Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Minewra28

Mma proble z robieniem loda chłopakowi.

Polecane posty

Cześć od roku jestem z moim chłopakiem myślimy poważnie o przyszłości.Ale ja mam jednak problem chyba ze sobe wyda wam sie to dziwnne ale nie lubie robić lodów nie tylko mojemu chłopakowi ale ogólem,kojaży mi sie to z czymś nie miłym .Kilka razy robiłam to dla sprubowanie nie wychodziło mi to wię czrezygnowałam ,mówię o tym mojemu chłopakowie ale on twierdzi że jak bym robiła to bym sie przekonła ,bo jego był a robiła mu kiedy tylko chciała a ja juz nie .Wiec zwracam sie do was o pomoc bo naprawde czasami się zastanawiam czy to faktycznie nie jest ze mna problem i nie powinnam się gdziecs zgłosic albo jak mam to wytłumaczyc facetowi którego kocham że mnie to nie kręci wogóle Pomocy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetnaaaaaa
Ja nie zrobie tego nigdy, mnie to obzydza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badz co badz dla faceta to dramat jak mu jego wlasna kobieta nie pozadnie possac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuzwa po jakiemu ja napisalem:)??? Dla faceta to dramat jak mu jego wlasna kobieta pozadnie nie possie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda_19
w czym konkretnie tkwi problem. dawaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prblem polega na tym ze mnie nie kręci obciąganie loda bo mam odruch wymiotny i dlatego mnie to zgarsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcesz - nie robisz, plain and simple. Powiedz po prostu osobie, "kturą" kochasz, że nie kochasz tej czynności i że można by pomyśleć o czymś innym, jeśli tak potwornie mu zależy. Nie jest z tobą nic złego, to normalne, że czegoś można nie lubić i nie chce się przekraczać pewnych granic dla ukochanej osoby, zwłaszcza jeśli jest to dla ciebie obrzydliwe. I radziłabym sięgnąć po słownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sranie w banie...zostawisz go i co? Znajdziesz innego i problem sie powtorzy wiec krucho to widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woda toaletowa
a On lubi głębokie gardlo? moze skup sie na główce ... tez moze mu sie spodobac i ssi a nie tylko dół gora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laska niezbyt sfrustrowana
a on ci sie odwzajemnie? ja tez lodow nie lubie a zawsze konczylam z facetami ktorzy sie ciagle tego domagali i dziwili ze mnie to nie podnieca. Nie wiem dlaczego taka fujarka mialaby mnie podniecac. Jedyne kiedy sie na to zgadzam to z sytuacji cos za cos. I dlaczego on cie niby porownuje do bylej? Nie lubisz to nie, jesli jemu to tak przeszkadza to moze zamien sie z ta jego byla miejscami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mu to mówiłam ale twierdzi ze nie bo czeka aż się przekonam a ja nie mogę bo mnie to nie kreci wogole on robi pochody nawet żeby mi robić minetkę ale ja nie przepadam za tym tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój wie i trudno mi to jemu wyperswadować ,powoli mnie to zaczyna już denerwować i męczyć może faktycznie jest ze mną jakiś problem czy potrzebuję jakiejś trapi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torbisko
Twoja terapia powinna się zacząć od nauki ortografii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak byś siedział pół życia za granica też byś nie zwracał uwagi jak pisze a na tres co pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym powiedzial,ze to jest forum erotyczne, nie ortograficzne:) Nie zmienia to jednak faktu, ze o ortografie trzeba dbac:) A kolezanka zdaje sie jest daaaaaa aaaa aaaa leko w polu:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja Pani
teżna początku nie chciała, miałą jakiś duży dyskomfort z tym związany, (może dlategoże jestem tam... spory) ale powoli, powoli sięprzełamała. Nie bierze głęboko, nie jest mistrzynią, ale cieszę sięz tego jak jest i tak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja Pani
teżna początku nie chciała, miałą jakiś duży dyskomfort z tym związany, (może dlategoże jestem tam... spory) ale powoli, powoli sięprzełamała. Nie bierze głęboko, nie jest mistrzynią, ale cieszę sięz tego jak jest i tak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja Pani
teżna początku nie chciała, miałą jakiś duży dyskomfort z tym związany, (może dlategoże jestem tam... spory) ale powoli, powoli sięprzełamała. Nie bierze głęboko, nie jest mistrzynią, ale cieszę sięz tego jak jest i tak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja Pani
teżna początku nie chciała, miałą jakiś duży dyskomfort z tym związany, (może dlatego że jestem tam... spory) ale powoli, powoli sięprzełamała. Nie bierze głęboko, nie jest mistrzynią, ale cieszę sięz tego jak jest i tak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem jest poważniejszy niż się wydaje. Radzę zmienic partnera na takiego który też lubi 'sterylny' sex. Dla faceta lodzik jest baaardzo wazny, tym bardziej jak zasmakowal tego wczesniej (można przebolec, że nie polyka ...ale że w ogole nie?). Predzej czy pozniej zacznie szukac tego gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdfsdfsfsfsfd
nie zdziw sie ja cie zostawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzbietka0101
najpierw niech weźmie prysznic,(albo razem - jak młody to zrób mu dobrze ręką bo i tak wytryśnie), czekaj tam na niego jak wyjdzie delikatnie go wytrzyj, klęknij przed nim, delikatnie weź w dłoń ptaszka, drugą ręką obejmuj mosznę, powoli ściagnij skórkę aż obnażysz łebek, dotknij koniuszkiem języka czubek prącia, przesuń pod spodem po wędzidełku, zrób kilka kółek dookoła łebka, rozchyl usta-powolutku obejmij łebek ustami, zaśsij, drugą dłonią przesuń po pośladkach, dotknij opuszkiem palca odbyt,powoli zacznij ruszać głową, poruszaj językiem cały czas dookoła prącia, w tym momencie powinien już dojść - no chyba że zwalił sobie wcześniej, porzadny gość powinien cię uprzedzić że zaczyna dochodzić, nakieruj członka gdzie chcesz żeby skończył, patrz jak wytryskuje i wzdychaj - jakie to piękne, Jak ci się nie zrewanzuje porzadną minetą zaraz potem - musisz poszukać jakiegoś innego, bo ztego nie bedziesz miała pociechy w póxniejszym współżyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwusiaaa22
Na pewno się do tego przekonasz, ja byłam kiedyś w związku z chłopakiem w moim wieku i też nie spraiało mi to żadnej przyjemności, nie wiem chyba się nie dobraliśmy. Jednak teraz nie mogę bez tego żyć. Uwielbiam tak pieścić mojego partnera... kiedy tylko można :) Może to zależy od dobrania w związku, bo u mnie naprzykład tak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIKWIDATOR CIPEK
Najbardziej polewam z glupich cip typu Barbiela... nie robi bo nie lubi i jest ok... Jasne 🖐️ Kiedys sie dowiesz w ktore usta wpychal kutasa twoj facet, moze to twoja kolezanka wlasnie teraz mu obciaga bo ty nie lubisz 🖐️ kobieta ktora nie robi galy swojemy facetowi jest gówno warta. nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Tak, to z Tobą problem Minewra. Dla mnie dziewczyna która nie lubi "robić loda" jest od razu na straty. Czyli dziwna i oziębła. Jeżeli kochasz to musisz "ssać". Kobietom nierobiącym ustami i językiem masażu penisa mówimy stanowcze NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×