Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śmieję się Wam w twarz :D

Prawiczki myślą, że ich target to modelki, fotomodelki, hostessy i tancerki :D

Polecane posty

" 23:13 [zgłoś do usunięcia]ewelina kkk a niby dlaczego kobieta ma przyjmować nazwisko męża????? bo co??? ona jest jego własnością?? " Tradycja patriarchalna. Nawisko się dziedziczy w linii męskiej i narodowość. Gdybyś czytała ST, wiedziałabyś, że liczyło się tylko pochodzenie w linii męskiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre. Ma dziewczynę i jeszcze sie nie spotkali. Ja gadałem przez internet z dziewczyną i było ok, a nasze spotkanie trwało 10 minut. :D To też racja, teraz te dziewczyny takie wyszczekane i mądralińskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem inną śmieszną sytuację w robocie: Mamy tam takiego jednego erotomana-gawędziarza. Napuszczał mnie na jedną naszą koleżankę. Zachwalał ją przy mnie. Mówił, że pasowałbym do niej, że jest szczupła, porządna itd. Postanowiłem się z nim pobawić i zadałem mu pytanie, czemu sam do niej nie zagai. Odpowiada mi: Ona jest za łatwa (Co jest nieprawdą, bo nie jest). Ja do niego: Tym bardziej. Sam mówiłeś, że dla ciebie kobieta nie ma być ładna, tylko ma być chętna. On do mnie: Ona ma dla mnie dupę za szeroką. Jak to usłyszałem to mnie zatkało. Wymigiwał się, przecząc wszystkiemu, co wcześniej powiedział:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina kkk
Athelgast nie rozumiem, jak to narodowość? to ty pieprzysz, narodowości się nie dziedziczy po ojcu. nic mnie nie obchodzi stary testament tylko prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Looooser pomarańczowy
Nie wiem. Bardzo dziwne. W ogóle zauważyłem, że na necie to też w większości takie krejzolki siedzą. To gdzie są spokojniejsze dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest prezes offerma?
­

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma łódź
czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
a jesteście podobni do kogoś sławnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma
ja wyglądam jak jarosław k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
spróbujcie chociaż poszukać kogoś na portalu randkowym, ja znam pary które się w taki sposób poznały i do dziś są razem. raz się żyje, nie ma co tracić czasu na lament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej być prawikiem: x "Tragicznie zakończyła się randka dla 40-letniej mieszkanki Warszawy. Podczas stosunku seksualnego jej partner udusił ją. Kiedy zobaczył, co zrobił, ubrał się i uciekł, zostawiając ciało kobiety w jej sypialni. Policja złapała go po trzech miesiącach."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
!offerma - czemu ją udusił? powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie sa skutki pchania
interesu gdzie nie trzeba :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wylazło niedoświadczenie i nieobycie z kobietami przez 25 lat" ­ A widzisz, trzeba było traktować dziewczynę jak gówno a nie z uczuciem :D ­ "no dostałem baty za prawde. tyle sie tu gadalo, zeby sie nie przyznawac. ale coś jakby we mnie wstąpiło, i zacząłem paplać jak opętany." ­ No k*wa jego mać a tyle pisałem aby się nie przyznawać a jak zapyta to kłamać bo wszystko później zostanie wykorzystane przeciwko tobie... No cóż, teraz przynajmniej wiesz z czym masz do czynienia i powinieneś sobie dać w mordę za każdym razem kiedy pomyślisz o dziewczynie jako o kimś lepszym i bardziej empatycznym od siebie samego. ­ "dokładnie, obecnie bardzo wiele par poznaje się przez internet i takie związki nikogo nie dziwią." ­ A ta znowu myśli dupą zamiast głową :D Jak zakładasz sobie konto na jakimś portalu randkowym to własnie w tym celu. Skoro nigdy nawet nie było się w związku, na randce, nie miało się żadnej styczności z całym tym badziewiem to trochę tak jakby wsiąść do auta nie mając pojęcia o jego prowadzeniu i liczyć, że wszystko będzie dobrze. W pięć minut mamy nauczyć się wszystkiego tego co inni praktykowali od niechcenia przez lata a i tak skończymy jak Trent bo przecież dziewczyny nie chcą nikomu NIKOMU pomóc. Powodzenia, kurwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CEB53T
No kto to mówi :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy tu na was narzeka
bo tylko w kółko płaczecie jak to wy źle macie i robicie z tego że jesteście prawikami jakieś afery nie wiedzieć czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dawien dawna nikt tu już raczej afery nie robi, tym bardziej nie płacze. Natomiast trudno, żeby podobało nam się, że w takim stopniu odstajemy od rówieśników czy nawet ludzi 8 lat młodszych. Podejrzewam, że nikt nie czułby się dobrze będąc biedakiem, gdy wokół sami bogaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
prawiczek bez wiary - ale wzbogacić się można łatwo, trzeba tylko chcieć. żadna Ci nie będzie wypominać braku w doświadczeniu jeśli będziesz dla niej dobry i będziesz okazywał jej uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgytryt
samanta ja wiele razy płakałem w samotności przez kobiety, bo mnie odtrącały, bo traktowały jak śmiecia, bo wystawiały, mam z nimi złe wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 24
Na co przeznaczacie 1 % podatku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
nie wiem o co wam chodzi, kobiety z premedytacją nie są dla was "niedobre", może po prostu źle trafiacie, może nie jesteście w ich typie, ale gusta są naprawdę różne, gdybyście się nie poddawali to już dawno mielibyście kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruby Bert
Pewnej ilości facetów jest przeznaczone bycie w samotności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
samotność jest niezdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12931
Samanta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×