Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dziewvzyna15

Trądzik.!

Polecane posty

Gość Dziewvzyna15
Dziękuję Ci bardzo.. A w sprawie kosmetyków kolorowych naturalnych takich jak podkład lub puder mogłabyś coś doradzić i podać cenę.? I jeszcze jedna mała prośba mogłabyś zostawić mi do siebie jakiś kontakt.?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodam swoje 33 grosze
Kosmetyków naturalnych kolorowych nie jestem znawczynią, bo sama z nimi zaczynam przygodę ;) Mam próbki podkładów mineralnych annabelle minerals (są super! szczególnie rozświetlający :) ) cena to 30zł za 4g i 50zł za 10g. Więc bardzo drogie. Są jeszcze takie minerały firm takich jak: Rhea - 4,2g za 50zł Pixie - 7g za 60zł (po przecenie z 80zł ;p), (tester) 4,2zł za 1ml Everyday minerals - (tester)1g za 10zł, (pełenwymiar)4,8g za 60zł Lily Lolo - (pełenwymiar)10g za 70zł, (tester)0,75g za 10zł I do wszystkich trzeba mieć specjalistyczny pędzel bo palcami się ich nie nałoży :P Ale trzeba przyznać, że są niesamowicie wydajne bo w sumie nie wiem ilo gramowe są moje próbki a uzywam ich cały miesiąc i nie wiem kiedy skończę :P jakby co to pisz na maila minariko@o2.pl ;) Albo możesz się przyjrzeć takim kosmetykom naturalnym jak np: Sante - puder w kompakcie - 9g za 50zł Logona - puderw kompakcie - 10g za 50zł Lavera - podkład - 30ml za 50zł Więc jak mówiłam są to drogie kosmetyki. Ale jak już wyleczysz trądzik i pozbędziesz się przebarwień to nie będziesz musiała używać podkładu - bo po co ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewvzyna15
A w jakiej cenie są te pędzle i o jakie chodzi mogłabyś dać link.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewvzyna15
A i takie pytanie. Ty obecnie masz testery czy pełne wymiary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodam swoje 33 grosze
do podkładu mineralnego używa się pędzla typu flat top a firma jest mniej istotna niemniej dobry pędzel to wydatek ok 30zł wzwyż. ja mam testery bo w wakacje była promocja, że za 8zł wybierało się po 3 testery ich produktów (annabelle minerals). innych nie testowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewvzyna15
Dziękuję Ci bardzo za wszystko ;) W razie pytań napiszę na e-maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do LICENCJA:)
kudzu root leczy tradzik i np pokrzywa terz leczy z tradzika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MACROVITA
Jeśli jest to ostry trądzik to żadne domowe sposoby Ci nie pomogą. Możesz jedynie zmniejszyć jego nasilenie. W tym celu koniecznie zmień dietę. Trzeba odstawić słodycze i ostre potrawy. Do tego pić dużo wody niegazowanej. Zmień kosmetyki na naturalne. Chemia zawarta w kosmetykach z drogerii często powoduje alergie i nasila trądzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MACROVITA
Jeśli jest to ostry trądzik to żadne domowe sposoby Ci nie pomogą. Możesz jedynie zmniejszyć jego nasilenie. W tym celu koniecznie zmień dietę. Trzeba odstawić słodycze i ostre potrawy. Do tego pić dużo wody niegazowanej. Zmień kosmetyki na naturalne. Chemia zawarta w kosmetykach z drogerii często powoduje alergie i nasila trądzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klinika Krajewski ma atrakcyjną ofertę profesjonalnych zabiegów na trądzik, polecam bo ja po wizycie zawsze widziałam znaczną poprawę w wyglądzie cery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×