Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

l-e-n-k-a

o co chodzi z tym programem IDEALNA NIANIA?

Polecane posty

Czy faktycznie ci ludzie nie wiedzą o tych kamerach, czy są to ludzie podstawieni, czy jest wszystko wyreżyserowane na zasadzie jak 'trudne sprawy' i te inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam, to tylko program :) Oglądałam dzisiaj rano i mogę powiedzieć że gdyby mi radośnie oznajmiono że byłam w ukrytej kamerze i wygrałam casting na nianię to podziękowałabym ładnie i kazałabym om sobie w dupę wsadzić taką posadę :o chociaż z natury jestem uczciwa i na pewno staralabym sie dobrze opiekować dziećmi...tu chodzi o zasadę i nikt mnie nagrywał nie będzie żeby potem chamowaty pan domu oglądał to sobie przed snem :p w ogóle ten ojciec rodziny niezly pojeb :o darl sie na tą babcię tak jakby jego kultura nie obowiązywała bo on łaskawie pracę daje :o mój mąż za takie zachowanie dostałby po pysku i tyle, chociaż nie mam w zwyczaju bić ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oglądałam tylko kawałek o tych ludziach co mieli szóstkę dzieci i ten facet taki z kolczykami i pierścieniami ;) Swoją drogą myślałam na początku, ze potrzebują niańki również do tej 20 letniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turn me on
przecież to widać, że to ustawione jest. niektóre baby w perukach graja, i te teksty. to tak jak w trudnych sprawach i w dlaczego ja. grają aktorzy amatorzy, dostają gotowe teksty i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Potwierdzam. Wszystko poustawiane,gotowe teksty do wkucia na pamięć. Ot tvn :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze ten program to jeden wielki debilizm!!!po drugie ludzie, którzy godzą się tam grać wraz z dziećmi to ...(bez komentarza),po trzecie niech pokarzą program nie o opiekunkach tylko o durnych rodzicach, ponieważ teraz jest nagonka na nianie, ale nikt nie pokazuje jacy są rodzice.Pracuję z dziećmi kilkanaście lat, jestem pedagogiem, ale także nianią, i powiem szczerze, że to co widziałam i słyszałam jak rodzice traktują swoje dzieci, szczególnie ci, którzy mają pieniądze to jest ...nie wiem tak naprawdę jak to nazwać. Dlatego uważam, że najpierw niech pokażą program jak rodzice zaniedbują i mają w d***e(przepraszam za wyrażenie)swoje dzieci, a potem niech pokazują nianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jedna wielka ustawka a te wygłaszane sztucznie teksty przez aktorów amatorów to po ptostu żenada!! Nie wiem kto wierzy że to jest naprawdę. W Polsce obowiązuje ustawa o ochronie danych osobowych i te "nianie" musiałyby być poinformowane że w domu są kamery. Nie sądze żeby ktoś się zgodził na publikację swojego wizerunku. Wystarczy zobaczyć "Usterkę", albo "Pirat Drogowy" gdzie nie pokazują twarzy. Jest to następna bzdura typu "Trudne sprawy" a najgorsze jest że ludzie wierzą że to wszystko jest naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że to wszystko jest wyreżyserowane. Mam dobrą pamięć do twarzy i niejednokrotnie widziałam w tym programie "aktorów" z "Ukrytej prawdy". Najbardziej szkoda mi dzieci, które narażone są na stres, ich płacz na pewno nie jest udawany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież na "przesłuchaniach" gościu chodzi z kamerą :) Oni/e by to widzieli/ały. A więc reżyseria i jeszcze raz reżyseria :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie ten program jest zalosny. Np rodzinka z trzema dziewczynkami mowi do nianki:"prosze nie wpuszczac obcych osob do domu". A potem wysylaja sasiadke i sprawdzaja czy niania ja wpusci. Zaaaal. Inna rodzinka: szostka dzieci i starsza siostra probuje zmienic najmlodszemu bratu pieluszke i rodzice mowia"O Boze moja Alusia! Starsze rodzenstwo powinno sie bawic z mlodszym, a nie pracowac przy nich!" Tragedia. Dobrze ze programzostal zdjewty z anteny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dno totalne

dno totalne już po pierwszym odcinku zauważyłem że to tania reżyserka z ttv oni robią wszystko udawane nie długo usterka też będzie udawana już dużo reżyserki jest. ja nie rozumiem tych ludzi którzy to oglądają te wszystkie dlaczego ja , słoiki , szkoła , szpitale policjanci i te wszystkie głupoty ludzie czy wy na prawdę nie macie swoich problemów czy wy tak lubicie oglądać czyjeś problemy i to jeszcze reżyserowane przez ttv 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niknik

Program to żenada. Wszystko ustawione. Widzieć fragment to i tak za dużo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×