Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smakoszka kokoszka

nie karmię dziecka piersią bo nie chcę

Polecane posty

Gość smakoszka kokoszka

nie chce karmić dziecka piersią mam swoje poglądy i chi nie zmienię wkurzam mnie moja matka i teściowa bo wtrącają mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Wami to lepiej nie gadać
co to za poglądy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakoszka kokoszka
po prostu nie chcę i nie będę karmić dziecka piersią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdamasda
i bardzo dobrze , to twoj wybor twoje dziecko. ja dwoje dzieci wychowalam na butli i sa zdrowe x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakoszka kokoszka
odciągam sobie mleko ale nie karmię tak normalnie bo nie chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakoszka kokoszka
ale już nie będę kupiłam mleko :) i mam nim zamiar karmić dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśkaZuzanki
a ja karmię już prawie 2 lata, bo chciałam, z kolei jak zaczynałam karmić, to mnie teściowa denerwowała,żeby karmić mm bo wg niej zdrowsze i wartościowsze od mojego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcesz i nie musisz, na szczęście w tyvh czasach każda ma wybór jak karmić i czym, bo półki w sklepach są zawalone różnymi mlekami.A wszelkie rozmowy na ten temat utnij że to twoje dziecko, one swoje już wychowały.Grzecznie, a zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swoich nie karmie kurczakeim i w ogole staram sie unikac miesa, jest wiele alternatyw, to nie sredniowiecze, tyle opcji do wyboru! Byleby nie zaglodzic i dbac i kochac a czy karmisz piersia czy nie - jaki to problem? Komu sie tlumaczys, i po co?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm.,.
a po co ten temat? Liczyłaś na jakąś awanturę czy co? Twoje dziecko, twoja sprawa, ale po co taki temat zakładać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakoszka kokoszka
właśnie im to mówię ale wiadomo one są bardziej doświadczone niby jeszcze mi wciskają krowie mleko dla 2 miesięcznego dziecka nienormalne jakieś one mówią że nas karmiły tym mlekiem i nic nam nie było to dziecku też nic nie będzie nie dam dziecku krowiego mleka nie teraz po 3 roku zycia dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby matka moich dzieci
nagle obudziła się z takimi poglądami to ja bym już nie tkną jej piersi przeprosiłbym za to, że robiłem to wcześniej i temat byłby zamknięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda i już
Sporo jest kobiet które ogłupione raklamami koncernów mleka modyfikowanego wierzą że to jest super sprawa. NIE MA MLEKA MM KTÓRE JEST LEPSZE OD MLEKA MATKI. A to co ma "dodatkowo" w postaci chemii jakoś nie przeraża głupich matek. Co do tematu: nie chcesz nie karmisz i co? Po co ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie chcę
wielu rzeczy o których nie mam potrzeby chwalić się na kafe. Szukasz rozgrzeszenia czy co? Nie chcesz, nie karm, po co to komu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz rację autorko, nie chcesz
nie karm ........tylko po co o tym piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie bede karmic. I popieram w 100%. Niestety u mnie tak samo coniektorzy tego nie rozumieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksnsjdnjsdn
Bo autorka emocjonalnie jest na etapie 13 latki która musi pokazać bunt i tupnąć nogą :D. Skoro mama i teściowa sie wtrącają to ja poszukam kółka wsparcia na kafe , zupełnie jakby własne zdanie nie wystarczało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm.,.
Pustaki z tych bab. Myślicie że kogoś to obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ok rozumiem, że nie chcesz z różnych powodów, nikt nie zamierza cię za to ganić, ale kurde dziewczyny pisząc po co zakładasz taki temat na kafe-niestety mają rację że raczej nikogo to nie będzie obchodziło...To tak jak ja założę temat-nie będę jadła warzyw czy nie będę nosić majtek w zimie :D Twoja decyzja, a z mamą i teściową musisz sobie poardzić sama-raczej kafeterianki nie zrobią najazdu i nie przełożą przez kolano mamy ani teściowej aby dać im po pupach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1617
masz racje nie karm, po co prawda? widac więzi z dzieckiem nie masz. poprzez karmienie nawiazuje sie niepowtarzalna więż miedzy dzieckiem a matka, ale lepiej dziecko chemia truc nie?:) potem jakies mutanty bezmuzgowe rosna-a sie potem dziwicie ze dzieci jakies dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tariafo
..i musisz to ogłosić całemu światu? Żaaal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia moze Twoje dziecko jest mutantem bezmozgowym, czytajac jak sie wyrazasz. Wazne zeby dziecko bylo najedzone, a czy mlekiem matki czy modyfikowanym to juz sprawa indywidualna kazdej z nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbvrty
"Co do tematu: nie chcesz nie karmisz". A my mamy to gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak z ciekawości
to z jakiego powodu nie chcesz karmić? Boisz sie o wygląd piersi czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakoszka kokoszka
to jest prowokacja a wy głupie krowy sie nabrałyście ...... hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały troll
Wazne zeby dziecko bylo najedzone To daj mu klusek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały troll
to jest słaba prowokacja a ty głupia krowo myslisz że kogoś nabrałaś...... hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm.,.
A kto się nabrał jak każda napisała ci że ma to w tyłku. Oprócz creamyful, która jest pustakiem jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×