Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smakoszka kokoszka

nie karmię dziecka piersią bo nie chcę

Polecane posty

Gość mały troll
No, ma być najedzone.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm.,.
po twoich postach. a nie będziesz karmić bo...? Egoistko zasrana, po co ci dziecko w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm.,.
Imie dla dziecka też świadczy o kompleksach, jesteś Polką to daj Michalina albo Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nie chce... Obrzydza mnie to, jest nieestetyczne i wbrew mnie. Nie znaczy to ze jestem egoistka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm.,.
tak to właśnie to oznacza...obrzydza? Chory człowiek z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm.,.
Właśnie widzę ze nie masz kompleksów...współczuje dziecku jak ono cie obrzydza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obrzydza mnie karminie piersia. Ssanie cycka przez dziecka. Jest to dla mnie nie pojete. I nie bede tego robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesssiii gggdd
Klaudia, sama jesteś mutantem, pewnie karmienie piersią taką cię zrobiło. Teraz jest moda na karmienie piersią, wręcz nagonka. Kiedyś to mleko matki może i było zdrowe, ale teraz w jedzeniu i w powietrzu tyle syfu, że jaka róznica, czy mleko matki czy mm? Jeśli kobieta nie chce karmić z jakiegos powodu, tonie powinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm.,.
jestes chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oshimoto
nie ma co dyskutować z jakimś marginesem i czytać jakieś prostackie wypowiedzi każda z nas ma wybór karmić piersią, czy nie i to tylko jej sprawa jedne karmią piersią bo chcą schudnąć i sprawia im to przyjemność, albo karmią duże już dzieci - to dopiero jest obrzydliwe a że ktoś brzydzi się karmienia piersią - ma do tego prawo jednych nie brzydzi robienie kupy w parku, innego obrzydzi paproch w zupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy tak na tą dziewczynę naskakujecie, nie chce to nie karmi- co was to interesuje , od razu jest chora na umyśle przez to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie karmiłam piersią bo niestety nie lubiłam mojego dziecka i kontakt cielesny do minimum sprowadzalam, wstyd sie przyznac, ale bywa i tak.Kupe lat temu,lecz sie pamieta. Ale ładnie z buteleczki jadła i zdrowa dziewucha wyrosniueta z niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×