Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luszyn1000

czy ktoś się zna na SEO?

Polecane posty

Gość luszyn1000

witam ,zaczynam uczyć się pozycjonowania i uparłam się,że stworzę babską stronę i według tego co googluję trzeba ją dodawać do jakichś katalogów. Czy wiecie co i jak wybrać? Ja trafiłam na taki Katalog stron kobiecych ale nie wiem czy o taki chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luszyn1000
Katalog stron kobiecych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azu
Do różnych katalogów się dodaje wpisy nie tylko do jednego. Ale radziłabym uważać ze zbyt dużą ilością wpisów na początku -można wtedy łatwo zarobić czasowego bana od google i nie dość że nie trafi się do wyszukiwarki to jeszcze mozna za karę z niej wylecieć. Poczytaj sobie więcej na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasy SEO skończyły się gdzieś w 2008 roku. Dziś nie wypozycjonuj/esz strony dodając ją do kalalogów, prędzej zarobisz bana od go/ogle jak przesadzisz z ilością linków, a jak nie przesadzisz to nie będzie efektów. Jedyna możliwość to płatne linki sponsorwane w serwisach o PR co najmniej 5, ale ta inwestycja się nie opłaca, bo ceny w dobrych portalach są wysokie, i to się nigdy nie zwróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×