Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mikrus 9

Jestem niskim facetem i nie mam szans na fajne życie...

Polecane posty

Gość mikrus 9

nie jestem atrakcyjny seksualnie, towarzysko etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amatorka marcepanu
A jak oceniasz swoją twarz ? atrakcyjna ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i;;hjhgg
Do pieca z takimi jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikrus 9
twarz niebrzydka, ale nie jestem przystojniakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka_kasienka
pfff.. głupoty gadasz. Mój facet też jest dość niski, ma ledwo 173cm wzrostu i nie umniejsza to jego atrakcyjności :) Jest wspaniałym facetem i człowiekiem i jak dla mnie moglby mieć i 140cm wzrostu... Ja mam 155cm wzrostu więc dla mnie to i tak świetna różnica ;) Może po prostu uderzasz do za wysokich dziewczyn stad przekonanie ze jesteś nieaktrakcyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było już full tematów takich jak ten. Udzielałam się, tłumaczyłam ale widzę, że lepiej narzekać i wziąć się za siebie. Po co zakładać kolejny temat o tym samym? Podnieś jakiś poprzedni i z głowy. Zresztą pytam po co w ogóle o tym piszesz? Oczekujesz rady, czy chcesz tylko ponarzekać i nic w związku z tym nie zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amatorka marcepanu
Najgorzej jakbyś był niski gruby i łysy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjdamawjwt
ja jestem niski i chce wysoką o urodzie modelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może zmień orientacje? Takie wysokie o urodzie modelki niewiele różnią się od chłopców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpsadasdjn
powiem tak facet powinien miec nizsza od siebie tak aby na szpilkach byla nizsza od niego badz rowna... nie czuje sie facetem wtedy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjdamawjwt
ty widac jestes małą karlicą, rozwal sobie łeb o sciane ...bedzie z ciebie jakis pozytek np narządy dla chorych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem karlicą :D mam 168 cm, pewnie tyle co Ty. Nie rozumiem jak można się nad sobą tak rozczulać! Mój narzeczony ma 169 cm i jest super. Nie ma w związku z tym żadnych kompleksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traffka24
mam kolege , jest niski i ogulnie nie zbyt atrakcyjny , za to ma cudowną osobowość ... mimo tej codownej osobowosci nigdy nie wiezylam , że znajdzie sobie fajną ladną dziewczynę ... ale na szczęście myliłam się , jak pierwszy raz przedstawił mi swoją dziewczyne to mi szczęka opadla po kolaną , naprawde taka super sliczna laska ze mogła by mieć każdego !! teraz są małzeństwem a ja ciągle zazdroszcze im szczęścia i do dziś nie moge uwiezyć jak taki brzydki niski chłopak wyrwał taką laskę .... więc troche wiary wyglad nie ma znaczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też niezbyt przystojny
1 na 10 dla której nie liczy się wygląd a ważniejszy jest charakter. Niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej wy tak prawicie, że dziewczyny lecą tylko na wygląd a sami jacy jesteście? Też nie polecicie na taką która was nie pociąga. Trzeba trafić na dobrą dziewczynę to prawda, ale to nie jest aż takie trudne. Widocznie źle szukacie. Ja mam partnera który jest prawie takiego samego wzrostu jak ja i jest super. Znam niskich chłopaków, którzy mają dziewczyny, ładniejsze i brzydsze, tego samego wzrostu i wyższe ale są szczęśliwi. Nie wzrost się liczy tylko to czy jesteś w stanie dać kobiecie oparcie, może się czuć przy tobie swobodnie itd, nie możesz być jakiś taki rozmemłany do tego, tylko zachowywać się normalnie jak facet, być zaradnym itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam że jak facet ma mniej niż 170 cm to nie powinien w ogóle mieć dziewczyny! Ja rozumiem że można być niskim facetem, ale przynajmniej te 170 cm należy mieć. Jeśli facet tyle nie ma to powinien dać sobie spokój z kobietami, bo dla każdej będzie za niski, nawet dla takiej 140 cm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam że jak facet ma mniej niż 170 cm to nie powinien w ogóle mieć dziewczyny! Ja rozumiem że można być niskim facetem, ale przynajmniej te 170 cm należy mieć. Jeśli facet tyle nie ma to powinien dać sobie spokój z kobietami, bo dla każdej będzie za niski, nawet dla takiej 140 cm! pierd..isz jak potłuczony, mam 165 cm wzrostu i dla mnie taki 165 , czy 170 jest w sam raz, po co mi jakiś większy, ani w seksie nie jest wygodnie, ani pocałować się nie można . Ponad rok spotykałam się z facetem prawie 2 metry wzrostu, naprawdę kawał chłopa i uwierz mi,że tylko problem ze wszystkim. Poza tym co ci po wzroście chłopcze jak we łbie masz pusto aż dudni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta wyżej co pisze jest jakaś chora psychicznie!! Nie znam osobiście ŻADNEJ dziewczyny o wzroście 165 cm, która by chciała faceta karła poniżej 170 cm wzrostu! Sama mam 160 cm wzrostu i dla mnie facet te 170 cm musi mieć!! Nawet jak jest centymetr niższy to odpada, bo to od razu poznać że facet ma 169 cm a nie 170 cm! Poza tym 165 cm u kobiety to wzrost średni i taka kobieta powinna mieć faceta w miarę wysokiego, a nie karła!