Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śmieję się Wam w twarz :D

Prawiczki myślą, że ich target to modelki, fotomodelki, hostessy i tancerki :D

Polecane posty

Gość kamil97jgora
Prawiczki pełnią potrzebną rolę w społeczeństwie, ale gdyby wszyscy faceci byli prawiczkami to jednak nie o to chodzi. To tak jak z urzędnikami. W każdym państwie muszą być urzędnicy, ale wszyscy nie mogą być urzędnikami. Tak że proszę Was o więcej szacunku dla prawiczków - w wielu przypadkach to wartościowi ludzie. Ja byłem prawiczkiem do 27 roku życia i wtedy owszem byłem sfrustrowany, ale teraz jako człowiek już posunięty w latach wcale tego nie żałuję. Powiem Wam że moja Żona raz mi powiedziała że żałuje że nie poznała mnie wcześniej no ale cóż los nie pozwolił nam się wcześniej spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil97jgora
Ale nie wyzywajcie prawiczków, bo dzięki nim mamy niższy wskaźnik zakażonych HIV niż Rosja czy Ukraina. Naprawdę to są potrzebni i wartościowi ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil97jgora
Samanta daj spokój może po prostu nie jest w jego typie. Mężczyźni nie zawsze rzucają się na każdą ładniejszą i trzeba to zaakceptować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralllllina
albo złóżcie się na jedną dziewczynę i niech was wszystkich po kolei na tapczanie rozprawicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajruza
albo kupcie se sztuczna pochwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
Soth_Gesaecgan - odpowiesz mi, co w tej dziewczynie jest tak odpychającego? dla mnie jest nawet ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarintadź
mozna sprzedac dziewictwo /prawictwo za dziesiatki tysiow - na ladnego prawika poleci bogata nieiwasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralllllina
bogata niewiasta ???? hahahahaha! ich nawet za darmo nie chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarintadź
to do burdla pierdoły powinny isc- powinien powstac burdel =tylko dla prawikow pod patronatem ryska z klanu - wstep wolny gdy prawik okaze skierowanie od psychiatrologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarintadź
n ascianach powinny wisieć portrty Ryska i innego pierdoły-jana Serce - co do czterdziestki mieszkał z matka-serial z 81 roku- a każdy prawik po rozprawiczeniu dostawąłby moher gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okid
najlepsz a baba to wlasna graba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzum
!offerma-zarzucasz innym brak szacunku dla premiera Kaczyńskiego,a prezydenta Wałęsę określasz per "bolek". To jak to jest? Przyganiał kocioł garnkowi? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okid
sa kongresy partii - to powinien byc kongres prawków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony beret
1/Pijecie? - pije, chociaż ostatnio się ograniczam 2/Palicie? - za papierosy skończyłem studia 3/Chodzicie do klubów? - nie, jestem aspołeczny 4/Chodzicie na domówki? - nie, jw 5/Chodzicie do pubów? - nie, jw 6/Koncertujecie? - tak, koncertuje u siebie w głośniku 7/Całowaliście się chociaż kiedyś? - jak miałem 6 lat 8/Macie koleżanki? - nie mam 9/Macie kolegów? - nie mam 10/Macie portale społecznościowe? - mam konto na fb, ale tak właściwie to i tak nie mam tam za dużo znajomych bo nie chce mi sie ich szukać i wysyłać im zaproszeń 11/Macie lub mieliście konto na portalach randkowych? - mama na każdym ale nie zamieszczam tam swojego zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralllllina
taki z antenką, żeby wam przypominał jak prawidłowo ma stać kuktas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się śmieję w twarz
wszystkim nołlajfom na kafe, w tym autorce tematu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okid
juz trzymam dobre 20 min a stary niema jeszcze dosyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siviwe
1/Pijecie? Lubię piwko 2/Palicie? NIE 3/Chodzicie do klubów? NIE 4/Chodzicie na domówki? NIE 5/Chodzicie do pubów? NIE 6/Koncertujecie? NIE 7/Całowaliście się chociaż kiedyś? NIE 8/Macie koleżanki? NIE 9/Macie kolegów? NIE 10/Macie portale społecznościowe? NIE 11/Macie lub mieliście konto na portalach randkowych? NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
Argen - opowiedz o tym całowaniu, byłeś na jakiejś randce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
argen - to czemu nie próbowałeś ją jakoś urobić? odpuściłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okiddd
to zapisz sie do organizacji religijnej idz na pielgrzymke - to moz e wyrwiesz błoniastą i dupiasta co wypnie zad i pozwoli ci zrobić wsad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habanerra
liczy sie tu i teraz - burdel to git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"premiera Kaczyńskiego,a prezydenta Wałęsę określasz per "bolek"" no chyba ktoś tu sobie kpi ze mnie. czy ja wałęsie kazałem współpracować z SB i donosić na kolegów z opozycji? skoro go SB zarejestrowała jako tajnego współpracownika "bolka" to mam prawo go tak nazywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
argen - każda kobieta by się ucieszyła jakby wyszło na jaw, że jakiś facet po tylu latach wspomina o niej z sentymentem i postanowił ją odnaleźć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galizia
nie zyj przeszloscia tylko idz zmoczyć kuktas a do burdla lub na disco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
offerma - każdy facet jest zdobywca, Ty również. ­ argen - skąd wiesz czy kogoś ma? może też jest samotna, wszystko widzisz w czarnych barwach, wszędzie sparowane osoby, a tak naprawdę to jest wielu, wielu singlów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×