Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śmieję się Wam w twarz :D

Prawiczki myślą, że ich target to modelki, fotomodelki, hostessy i tancerki :D

Polecane posty

Gość samanta mamba -
daker poderwij mnie wreszcie, jak długo mogę to sugerować? a Ty nic nie łapiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja już mam na to wyjebane
a po co mam się komuś narzucać? nie to nie, płakał nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja już mam na to wyjebane
a poza tym wszystkie lecą na pieniądze, więc wolę sobie zaoszczędzić ciągłego marudzenia, że inni faceci mają to czy tamto, tak samo mówicie że nie lecicie na pieniądze, ale powtarzacie że facet ma się rozwijac w pracy czyli awansować i zarabiać coraz więcej, czyli de-facto lecicie na pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez bite pięć lat obracałem się w towarzystwie kobiet. Podlasie można nazwać rajem cipek a uczelnie tam to już w ogóle. I tak się zastanawiam z kim mam kontakt odnowić skoro nikogo w mojej dziurze w której mieszkam nie mam. Ale załóżmy, że znalazł by się jakiś przypał co jeszcze nie wyjechał i byłby chętny na coś takiego... jak by to miało wyglądać? U mnie nie ma klubów - są bary. Nawet gdyby były to by mnie tam czołgiem nie zaciągnęli. Co mi zostaje ... ? a no tak, ulica. Jak się jest zamkniętym w sobie introwertykiem to naprawdę ułatwia kontakt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a poza tym wszystkie lecą na pieniądze" ­ Nie do końca. Chodzi o status którego pieniądze są ważnym składnikiem. Baba może nie zapyta ile zarabiasz ale zobaczy w czym chodzisz, gdzie mieszkasz, czym jeździsz, czy jesteś lubiany (ilość nie jakość)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
darker - a to w Twoim przypadku nawet lepiej w pubie na spokojnie posiedzieć niż na głośnej dyskotece. w pubach często faceci zgadują, najczęstsze zagrywki, widzisz same dziewczyny/dziewczynę pytasz czy możesz się przysiąść, pytasz co pije lu co masz dla niej zamówić. albo czekasz aż się odłączy od znajomych i pójdzie na papierosa i wtedy zagadujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmc
jak jakiś stalker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
darker - ale wiele pali tylko okazjonalnie na imprezach, więc nie ma co takiej z góry skreślać, a i sam nie musisz siedzieć, tak jak pisałam weź jakiegoś kolegę, alo poproś szwagra, przecież nie odmówi, a siostra pewnie się ucieszy, że zacieśniacie męskie więzy i że zaczynasz wychodzić na miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale wiele pali tylko okazjonalnie na imprezach" ­ Dupy też pewnie dają okazjonalnie na imprezach więc się nie liczy :D ­ "weź jakiegoś kolegę" ­ Nie mam a szwagier pracuje a po pracy che odpocząć zamiast szlajać się po barach jak jakiś lump.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samanta tracisz czas oni takie teksty, ktore tu piszesz czytaja na forum od lat i nic to nie daje albo ktos cos przemysli i zmieni na wlasna reke,znajdzie sposob jaki mu pasuje sam z siebie, albo tego nie zrobi czytanie takich rad nic nie zmienia, zawsze odepra kazdy twoj argument, napisza ze sie sie znasz, ze nie masz racji itd mam wrazenie ze takie gadki sluza tylko jednej rzeczy: jedna osoba stara sie udowodnic ze taki prawiczek ma duze szanse ulozyc sobie zycie uczuciowe i towarzyskie a taki prawiczek stara sie udowodnic, ze zrobil wszystko co mogl i nic juz nie moze a poza tym on i tak wie wszystko najlepiej takie gadanue dla samego gadania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja już mam na to wyjebane
a dlaczego to facet ma zagadywać? skoro to babom bardziej zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
