Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce coś kupić na prezentt

Spodoba się na prezent na 2 urodzinki?

Polecane posty

Gość jhajdh
Dziecku się nie spodoba. Ubrania to nie prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie widzi mi się ten materiał
po 2-3 praniach będzie wyglądał okropnie zresztą już na zdjęciach widać że dobry to on nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce coś kupić na prezentt
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci powiem ja ja
czemu nie jest? ja mam dlaćór takie misie- bluzy i piore je co 2 dzien i nic sie nie dzieje. Ciepłe sa wiec nosza je zamiast kurtek dodatkowo maja kaptury z uszami i wygladają bajerancko. Takie materiały w misie są super, ale to takie dziwne bo kiedy to ubierzesz? Ja bym bluzy poszukała ciepłej albo sukieneczki jakiejs bo to jest zwyczajnie niepraktyczne. Teraz np u nas 20 stopni i halny to nie zalozysz bo sie dziecko zapoci, a jak bedzie 10 stopni to tez nie wozysz bo zmarznie w bezrekawniku kurtkę trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale komu ma sie ten prezent podobac? matce dziecka zapewne tak, zawsze jakies dodatkowe nowe ubranko sie przyda, a 2 latce czy byś dala stary dziurawy worek po kartoflach,czy nie wiem jak odjazdowe wdzianko to po 5 min malutka i tak już uwagi na to nie zwróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwulatki
nie kupiłabym czegoś takiego mojej córeczce - niepraktyczne kompletnie, pomijając gatunek... gdzie takie wdzianko założyć? a ta czapa... moja córeczka nie cieszy się z ubrań, a jeżeli już to sukieneczki lubi zakładać a nie czapy i to na chwilkę. Za to zabawki uwielbia dostawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci powiem ja ja
ale sie uczepilyscie zabawek. Wolałabym ubranko niz zabawke dla swojej bo ma zabawek ćąły pokój i sie nimi wcale nie bawi a ciuch sie przyda. Ale tego akurat bym nie chciała bo moim zdaniem nie praktyczne. Kup cos normalnego. Takie modne ciuszki są ładne ale ciezko je załozyc przy naszych warunkach. Raz to załozy i bedzie lezało w szafie az dziecko wyrosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomidor i ogorek
Moja corka lubi ubrania. I ja tez wole od zabawk,bo tymi prezentami juz cala chata zagracona,zabawkami znaczy,a mala jeszcze nawet dwoch lat nie ma. Zabawke pooglada,pobawi sie dzien i strzeli w kat,najbardziej sprawdzaja sie przedmioty domowego uzytku. Nigdy nie daje dzieciom zabawek w prezencie,bo nie chce rodzicom urzadzac graciarni. A dziecko jak ma ich milion,to nawet nie wie,ze je ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomidor i ogorek
A bezrekawniki corce czesto zakladam,np na plac zabaw. Sama nie lubie nosic kurtek,jak sie ruszam,bo mi za goraco,od razu jestem spocona jak mysz. Jedyne co -raczej nie znam pogody,gdzie zalozylabym bezrekawnik i taka gruba czape razem. Czapa to przy 10 stopniach albo i 5,bezrekawnik przy 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce coś kupić na prezentt
a przy około 10 stopniach ?? pod sukienke coś grubszego ?? nie wiem :/ mi sie to podoba :) słodkie:) nie ukrywam że mam ograniczony budżet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwulatki
ja się zabawek nie uczepiłam, też mamy mnóstwo zabawek i może wolałabym ciuszek, ale nie ukrywajmy, że to prezent bardziej dla rodziców... ja z kolei w prezentach kupuję tylko książki i gry, czasami coś edukacyjego. A dwulatce jeżeli chcesz ciuszek to najlepiej jakiś dobry gatunkowo, bo bardzo się brudzą i praktyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie cieszyłam z ubrań do 16-17 r.ż. więc 2-letni dzieciak pewnie się rozryczy jak to zobaczy czemu nie możesz kupić zabawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce coś kupić na prezentt
bo chciałam kupić coś do 50 zł a zabawki fajnej za to nie kupie raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam za 50 zł można masę fajnych rzeczy kupić a czym ona się lubi bawić? przez neta to już w ogóle uwierz mi że ubrania jak ktoś wyżej napisał ucieszą matkę nie dziecko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobacz u innych sprzedawcow bo ten na wysylce zdziera. To na prawde fajna zabawka. Kolezanka ma i 2 dzieci sie nia bawia. Jej kuzynki dziecko tez. Ja kupilam swojemu ale dostanie jak podrosnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takalaka
też popieram - prezent bardziej dla mamy. jeśli ktoś jest w stanie przypomnieć sobie wczesne dzieciństwo to pewnie pamięta, że ubrania to najgorszy prezent dla dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jULITAAAaaa
swietna zabawka! kup jeszcze jakiś super płyn do kąpieli o fajnym zapachu kolorowa szczoteczkę do zębów jakieś gumeczki spineczki opaskę na jesień dołóz trochę owoców jajko niespodziankę kup 10 balonów nadmuchaj siostrzenica oszalała:) mowie wam nic tak nie zadziałało bylo tyle prezentów a dziaciaki rzucily sie na nadmuchane balony za 3 złote:) troche mialam problem je zapakowac do auta ale jak sie chce to sie da;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce coś kupić na prezentt
już postanowione kupuję tą zabawkę z linku dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×