Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość e2e3242342342

Co mam robić - chcą pieniędzy , Help

Polecane posty

Gość e2e3242342342

Szanowny Panie Gasior, Dnia 09.09.2012 z komputera o adresie IP 94.40.62.202 zamówił Pan na stronie Pobieraczek.pl naszą usługę i do dnia dzisiejszego jeszcze nie została ona należycie opłacona. Z uwagi na to, że poprzez rejestrację na stronie zawarł Pan z nami umowę o świadczenie usług Usenet na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204), doręczamy Panu niniejsze wezwanie do zapłaty. Jednocześnie informujemy, iż dalszy brak uiszczenia należnej kwoty może spowodować poważne konsekwencje prawne. Następstwem wszczęcia przez nas przeciwko Panu stosownych czynności prawnych mających na celu wyegzekwowanie należności wraz z odsetkami w wysokości czterokrotności stopy procentowej kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego za każdy dzień opóźnienia - będą dodatkowe koszty postępowania windykacyjnego, sądowego a następnie komorniczego. W stosunku do osób uchylających się od terminowej zapłaty możliwe są następujące kroki prawne: - przekazanie sprawy profesjonalnej firmie windykacyjnej, - przekazanie sprawy profesjonalnej kancelarii prawnej, - postępowanie sądowe, - komornicza egzekucja należności, - Wpis do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych, który wiązać się może m.in. z odmową udzielenia kredytu lub leasingu a nawet całkowitą utratą wiarygodności w kontaktach handlowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e2e3242342342
co to ma znaczyć nie wiedziałem o żadnych pieniądzach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njiijn
tez mialam tez problem :D wyslij listownie ze rezygnujesz z usługi i spokuj wzoru poszukaj w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njiijn
bo to sa naciagacze poczytaj w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość una una una
no właśnie, tak to jest jak się szybko rejestruje;) też kliknęłam za szybko i poszło, nic nie znalazłam nadającego się i zapomniałam, a oni mi tu wezwania słali:) znaczy się jedno. Listem poleconym za potwierdzeniem odbioru wysłałam rezygnację z usług i żadanie wykasowania z wszelkich zbiorów danych. Gdzieś w necie (poprzez google) poszukaj forum prawnego, tam jest mniej więcej treść pisma i paragrafy. U mnie na tyle zadziałało, że przestali nękać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brystol techniczny
nic nie plac . nic ci nie zrobia. olej to !!! jesli nie wierzysz poczytaj w necie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e2e3242342342
wysłałem im takiego maila: Powołując się na art. 10 ust. 2 Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, niniejszym odstępuję od umowy o świadczenie usług Usenet, zawartej z Eller Service S. C., dnia 09-09-2012r. z komputera o adresie IP 94.40.62.202. Pragnę przypomnieć, iż w związku z brakiem pisemnego potwierdzenia informacji, o których mowa w art. 9 ust.1 Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, termin, w którym przysługuje mi prawo do odstąpienia od umowy wynosi trzy miesiące i liczy się od dnia zawarcia umowy. Odstępując od umowy, zwracam się z wnioskiem o zaprzestanie przetwarzania moich danych osobowych oraz całkowite usunięcie danych ze zbioru danych firmy Eller Service S.C. (podstawa prawna: art. 32 ust. 1 pkt 6 w związku z art. 35 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych). Z poważaniem moje nazwisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njiijn
no dobra ale listownie sie liczy wyslij za potw.odbioru i masz podkładke w razie w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njiijn
"z poważaniem " trzeba było dopisać mam was w głebokim poważaniu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewrwe232342
ale e-mailem też można bo tak jest u nich w regulaminie - w razie czego mam w programie pocztowym odnotowane że wysyłałem do nich maila z rezygnacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też kilkakrotnie przysyłali takie wiadomości i nic nie płaciłam. Olej to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×