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ta wyżej co pisze jest jakaś chora psychicznie!!" nieładnie sądzić po sobie, to , że ty masz problemy ze sobą to nie znaczy , ze inni też. Zamiast się niezdrowo podniecać, to zrób dziś coś pożytecznego, upierz majty, herbatę zrób, matce w czymś pomóż. Naprawdę wyjdzie ci na zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.15 żeby jeszcze jakiś ciebie chciał..... jakikolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No sorry, ale jak laska która ma 165 cm pisze że facet o wzroście 165-170 cm jest dla niej OK, to musi mieć coś z głową! Facet musi przede wszystkim być facetem i mieć ten wzrost od 170 cm w górę. A taki co ma 169 cm to karzeł. Taki w łóżku nie zadowoli żadnej kobiety!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki w łóżku nie zadowoli żadnej kobiety!! - bezpłatna rada, zadowala się ch..em a nie wzrostem. Dorośniesz do seksu to zrozumiesz różnicę, a teraz wracaj do lekcji bo jutro szkoła i się zbłaźnisz przy odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli facet ma duże konto, to może mieć i metr dziesięć w kapeluszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdu_bydzia
Ta laska co uważa że facet poniżej 170 cm nie powinien mieć kobiety ma rację! Sam jestem karłem, mam 169 cm wzrostu, 30 lat i żadne kobiety nigdy nie miałem, właśnie przez wzrost! Mam co prawda za sobą swój pierwszy raz, ale to było z prostytutką z agencji. Na normalny sex darmowy nie mam szans! Jestem po prostu za niski dla dziewczyn. Nawet taka co ma 150 cm woli aby facet był normalnego wzrostu i przynajmniej te 170 cm miał. Kiedyś chciałem mieć laskę, ale już się z tego wyleczyłem, a na forum kafeteria wchodzę ostatnio rzadko i głównie dlatego że często znajduję tematy jakie mnie interesują. Jestem informatykiem, jak widzę że ktoś zakłada wątek że ma problem z komputerem, to chętnie pomagam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chcą nie dlatego, ze jesteś niski, ale prawdopodobnie dlatego ze w ogóle nie jesteś atrakcyjny towarzysko, znam paru informatyków różnego wzrostu- tylko jeden jest normalny z zachowania, reszta ma mniejsze lub większe odchyły. Raz też spotkałam się na randce z informatykiem, najgorsza rzecz w życiu, w ogóle nie umiał rozmawiać z żywym człowiekiem, nudny, zamknięty we własnym świecie itp. Nawet jakby był wprost cudny z urody to bym go w d... kopnęła, co zresztą i tak się stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem informatykiem, jak widzę że ktoś zakłada wątek że ma problem z komputerem, to chętnie pomagam! a co ci mamy poradzić, nie urośniesz choćbyś się porobił. Zaakceptuj o co masz a jak nie umiesz to się zatłucz, innego wyjścia nie widzę. To zabawne jak ludzie wmawiają sobie jakąś pierdołę i niby przez to im nie wychodzi, a gdzieś im uciekają rzeczywiste problemy jakie maja ze sobą. Różni są w związkach- kalecy, niscy , wysocy, grubi, chudzi, głupi i mądrzy, brzydcy i piękni. Jak ty nie umiesz znaleźć nikogo to nie we wzroście problem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko widzisz... ja w zasadzie to nie jestem informatykiem. To znaczy skończyłem informatykę, ale na co dzień mam niewiele z nią wspólnego. Nie znam się na programowaniu ani na tworzeniu stron. Nie znam też baz danych, nie jestem także sieciowcem. Jedynie czym się zajmuję to naprawą komputerów i laptopów. Wymiana podzespołów, rozkręcanie, składania, naprawa systemów Windows, instalacja oprogramowania, itp. Czyli prędzej jestem serwisowcem komputerowym niż informatykiem ;) A kobiety nigdy nie miałem i nawet już nie chcę mieć przez wzrost właśnie. Uważam że jak facet nie ma 170 cm to powinien dać sobie z kobietami spokój. Wzrost poniżej 170 cm u faceta to karłowatość i taki nie zadowoli żadnej kobiety, nawet takiej bardzo niskiej. Po co więc na siłę unieszczęśliwiać kobiety, skoro mogą one mieć normalnego faceta o wzroście normalnym od 170 cm w górę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego? z takim charakterem ofermy i ciaglym uzalaniem sie nad soba nie mialbys kobiety nawet jakbyc mial ponad 190 i 20 w gaciach, kobiety nie lubia takich facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×