Tamari - zawsze warto spróbować, może akurat któryś pomysł komuś podpasuje, nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"albo ktos cos przemysli i zmieni na wlasna reke,znajdzie sposob jaki mu pasuje sam z siebie, albo tego nie zrobi" ­ Sposób znaczy się na to jak wyrwać dziewczynę czy mowa także o tym aby zająć się czymś innym? Bo ja mam co robić a forum traktuje rekreacyjnie. ­ "czytanie takich rad nic nie zmienia, zawsze odepra kazdy twoj argument, napisza ze sie sie znasz, ze nie masz racji " ­ Jeśli uważa, że ma rację to niech spróbuje poderwać diewczynę. Przy jej teoriach to problemu raczej mieć nie powinna. A może jednak? :D ­ "a taki prawiczek stara sie udowodnic, ze zrobil wszystko co mogl i nic juz nie moze a poza tym on i tak wie wszystko najlepiej" ­ Każdy zna swoje życie i możliwości lepiej od obcej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
Argen - skreśliłbyś przez papierosy kobietę? przecież może dla Ciebie by w końcu rzuciła nałóg, bez przesady nie traktuj palaczki jak trędowatej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a dlaczego to facet ma zagadywać? skoro to babom bardziej zależy" ­ Ale im zależy na fajnych. Mało to tematów było na kafe jak panna narzeka, że się frajer przyplątał do niej i myśli, że ma szansę a ona ma go dość i nie wie co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja już mam na to wyjebane
a dlaczego by nie, skoro ja nie palę to chciałbym kogoś kto nie pali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"skreśliłbyś przez papierosy kobietę? przecież może dla Ciebie by w końcu rzuciła nałóg, bez przesady nie traktuj palaczki jak trędowatej." ­ Nałóg się rzuca dla siebie a nie dla kogoś. Może niech jeszcze myje się raz na tydzień a dla niego zacznie co drugi dzień :D ­ Prosta zasada: śmierdzisz to wypierdalaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"skad pomysl, ze nam bardziej zalezy?" ­ To nie my zakładamy tematy o tym gdzie się podziali prawdziwi mężczyźni (tłumaczenie: nikt fajny mnie nie chce poderwać). Jedyny prawik co zakłada tematy to bleblak i może jeszcze loser ale oni to trolle co każdy wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popycham tylko posty
ty chyba darker nie uważasz za prawdziwego mężczyznę :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrr
tak... on i prawdziwy mężczyzna, koniec świata 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj nie ma zapotrzebowania na mężczyzn tylko na wielofunkcyjnego robota z opcją bankomatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie my zakladamy tematy: mam tyle i tyle lat a nigdy nie mialem dziewczyny lub nigdy sie nie calowalem, jak zdobyc ta czy tamta itd itp Darker no nie przeklamuj rzeczywistosci, to forum uczuciowe i takie teksty pisza i kobiety i mezczyzni swoja droga zalezy bardziej raz jednej a raz drugiemu, nie ma co generalizowac mi nie musi zalezec bardziej zebym zagadala bo zagadujac faceta nie mysle o nivczytm innym jak o luznej rozmowie a nie cholera randce,zwiazku czy nie wiem czym jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darker halo tu ziemia
widac ze przez ostatnie miesiace jeszcze bardziej sie oderwales od rzeczywistosci. To Tobie bardziej zalezy niz lasce , laska zawsze bedzie miala chetnego ty?? masz pisanie na forum " nikt mnie nie kocha, nikt mnie nie lubi" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to nie my zakladamy tematy: mam tyle i tyle lat a nigdy nie mialem dziewczyny lub nigdy sie nie calowalem, jak zdobyc ta czy tamta itd itp" ­ To Ty je czytasz? Jak widzę w temacie pomarańczowy nick i wiek 21 lat to na tym kończę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"widac ze przez ostatnie miesiace jeszcze bardziej sie oderwales od rzeczywistosci." ­ Czyżby? A po czym wnosisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja już mam na to wyjebane
a jeśli zagadują laskę mam myśleć tylko o luźniej rozmowie to mogę sobie wejść na czat lub nawet tutaj popisać, na jedno wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×