GENERALIZACJI. Akcja-reakcja. Naciśnij guzik A, to zapali się czerwona lampka B. ­ Jeśli się NIE zapali, to znaczy, że spaliła się żarówka, ale jest to właśnie omawiany wyjątek. :classic_cool: ­ W tym wypadku żarówce nic się nie stało. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem uzyles, ale odnoszac swoja opinie do konkretnie mojej osoby a ponbiewaz nue znosze jak mi ktos cos wmawia ze wie leouej ode mnie o moich pogladach uczuciach i rekacjach z innymo stad moja irytacja ale dla Ciebie nawet to bedzie dowodem twojej rzekomej racji bo sobie nawet reakcje interpretujesz na swoj pokretny sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12335
Ależ skąd - po prostu reakcja pasuje do danego schematu. A skoro schemat zaistniał i został potwierdzony, to wniosek jest prosty - mam rację. ­ A irracjonalna agresja wywołana poczuciem, iż ktoś wkroczył w Twoją prywatną przestrzeń, niczego nie zmienia (a tylko potwierdza wyniki całego "eksperymentu"). :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to zawsze przyjde jak już jest pozamiatane 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12335
Zielona Żabo - to był...hmm...zgoła losowy okrzyk rozpaczy(?). :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12335
Iftarko - ale masz mocny sen. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buihaahaaha ale brednie nie wiem czego sie naczytales i kto ci doradzal, ale kiepsko to wyszlo:) napisales mi mnostwo bzdur wtedy w mailach bo wmawiales mo rzeczy ktorych nigdy nie robilam zebys mi tam jeszcze wmawial nieuswiadomioone przeze mnie uczucia to ok, mogles se na to silic ale wmawiac konkretne zachowanai nie znajac mnie? szczerze mowiac to gratuluje tak wysokiej samooceny:) zaba a co wm,awial Ci ze kochasz offerme?;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12335
ifka* "Szloch iksa mnie obudził." ­ Rycerze nie płaczą...chyba. :P ­ Tamari "zaba a co wm,awial Ci ze kochasz offerme?;P" ­ Cóż za wyśmienicie nietrafiony komentarz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12335
Tamari - nie o to chodzi. Ale sprawy sercowe Zielonej Żaby pomińmy milczeniem. powiem tylko tyle, że sama nieświadomie przyznałaś mi w czymś racje. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha i nawet wiem co masz na mysli bo juz znasz twoj tok rozumowania ale szkoda mi juz zaprzeczac jak wiesz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12335
Tamari - odmeldowuję się spać, gdyż już nie wiem, czy z irytacji literki Ci się mylą, czy to może MI oczy się kleją. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMO no właśnie, nie znasz się. Generałowie i Rycerze płaczą całe zycie. Niczego innego nie potrafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×