Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Minewra28

Mam problem z mamą.

Polecane posty

Cześć jestem samotną mamą mieszkam z rodzicami i z moją małoletną córką .Mała ma rozszczep podniebienia ja wyłącznie ze względu na nią mieszkam z rodzicami nie jestem jedynaczką mam 2 młodsze siostry i nie chętnie chciałam tu wracac bo z rodzicami miałam zawsze problem nie umiem z nimi rozmawiać od kiedy pamietam,Do tego wszystkiego poznałam chłopaka moja mama nie pozwala mi sie z nim spotykąac bo jak twierdzi bardziej mi zależy na nim niż małej.Mała go lubi ale moja mama nie i dlatego ją buntuje zeby ze mną nie jeżdziła do niego bo daleko on mieszka,jest biedny lubi wypić i niczego według niej nie dorobie sie tylko zniszcze dziecko. Ja go kocham i wiem ze chce z nim byc,mama oznajmia mi ze jak wyjade z mała do niego to naśle na mnie mops i kuratora ze sie nie zajmuje mała i ze wogóle mi nie zależy na niej tylko na nim,ja żyje w strachu już3 lata od kiedy wróciłam do domu,nie wyszło mi z ojcem małej a moja mama nadal twierdzi ze powinnam do niego wrócić ale ja nie chcę.Całe życie boję się własnej mamy bo mie poniza ze jestem gruba ,leniwa i do niczego sie nie nadaje .Jak mała cos zrobi to nawet krzyknąć nie moge bo mieszkam u niej i nie będę sie wydzierać na wlane dziecko u niej dopiero jak pójdę na swoje,mała juz widzi kto w domu rządzi i mnie powoli tez już zaczyna sie nie słuchać ,zaczyna słuchac moją mamę i co ja mam robić potrzebuję pomocy tylko nie wiem jakiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie o tej poze, kiedy kazdyspi
zapisz sie na terapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jshztsjsnsh
a juz ogarnelas temat z lodami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej tak bo mała jest leczona tu niedaleko a jeżdzenie prawie 200km to i tak musiałabym przenocować u rodziców jednym słowem nie wiem co mam robić bo mieszkam ze względu na to ze mam do szpitala80km a nie 200 a to jest różnica wiec nie wiem co mam teraz zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coz.....
a moze mama ma racje co do chlopaka? jesli facet rzeczywiscie pije, to nie wroze ci zbyt rozowej przyszlosci, pewnie do tego jeszcze bezrobotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie pracuje ale mieszka na wsi a my w małym mieście i dlatego ona po prostu chce zając się wychowywanie mojej małej na swoje kopyto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×