Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chetka27

szybkie pytanko

Polecane posty

czy są jacyś faceci którzy potrafią uprawiać sex przynajmniej 3 razy w ciągu jednej nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaqwerty12345555
sa sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riko696
Co znaczy 3 razy? 3 wytryski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam kiedyś jednego aż nie do wiary 5 razy ale jak wyżej tacy już chyba wyginęli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Są tylko już zaklepan
Mój potrafi 6-7razy w ciagu nocy ale ja czasem mam dojść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riko696
Ale jak 5 razy? :) Ja jak mam wytrysk to strzelam tak długo aż wszystko wystrzelam. Czasami mogę mieć drugi orgazm ale wtedy wytrysk jest taki że wycieka tylko parę kropelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Są tylko już zaklepan
No normalnie 1 raz duży wybryk a potem coraz mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak on też miał za każdym razem miał mniejszy wytrysk ale nie wiem jak ale dał radę 5 razy.A najlepsze w tym że za każdym razem robiliśmy to inaczej.Było zaje**ście co i on przyznał ale potem dwa tyg. się regenerował ha ha dlatego te pytanie czy są jeszcze tacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Są tylko już zaklepan
Nie no mój tak codziennie. Może 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarzyć zawsze można.. Ja tylko jednego takiego znałam... Mógł całą noc z małymi przerwami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.29
Jak miałem 19 lat to rekordowa liczba wytrysków w jedną noc to 6 ,teraz jestem po 30 i 3 razy to jeszcze dam rady ale więcej już nie mam ochoty ,ale myślę że cały problem tkwi w głowie i zależy od podniecenia ,normalnie z swoją kobietą kocham się parę razy w tygodniu ,ale pewnego razu po rozbieranej imprezie i sexie w 4 czyli 2 pary ,cały tydzień chodziłem tak napalony że po 4 razy dziennie ją bzykałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
można można sam jak mam dzień to mogę kilka razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
seks 5 razy tylko potem już bolał i opuchł lekko i tylko kropla wyciekła mówię o całej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
to zależy jeszcze od nastroju zmęczenia i partnerki rzadko która jest długodystansowcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarnów
Mogę spokojnie 7 razy pod rząd. Tylko po trzecim wytrysku kolejne orgazmy są już zupełnie na sucho (jest pulsowanie tylko) . Ale już za drugim razem jest dużo mniej nasienia. Kiedyś gdy byłem młodszy, ale to sam miałem chyba z 20 orgazmów pod rząd przez gdzieś około 3-4 godziny non stop. W każdym razie praktycznie za każdym razem kiedy się kocham, kobieta ma dość po powiedzmy godzinie rekord był 4 godziny jazdy i mógłbym więcej, ale już miała zupełnie dość i potem prawie nie mogła chodzić. Pierwszy raz jest dosyć szybki bo czasem tylko 2 minuty (gdy jestem bardzo wyposzczony i kobieta mnie podnieca bardzo) ale nie przerywamy i jedziemy dalej. Kiedyś zażartowałem żeby przyprowadziła koleżanki to je wszystkie zajeżdzę na śmierć :). Mam trzydzieści parę lat. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×