Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luna111

jakie dane na pieczątce?

Polecane posty

Gość szczelajom mi za oknem
wiesz co nie mam fimry ale wydaje mi sie ze wypadaloby, bo jak na np jakims dokumencie, np umowie, bedziesz stawiac pieczatke z jakimis bohomazami? daj spokoj. a tak to podstawowe,nazwa fimy, adres, telefon, nip regon, regon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, dzięki :) Po prostu zamówię dwie :) jedna ta z grafiką będzie na koperty czy gdzieś a zwykła do papierów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczelajom mi za oknem
a nie lepiej sobie przygotowac logo i drukowac na drukarce na papierze albo na kopercie? wolisz pieczatke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczelajom mi za oknem
a jesli te przykladowe pieczatki ktore sa zaprezentowane na stronie to tez jest twor tego "doswiadczonego artysty-plastyka" to ja bym sie chyba bala im zawierzyc... chyba ze masz wlasny projekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
projekt jak najbardziej mogę sama zrobić to akurat nie problem, a w zasadzie pieczątka chyba wygodniejsza od drukowania za każdym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczelajom mi za oknem
no,to moze byc wygodne. ale zdecydowanie warto miec tez taka zwykla, nie graficzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla_a
pieczątka powinna zawierać podstawowe informację na temat firmy, można również zamieścić logo które będzie się kojarzyło z naszą firmą, taką pieczątkę możesz zamówić w http://www.pieczatki.pl/ w swojej ofercie mają różne wzory i style pieczątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko zależy od tego co to będzie za firma o jakim profilu. Ogólnie w firmach dysponują kilkoma pieczątkami, z imieniem i nazwiskiem osoby na stanowisku, z nazwą firmy i dokładnymi danymi, numerem NIP, adresem pocztowym, elektronicznym, itp. Do swojej firmy pieczątki wyrabiałam w firmie http://www.swisspol.com.pl/ Oni się znają na pieczątkach i doradzą ci jakie dane są potrzebne, pokaż ci przykładowe wzory pieczątek i na pewno wybierzesz któryś model u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobry artykuł o pieczątkach stampler. pl/artykuly,pieczatka-w-dzialalnosci-gospodarczej-jaka-wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelaaa9292
Jeśli jest to pieczątka firmowa, to konieczne są na niej wszystkie dane firmy: nazwa, właściciel, adres, NIP, regon itd. Oczywiście możesz zadbać sobie o wygląd takiej pieczątki. A jeśli już o tym mowa, to masz wybrane miejsce, w ktorym będziesz pieczątkę zamawiać? Jeśli jeszcze nie, to polecam zerknąć sobie na stronę http://modico.pl/ w celu zamówienia takiej pieczątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×