Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość też niezbyt przystojny

Dlaczego dla kobiet ważniejszy jest wygląd faceta niż charakter?

Polecane posty

Gość też niezbyt przystojny

Od kilku miesięcy mam konto na portalu randkowym /ze zdjęciem/ gdzie opisałem siebie zgodnie z prawdą czyli czuły,spokojny,ugodowy,romantyczny,uczciwy i naiwnie myślałem że z takimi cechami szybko znajdę kobietę ale tylko wchodzą na mój profil i na tym się kończy. Piszę też do innych kobiet,puszczam oczka ale zero odzewu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjdjdjwt
a po co jej brzydal skoro moze miec przystojnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ile masz lat?
Pewnie że patrzą przykro mi to mówić ale bardzo patrzą. Jak się podobam kobiecie to potrafi na rzęsach stanąć żeby dostać do mnie numer, zatańczyć itd. potrafi sypać komplementami. Jak się nie podobam to od razu mi robi wyjazd i nawet nie ma sensu rozmawiać... takie są teraz baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość platyna30
A dla facetów co jest ważniejsze u kobiety ? Też wygląd no nie ? To działa w obie strony !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulliwer
na dluzsza mete najwazniejsza jest kasa a nie wyglad, ja wygladam niezle ale laski chca mnie tylko na jakis czas, ale nie na dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawsqwq
bo kobietom latwiej przychodzi patrzenie niz myslenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebiessskoooka,,
Juz widze jak faceci zwracają przede wszystkim uwage na bogate wnetrze kobiet:D Jak mam umawiac sie z obrzydliwym paszczurem ktory jest do tego tępym hipokrytą bo sam zwraca uwage tylko na atrakcyjne kobiety i zali sie ze sa sukami bo go nie chcą, to sory, wole obejrzec sobie film na laptopie. I wole miec faceta ktory jest wierny, dobry i uczciwy dlatego ze wyznaje takie wartosci a nie dlatego ze musi bo zadna i tak by go nie chciała i nie miałby okazji do zdrady A wyglad nie ma nic wspolnego z charakterem, paszczur o wzroscie 1.60 nie staje sie nagle z tego powodu wartosciowym człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciupakapbra
Bo facet wedle nich musi mieć 2 z 3 1. przystojny 2. bogaty. 3. inteligentny Reszta to tylko bajki. Miłość dla kobiety to kontrakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawsqwq
oczywiscie ze faceci zwracaja na wnetrze kobiete, nawet chetnie do niego wchodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żak z administracji
Jest u mnie na roku bardzo przystojny facet,ładnie się ubiera,ma samochód dobrej klasy no widać że ma pieniądz ale muszę przyznać że facet jest mało inteligentny a mimo to nie narzeka na brak powodzenia bo zawsze go widzę w towarzystwie jakiejś laski albo na papierosie albo na auli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girdy
Właściwie to nie zgodzę się z Wami, że kobiety zwracają głównie uwagę na wygląd. Wiadomo, zależy jakie, ale moim zdaniem nie można generalizować. Sam jestem raczej "przeciętnym kowalskim", ani kobiety nie odwracają się za mną na ulicy ani też nie obrzydzam ich:) Standardowa uroda, po prostu. Jak kiedyś miałem konto na sympatii, konto ze zdjęciem, to byłem raczej ignorowany. Z tego co widziałem, to wśród facetów największe powodzenie mieli tzw. "gogusie", czyli solarka, żel na włosach, obcisła koszulka lub jej brak. Natomiast ja, normalny chłopak, raczej nie miałem "brania". A bez zdjęcia to już w ogóle byłem ignorowany. Więc tutaj potwierdzałoby się stwierdzenie autora wątku. Jednak później założyłem konto na mydwoje, zdjęcia nie udostępniłem dla wszystkich, tylko wybranym osobom, jak już z którąś zacząłem rozmowę. I powiem Wam, że miałem wrażenie, że wygląd naprawdę nie ma aż tak dużego znaczenia. Ja nie potrzebowałem od samego początku mieć zdjęcia dziewczyny, żeby wiedzieć z kim rozmawiam, w drugą stronę to też działało. To nawet fajne było, że tak naprawdę najpierw wstępnie się poznawaliśmy, jakieś wyobrażenie o sobie wyrabialiśmy, a dopiero potem spotkanie albo wcześniej wymiana fotek. Wydaje mi się, że wśród dojrzałych emocjonalnie osób wygląd nie stanowi już kluczowego elementu. Takie są moje obserwacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca ujeżdżać konie
