Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mezatkamatka

W jakiej pozycji seks analny na początek?

Polecane posty

Gość mezatkamatka

Chciałabym móc kochać się analnie z moim mężem bo bardzo mnie to podnieca, ale niestety zawsze czuję ból. Jakie pozycje analne możecie polecić żeby najmniej bolało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozycja nie ma wpływu na odczuwanie bądź nie bólu tylko stopień rozluźnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakier
czy moge sie wbic w temat i zapytac czy przed analem stosujecie lewatywe - chcialabym sprobowac takiego seksu ale nasluchalam sie roznych historii i mnie to obrzydza troszke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatkamatka
my nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatkamatka
Tu chyba nie chodzi o nawilżenie... Kiedy penis wejdzie na samą główkę to jest ok, ale kiedy wejdzie głębiej poza ten drugi pierścień to wtedy strasznie boli. Nawet jak palec wejdzie poza drugi pierścień to boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeetammm
ja smaruje śliną i nic więcej potem delikatniewciskam powoli kutaska w dupke mojej żony, troche skomli na poczatku ale potem juz idzie gładko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh, seks analny nie polega na tym, że facet ma jak najszybciej kootasa między pośladki wepchnąć. I Najpierw się trzeba nauczyć co z tym tyłkiem można zrobić zanim się tam faceta wpuści. Boli, bo pewnie zaczynacię od dupy strony te zabawę, że sobie pozwolę tak to określić. I Twój partner powinien nauczyć się dawać ci przyjemność pieszczotami analnymi ZANIM pomyśli o penetracji - po to są zabawki a w ostateczności palce. I Przyzwyczajenie się do seksu analnego nie polega na probowaniu dotąd aż kobietę przestanie boleć albo będzie w stanie ból wytrzymać. :O I Spieszy wam się gdzieś? Czy to będzie życiowa tragedia jeżeli twój maz będzie cię piescil samymi palcami podczas tradycyjnych stosunków zwiększając tymm samym doznania? Przygotowując twoje ciało? I Czy tracąc dziewictwo też od razu celem było wbicie się kootasem w cipe? Powoli. Jeżeli facetowii szkoda jest czasu żeby przeprowadzić kobietę przez wszystkie etapy to nie zasługuje na to, żeby tylka w ogóle dotykać, bo zawsze kobietę będzie bolalo z takim podejściem do jej ciała. Stosunek analny to OSTATNI etap zabaw analnych, a nie pierwszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notoryczny.samobojca
ma 170cm wzrostu 56kg wagi jest szczupla kupe robi raz dziennie penis wchodzi bez wiekszych oporow zawsze czysto i schludnie nigdy nie bylo wpadki i mowi ze ma dupne orgazmy no nic, skoro ja to rajcuje i mnie to ja tak wale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gygybhbkjb
to jak ją przygotować kiedy ją boli jeden nawilżony palec? Zapałki wkładać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×