Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Minewra28

Mma proble z robieniem loda chłopakowi.

Polecane posty

Gość jestem kobietą,i nie mogę
tego zrozumieć,ze laski mają opory,brzydzą się,mają odruch wymiotny(to faktycznie tylko pieśc na tyle ile możesz i to mu wystarczy) ale jak można faceta kochać,pożądać a penisa się brzydzić?no chyba ze jest niechlujem. jak się ma na faceta "apetyt" to ma się ochotę go zjeść a nie puszczać pawia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pińcset pińdziesiąt
Gdybym spotkał kobietę, która brzydzi się wzięcia mojego penisa do buzi, albo nie chce żebym robił jej minetę, to bym uciekł od niej jeszcze tej samej nocy lub nad ranem. Jakie znowu "odruchy wymiotne"? Przecież nikt wam nie karze robić głębokiego gardła (przynajmniej nie od razu, hehehe). Pieszczoty oralne to dla mnie fizyczny wyznacznik bliskości dwojga ludzi i na szczęście wszystkie moje dotychczasowe bliskie partnerki podzielały moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia93
Ja takze tego nie rozumiem, jak mozna sie brzydzic... Jak cie ktos brzydzi to raczej caly to nie uprawiaj z nim seksu a jak ktos sie pociaga to az samo cie ciagnie do jego penisa zeby chociaz possac. Ja tam to uwielbiam i sie tego ani troche nie wstydze :) Seks oralny jest super :) Mnie to bardzo podnieca jak sprawiam tak mojemu facetowi przyjemność, a jak on mi tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrona54654
pińcset pińdziesiąt one były ci tak BLISKE że wszystkie są już BYŁE :D i taki to jest wyznacznik bliskości... tak samo jak była autorki topiku też była dobra a MIMO TO JEST JUŻ BYŁĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też w życiu bym nie zrobiła facetowi "loda" - przecież to obrzydliwe...a ja na Twoim miejscu Autorko zmieniłabym faceta, on w ogóle nie liczy się z twoim zdaniem tylko o własnych potrzebach, jak w ogóle można łykac spermę...łeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrona54654
z kolei - nie ma mowy o brzydzeniu się osoby którą się kocha - bo wtedy kocha sie każdą część ciała i czuje się że ta druga osoba też mnie kocha każdym kawałkiem ciała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dekalogowata
wrona54654 z kolei - nie ma mowy o brzydzeniu się osoby którą się kocha - bo wtedy kocha sie każdą część ciała i czuje się że ta druga osoba też mnie kocha każdym kawałkiem ciała.. ­ Pier­dolisz. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam loda
się nie wstydzę. Lubię to robić, ale jakby mi kazał lizać dupę albo mi chciał coś takiego zrobić to bym na pewno zerwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrona54654
Dekalogowata FRUSTRATKO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pińcset pińdziesiąt
@wrona54654 No są "byłe" i co z tego? Takich bliskich kobiet "na poważnie" miałem 3 w moim trochę ponad 30 letnim życiu. Czy to dużo?! Nie rozumiem o co ci chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwna jesteś autorko. Współczuje facetowi. Ja bym nie wytrzymała gdyby facet mnie nie lizal, bo go to brzydzi. Po takim tekście bym powiedziała do widzenia. Mnie ,nawet jeszcze jako dziewice, penisy nigdy nie brzydzisz. Teraz, po kilku rożnych partnerach, uwielbiam ssac. Mówią, ze jestem dobra co sprawia, ze mam jeszcze większa ochotę sprawić im przyjemność. Jest z Tobą coś nie tak. Jak można sie brzydzic ciała osoby, której sie kocha?! Zajrzyj do słownika :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrodytaa234
widocznie ci na nim nie zależy i nie kochasz go :) ja uwielbiam to robić i podniecać w ten sposób:) wyobraź sobie że to poprostu jego cześć ciała a ja kocham każda część ciała jeśli kogoś kocham. a może cię brzydzi bo śmierdzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrodytaa234
wrona :) zgadzam się w 100 % :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ma wspólnego miłosc z robieniem loda???bez przesady...od sprawiania sobie przyjemnosci jest normalny seks a nie jakieś udziwnienia z kosmosu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
"Robienie loda" jest tak naturalną czynnością w związku jak oddawanie moczu. Dziwaki te które tego nie robią.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Nie na osobę tylko do ust, albo na włosy, na piersi, na twarz. Chyba, że nie na chodnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pińcset pińdziesiąt
Zaskoczyła mnie spora liczba kobiet, które deklarują w tym wątku brak akceptacji dla fellatio. Myślałem, że współcześnie to norma. Cóż, pozostaje mieć nadzieję, że będzie się trafiało na te mniej ograniczone kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też myślałem, że to norma i też miałem nadzieję, że będę trafiał na te bardziej otwarte... Różowo nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeszku
dziewica się wypowiada na temat loda chyba włoskiego:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×