Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ludzki przedmiot

Wydaje mi się, że stawiam śmiałą tezę. Piękne kobiety wolą być

Polecane posty

Gość ludzki przedmiot
Zielona, ale musisz coś napisać o sobie, to wtedy wyczytam z literek. Bo tak to nic nie widzę.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
NieWskazana, zgadzam się, ale i tak wygląd zawsze ma znaczenie i to wygląd kieruje poczynaniami.💤 Saha moruss, z takim nastawieniem nie będę z Tobą dyskutował.💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Niebieska, nie denerwuj się.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Jak przystało na uległą sukę. Płacz dalej, Dark.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzki przedmiot Saha moruss, z takim nastawieniem nie będę z Tobą dyskutował. żeby brać udział w dyskusji, dobrze jest mieć jakąś wiedze. W tym wypadku, wiedze praktyczną :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, poniekąd masz racje, choć nie zawsze. Mi sie wydaje, że to kobieta atrakcyjna, która jest pewna siebie, swoich atutów i swojego ciała może prędzej przejąć inicjatywę i zdominować faceta. A przede wszystkim być bardziej wyuzdaną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Iskierka, to raczej ja muszę przymykać oczy jak widzę dziewczyny na ulicach. Może jedna na cały dzień potrafi przykuć wzrok. Dlaczego tak jest, że tyle, najzwyczajniej w świecie brzydkich kobiet ?💤 Saha moruss NieWskazana, jednorazowo może i tak, ale z reguły jest uległą. A dlaczego to nie wiem.:( Wyuzdanie to już inna kwestia i wydaje mi się, że akurat wygląd nie ma nic do tego. Dark, to nie jesteś w związku?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem, nie wiem Ludzek. Wczoraj przykułam kochanka do łóżka, zawiązałam mu na oczach chustkę i ostro go sponiewierałam:D Widziałam, że się waha, czy mi zaufać. Było super:D Ale bywa tak, że to on traktuje mnie jak crash test dummy. Raz mam ochotę na bycie uległą, raz jstem ostrą suką. ps Jestem zaliczana do tych pięknych, jakbyś pytał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzki przedmiot- w takim razie sugeruję, że nie miałeś doświadczenia z ładną kobietą a do tego aktywną w łóżku. No cóż :) Ile ludzi tyle charaketerów i doświadczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Chatterley, aha.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
NieWskazana, chyba pomyliło Ci się z "domniemywam"? No właśnie miałem i wszystkie to uległe, które lubią ostry seks.💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas poszukać brzydkiej z kompleksami:) Razem będziecie szczęśliwi.Da Ci spełnienie, a Ty odnajdziesz w niej ukryte piękno. Romantyzm w czystej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfsfsfs
ja jestem brzydka i lubię byc dominowana, wiec nie zgadza się z twoja teorią, a to znaczy, że byc może jest też taka która jest ładna i lubi dominowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Wolę "szukać" ładnej, bez kompleksów, dominującej, Dark. Brak romantyzmu, ale cóż, życie.:( Sfsfsfs, wiadomo, że są wyjątki od reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estrella_damm
a 'dość ładne' co wolą? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
"Dość ładne" to nie wiem. Z takimi się nie zadaję. Albo ładne, albo żadne.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według Twojej śmiałej tezy takie kobiety nie istnieją. Miast tracić czas na szukanie czegoś co nie istnieje zaadoptuj korespondencyjnie afrykańskie dziecko i pisz do niego listy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Dark, przepraszam, że lekko oburzyłem.:( Nikogo denerwować nie chcę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko przeproś mnie za to, że przepraszasz;) Mnie ciężko jest oburzyć, ludzki. Powiedz, a z mężczyznami jest podobnie? Brzydki=uległy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
A poza tym Dark, jesteś już skreślona za taki tekst "...zaadoptuj korespondencyjnie afrykańskie dziecko i pisz do niego listy." Jesteś kolejną po Lynn głupią, nieczułą dziewczyną, która jak palnie to szkoda słów.:( Gratulacje, teraz szczyć i obnoś się z tym jak Vera.🖐️ Zraziłem się do Ciebie.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estrella_damm
to ty jesteś jak dziecko, generalizując w ten sposób :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Widocznie.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BabciaOla under attack
ludzki krasnalu ogrodowy o pedalskich skłonnościach. kończ waść wstydu oszczędź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja empatia nie jest na pokaz. Nie mogę znieść Twojej hipokryzji, teko jak bardzo świat jest dla Ciebie dwukolorowy. Wszystko jest czarne, albo białe. Wiesz dlaczego mnie to wkurza? Kiedy czytam Ciebie to tak jakbym czytała siebie z przed lat. Chciałabym wyprostować Twoje poglądy. Ale pewnie nie da się tego zrobić żadnymi słowami. Tak jak już pisałam dojrzałość to stan umysłu który przychodzi z wiekiem i doświadczeniami. Wiedz, że życzę Ci jak najlepiej.Powodzenia. Możesz sobie sądzić na mój temat co chcesz. Nie zależy mi na Twojej przychylności, czy zrozumieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×