Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamarrroobbbaaa

Jak rozpocząć naukę korzystania z nocniczka>

Polecane posty

Gość mamarrroobbbaaa

Mam synka 15 msc, wiem ,ze jeszcze jest maly ,ale moze powinnam, rozpocząć nauke korzystania z takiego nocniczka w sensie oswajania.Od czego zacząć ,pozwolić biegać z gołą pupą?Jakieś rady? Jest stostunkowo duży jak na swoj wiek , i jak zrobi kupe to brzydko mówiąc po pachy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaKraka
Ja swojego oswajam na tyle że nocnik jest, może na nim siadać i czasem siada, ale jak próbowałam uczyć i sadzać, to kończyło się tym że dawałam książeczki- bo to taki typ że 5 min. na tyłeczku nie usiedzi. I szybko załapał... czytanie, siadał na nocniku i wołał o książeczkę :) Więc skończyłam, nocnik ma być do załatwiania potrzeb fizjologicznych a nie sadzania lali, misia, konika, czytania, picia i innych rozrywek. Ale bieganie z gołą pupą pomogło o tyle że faktycznie sam zrobił kupę na nocnik. Miał raz odparzoną, biegał z gołą pupą, narobił na parkiet i jak mu mąż wytłumaczył że kupę do nocnika się robi, przy następnej usiadł i zrobił faktycznie na nocnik. Ale jakbym miała mieć tak regularnie mieszkanie zapaskudzone przez to bieganie z gołą pupą to jednak wolę poczekać. Po tym jak raz skorzystał z nocnika, raz w nocy zawołał że chce kupę na nocnik, po czym usiadł i zrobił... siku. I tyle z oswajania. Nocnik stoi i czasem jak biegnie goły do łazienki to na nim usiądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musiłka
oswajaja go z nocnikiem, mow do czego sluzy. ja tak robilam jak corka skonczyla rok, pozniej byly 3 próby. i zostawilam az skonczyla 2 lata, zdjelam pampersa i sama zaczela korzystac z nocnika:) nic na sile, i nie wnikaj jak ci ktos mowi ze juz powinien sikac do nocnika, kazde dziecko rozwija sie w swoim tepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam ojtam
mój siadał odkąd umiał siedzieć - tak przy każdej zmianie pieluszki go sadzałam - w lecie pogonił troche w majtkach - i efekt jest taki że 22 m-ce i pozbyliśmy sie pieluch w dzień i w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×