Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śmieję się Wam w twarz :D

Prawiczki myślą, że ich target to modelki, fotomodelki, hostessy i tancerki :D

Polecane posty

Gość kamil97jgora
nie no nie popadajmy w skrajność że do 80, ale tak do 25 roku życia to za każdy rok wypłacałbym prawikowi po 10 tys. zł za utrzymanie prawictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
00:06 [zgłoś do usunięcia] Argen No takiej to bym nie chciał. Ale jak dla księcia się podoba - to ok." ­ dlaczego nie chcialbys takiej jak ma ksiaze harry? dla przypomnienia link offermy: http://www.plotek.pl/plotek/1,78648,4048076.html według Ciebie ona jest brzydka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 16:18 [zgłoś do usunięcia]kamil97jgora nie no nie popadajmy w skrajność że do 80, ale tak do 25 roku życia to za każdy rok wypłacałbym prawikowi po 10 tys. zł za utrzymanie prawictwa." To nie są popadania w skrajności, tylko bądź konsekwentny. Jak "jak najdłużej", to "jak najdłużej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jufrrutl
to niechh postwana grupy wsparcia dla prawikow-Jestem Zenek , mam 80 lat i jestem prawikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie grupy wsparcia? Z czego robisz tragedie? Ja mam ten problem, że mnie znajomi czasem pytają się o życie osobiste i niestety od czasu do czasu moje prawictwo wypływa na wierch. A jak się mnie pytają dlaczego, to różne ściemy zaczynam walić . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malitia
a przykazanie -nie kłam - trza szczerz e powiedziec dlaczego sie ejst prawikiem - to budzi szacunek w rozerotyzowanym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malitia
a co ściemnisz?że nie spotkales swej jedynej , czekasz doslubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malitia
to trza klamac romantycznie -czekam do slubu na te jedyna- to szacunek wzbudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malitia
kasy ci szkoda/ idz na disco -tam laske mozna wyrwac i bzyknąc chcby w sraczu -jedyny koszt to gumki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie. Taki tekst frajerstwem zalatuje . . . Ja z natury jestem szczery i mówię prawdę, tylko czsem koloryzuje. Słowo "ściema" pochodzi ze slangu. A slang ma to do siebie, że operuje nieprecyzyjnymi terminami . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 17:59 [zgłoś do usunięcia]malitia kasy ci szkoda/ idz na disco -tam laske mozna wyrwac i bzyknąc chcby w sraczu -jedyny koszt to gumki" Hiva, syfa można złapać. A po secundo tak z motłochem, byle jak, byle gdzie, za kogo mnie masz? :( Ja jestem szlachetny "ariya"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malitia
był raz odcinek kiepskich -jesli ogladasz- ze okazło sie ze Boczek jest prawiczkiem-i uznano to za tak niepokojące - ze zwołano zebranie lokatorow-to był odcinek pływak zóltobrzeżek--cóz -nieścislosc scenaryzstów - bo w inym odciku boczek gadał -moja była zona ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malitia
a t y co hrabia , ksiąze? Burdel albo smierc prawicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to ma do rzeczy? Poza tym boczek, to bocvzek - mógł ściemniać. Poza tym w jeszcze innym odcinku okazało się że boczek nie istniejer - Okazał się być zbiorową halucynacją . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malitia
moz e byc tak z e w domach mieskalnych -lokatorzy podejrzewajacy kogos o prawictwo -jka ktos sie sam przyzna -t o beda zwoływali zebrania sasiedzkie i zglaszlai sprawe do administracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malitia
zeby zalatwic mu rozprawiczenie - bo stary prawik to patolog jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malitia
boczek powiedział z e on najbardziej w zyciu lubi jesc i gówno to kogo obchodzi -kazdy prawik mzoe gadac podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malitia
jakie lewactwo?chodzi mi o to z e jest mnostwo okazji do seksu - nawet darmowego-a prawiki wola narzekac niz skorzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malitia
prasy nie czytasz? tam jesyt opisan e jak faceci i baby ida na disco kogos wyrwac i robia to w sraczu lub aucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malitia
skoro uwazasz sie z aAria , potomka ariow to wyjedz do Iranu- bo Iran - to znaczy kraj ariow- tam jest kult błoniastości płci obojga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie okazje są dla mnie nieczyste. I dla każdego normalnego człowieka też. Lewactwo próbuje wam prać mózgi i przekłamać rzeczywistość. Prowadząc was do degeneracji, czego najlepszym dowodem jest, to że gimbus taki jak ty porusza tematy o których nie ma zielonego pojęcia .. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BSA
Soth ty jesteś żydem a nie Aryjczykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
Soth_Gesaecgan - dlaczego takiej byś nie chciał? Twoim zdaniem jest brzydka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malitia
skoro wszelkie okazje do seksu sa nie czyste to jak prawik zony nie znjadzie to umrze w prawictwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malitia
jest wiele oglosszen -sprzedam dziewictwo/prawictwo -pewnie wiele bab rzuciloby sie na prawika -a oni wola jeczeć z e wiedną w prawictwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×