Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

big brown sugar

w poszukiwaniu zabawy i faceta łódź i okolice

Polecane posty

zrzeszam tu wszystkich facetów chcących poznać fajną dziewczynę :D a przynajmniej sensownie poflirtować ;p lub chociaż wymienić kilka logicznych myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40latekzlublina
a w jakim weku jest ta fajna dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulinka kow
Nie masz co tu liczyc na fajnego faceta, dobry flirt lub kogos kto chocby troche logicznie myslal. To tylko kafeteria :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy w mieście jest z Łodzi. Obecnie dryfuje, podtapia się i wypływa. Żeby nie powiedzieć, ten typ nabiera wody w ósta. Delikatnie widać, że łapie powietrze, szczególnie gdy ja pojawię się w jego zasięgu. Jest wtedy szczęśliwy, pobudzony i trwały. Można go dowolnie szarpać za włosy. Choć jego włosy dla ikoną, nie tykać. Oczywiście dla niego. Dba o nie jak o skarb największy. Swoją drogą podniszczone nieco. Tak czy siak Nowy w mieście nie jest do uwiedzenia przez ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tego się spodziewałam - mężczyźni coraz bardziej przypominają kobiety (pewnie nie tylko w polsce). sporo pisze się o końcu świata, tzn. o fizycznym rozpadzie kuli ziemskiej przez wybuch, uderzenie ogromnej asteroidy i.t.p., który to koniec następuje właściwie co roku. prawda jest taka, że koniec świata już dawno nastąpił, bo czy ktoś współczesny wie, czym jest dobre życie albo wie, co to jest prawdziwe poznanie? feminizacja facetów i maskulinizacja kobiet - i mam na myśli głównie cechy umysłowe, fizyczne odgrywają drugorzędną rolę o tyle, o ile nie jesteśmy w stanie cieleśnie sami siebie wykształcić (nie mówię o dbaniu o figurę, czy nakładaniu szpachli). czy komuś chce się jeszcze w ogóle myśleć albo pomysleć o czymś dłużej niż kilkanaście sekund i podjąć wysiłek wyciągnięcia wniosku? nie da się ukryć, że jest to trudne, ALE czy aż tak bardzo, że różnice genderowe zostały całkiem popierdolone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam dziś głowy do "filozoficznych" umartwień 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
ja z Łodzi, choc w obecniej chwili raczej w okolicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
bardziej słodkie niz wata cukrowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@v34 jesteś kobietą? jeśli tak, to nic dziwnego, że nie masz do tego głowy ;) jeśli nie, to jeszcze gorzej ;) vide poprzednie moje "filozoficzne umartwiania" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
z tego co wiem 2/3 kobiet lubi, ale 1/8 z tych 2/3 pozwala sobie na nią czasami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziałabym raczej, że kobiety wreszcie zaczęły myśleć i kombinować jak tu dobrze przeżyć i mieć wszystko, choć do prawdziwego "myślenia" jeszcze sporo brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Najszybszy ja mogę zjeść nawet kamień (i tak po nim lepsze trawienie) @Kapral Deka słuszna uwaga, nie zgodzę się jednak z tym, że kombinowanie=myślenie, ALE tylko w przypadku kobiet. wręcz przeciwnie, kombinowanie to cwaniactwo i wyrachowany sposób (jeśli mowa o tym, by mieć wszystko) na to, żeby prześlizgnąć się na czyimś życiu (tzn., znaleźć takiego chłopa, który ma furę, skórę i komórę I pozwoli wydawać jego kasę, robić głupstwa i nadomiar złego ponosić za nie większą odpowiedzialność, i.t.d., bez szemrania). i jeszcze jedno - kiedy ostatnio zdarzyło Ci się usłyszeć/zobaczyć m y ś l ą c ą osobę, a nie r z y g a j ą c ą w Ciebie zupą kremem istotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
ale chyba taki mały kamień, bo dużego nie pogryziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
ja tam nie wnikam czy połykasz czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaskoczę cię, bo poznałam taką nierzygającą osobę przedwczoraj. :P No, ale jeszcze wyjdzie w praniu, czy to nie są tylko pozory. Ale z kobinowaniem =/= myślenie to się nie zgodzę, trzeba jednak tu nieźle mózg wypocić, poza tym, czym dla ciebie jest właściwe "myślenie"? O życiu? Książki? Ptaszki na drzewach? Chwila zastanowienia jaki to ma sens? Myślę, że i tak na pierwszym miejscu zawsze będzie przetrwanie i chęć przeżycia jak najprzyjemniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Najszybszy w tej sytuacji nie powinieneś też wnikać w jego wielkość (?) @Kapral Deka jak będę mieć więcej czasu, to wyjaśnię, co rozumiem przez to pojęcie (do czego to juz doszło). tymczasem chcę zwrócić Twoją uwagę na to, że myślenie nad tym, jak przetrwać jest bolesne i nieprzyjemne, i, niestety, często na pierwszym miejscu (pewnie dlatego ludzie są nieszczęśliwi :)), ale już myślenie o tym, jak POŻYĆ, a nie PRZEŻYĆ, jest czymś przeciwnym :) dobrze, że jesteś czujna i pamiętasz o pozorach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
akurat wielkość jest dość ciekawą rzecza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppupupup
!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łodzianka ankka
ten topic powinien przeniesc sie do bedroomu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeniesc trzeba
do bathroomu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie zrzesza Łódź :) I serdecznie pozdrawiam wszystkich, którzy żyją w tym mieście zapomnianym przez Boga, choć zwany był ziemią obiecaną, jak również mieszkańców mniejszych miast, których przyćmił ten pozbawiony serca, choć żywy ( wciąż :) ) moloch :) 🖐️ Trzymajcie się i nie dajcie sobie ubliżać, że to miasto jest brzydkie, bo nic nie jest doskonałe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×