Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kalabria

3 tygodnie do porodu i takie nerwy !

Polecane posty

Gość Kalabria

Czesc dziewczyny musze sie tym z kims podzielic. Od 14 lat jestem z moim partnerem mieszkamy zagranica 7, nigdy nie dogadywalam sie z tesciowa poniewaz ona mnie poprostu nie lubiala nie mogla pogodzic sie poprostu z tym ze jestem z biednej rodziy, a moi rodzicie nie sa na wysokich stanowiskach, ona jest ogromna materialistka i ani mnie ani drugiej synowej widac ze nie zaakceptuje, poniewaz nie mam kasy haha i jestesmy nikim, to krociutko o relacji z nia. Mieszkamy zagranica nigdy od niej nie mielismy zadnej pomocy nawet sie nie zapytala jak zyjemy przez tyle lat, i czy mamy co jesc z rozmow z nia zawsze wynikalo ze myslala ze my niewiadomo ile kasy nie mamy tutaj a przecierz za wszystko trzeba placic. W tym samym czasie ogromna pomoc otrzymywal przez tyle lat i lata wstecz brat mojego T ( byl pierworodny niewiem czy to ma znaczenie ale widocznie dla niej ma poniewaz zawsze go lepiej traktowala )wraz z zona i coreczka teraz juz dwulatka. Nigdy od niej niczego nie dostalismy zadnej pomocy, my wynajmujemy a tamtym kupili mieszkanie i placa za kredyt, a do nas potrafi powiedziec ze musimy zbierac bo wiecznie wynajmowac chyba nie zamiezamy ! Do czego zmiezam mam 3 tygodnie do rozwiazania i moja mama z polski mi wyslala paczke z nowymi prezentami i ciuszkami dla bobasa od niej rodziny a nawet od jej kolezanek, wszystko piekne i nowe, piekny gest i pamiec o moim dziecku ktoree kocham odkad dowiedzialam sie o ciazy jest dla mnie bardzo wazny. Moja mama zgadala sie z tesciowoa i ta tez chciala cos dodac do paczki, wyobrazcie sobie jak otwarlam ta paczke dzis, zobaczylam pelno ciuszkow ( te na wierzchu byly od tesciowej ) reszta byla zapakowana w osobne reklamoweczki z napisami od kogo. Ciuszki od trsciowej byly typowo dla dziewczynki rozowe dresy kurtki spodenki troche jakis dzinsow z kwiatuszkami nawet body dzieciece byly dziewczece, bo tylko te miala, wszystko bylo uzywane po wnuczce, a i niektore ciuszki rozpoznalam bo gdy jezdzilismy do polski to male cos przywiezlismy. Nie mam nic przeciwko uzywanym rzecza poniewac te tez sie przydadza, sama kupilam kilka w charity shopach i wczesniej mam mi tez przywiozla, ale byly to ciuszki uniwersalne. MY bedziemy mieli CHLOPCA . Jak tak mozna jesli nie miala uzywanych rzeczy dla chlopca albo jakis uniwersalnych, to dlaczego nie kupila nic NOWEGO od siebie jakies pierdulki chociarz no cokolwiek, przeciesz to sama radosc kupywac ciuszki dzieciece. Mi nie zalezy na tym jak ona mnie traktowala i jaki ma do mnie stosunek ale mojego dziecka nikt w ten sposob nie bedzie traktowal. Zawsze mialam do niej dystans przez to jaka byla teraz jak jestem w ciazy mam calkiem inne myslenie ja jej tego nie wybacze i juz nie moge dluzej robic dobrej miny do zlej gry. Czy ktoras z was tez ma taka tesciowa ? masakra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×