Nie lubię wyżelowanych gogusi, wolę kowbojów z cygarem w zębach i whisky :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
Bzdura! Dla kobiet najważniejszy jest CHARAKTER!*** ***Pod warunkiem, że jesteś przystojny. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm1991
malolatki to klam stary :) Szukaj tych starszych dobrze ci radze. Bo wiekszosc z nich nie mam mozgu kieruje sie emocjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
girdy - nie kłam i nie rob kryptoreklamy. Ja miałem konta na sympatii, fotce, znajomi.interia.pl, randki.o2.pl, bebo.gazeta.pl(juz nie istnieje) i przeznaczonych. Wszedzie kobiety są takie same. Wszedzie rozpusta a na mydwoje takie wspaniałe? HA HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm1991
Powiem tak . madrzy chodza z madrymi , idioci z idiotkami. Chcesz miec glupia laskce czy madra ? :) Sam sobie odpowiedz . Tak jak ktos napisal gogusie , narcyzy itd to idioci i zazwyczaj spotykaja sie z typywomi tepakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm1991
wy poprostu za bardzo patrzycie sie na innych , zamiast na swoje zycie . Niech sobie ma i 50 roznych kobiet co wam do tego ? Zrozumcie ze tacy ludzie sa malo inteligentni ityle , kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja biore 140
"Bzdura! Dla kobiet najważniejszy jest CHARAKTER!*** ***Pod warunkiem, że jesteś przystojny." i wysoki:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryyju
jak facet mowi o sobie ze z wygladu jest "normalny" to juz wiem ze zechce mi sie wymiotowac na jego widok booosze normalny czyli zszarzaly przecietny do bolu i NUDNY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniqqueeee
pierwsze wrazenie ogolne.. niestety. najpierw opakowaie. jak opakowanie pasi to potem bada sie inteligencje.pierwsze wrazenie sie liczy.takie zycie... niesety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluto20
Bo trzeba miec poprostu wyjebane na opinie innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooka kobitka
Poznałam kiedyś zajebiście przystojnego gościa,paręnaście razy uprawialiśmy sex /był naprawdę niezły/ facet był jakiś dziwny zamyślony jakby coś go dręczyło i jak go o coś pytałam to podnosił na mnie głos nawet w miejscach publicznych przy innych ludziach! Za dużo było takich przypadków więc zerwałam znajomość z psycholem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girdy
Niski prawiczek - nie kłamię, tylko mówię jak jest. Wiesz, skoro nie umieszczam tam zdjęcia i zaczynam poznawać dziewczynę jeszcze bez wymiany zdjęć, to chyba jednak wygląd nie jest najważniejszy. Swoją drogą wiesz, jak już szukasz kogoś na poważniejszy, stały związek, to jedak są inne cechy ważniejsze od stworzenia wspólnego związku. Nie mówię, że na innych portalach każda laska leci na wygląd, też pewnie czasem są normalne, ale jednak w mniejszości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtertwre
znowu to pitolenie. przecież na tych portalach nie szuka się partnera do szachów, więc chyba oczywiste, że musi być atrakcyjny fizycznie. nie wiem dlaczego tak trudno ogarnąć, że kobiety nie są masochistkami i na partnera seksualnego szukają osoby pociągającej je fizycznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety sa wzrokowcami
i estetkami. Dlatego ogolna uroda sie liczy, nie jak dla faceta du.pa i cycki tylko. Ale charakter jest rownie wany - bo to piekno wewnetrzne. Tylko ze to doceniaja bardziej wyrafinowane estetki. Spotkasz taka juz wkrotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydki i biedny chlopak
Pier...lenie o szopenie! rozlożycie nogi przed każdym kto jest jak wy to nazywacie ciacho i w dupie macie charakter u faceta! Druga sprawa to kasa.Facet bez kasy jest dla was NIKIM i traktujecie go jak psa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aptma
A wy brzydkie,grube jak traktujecie niby?jak ksiezniczki?haha jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo związek z osobą do której nie czuło by sie tzw. chemii , pociągu fizycznego byłby nie satysfakcjonujący. a charakteru nie zobaczysz na pierwszy rzut oka. i nie oszukujmy sie : ugodowy, spokojny, romantyczny to synonimy słowa nudny. ma mnie kręcić , być dobry dla mnie i inteligentny ale nie pozornie bez wad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×