Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

inteligetne jednostki muszą cały czas walczyć

Polecane posty

zeby tylko wzrokiem z drugiej strony zal mi jej cala mlodosc marnuje w necie zamiast hustac sie na brunetach czasami otrzymujemy tylko to , na co zasługujemy - albo co sami dajemy ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będziesz inteligentna , to będziesz też o nią walczyć - nawet jak nie masz nikogo , to masz dbać o siebie na tyle umiejętnie , by wiązać koło siebie inteligentnych lub inteligenta i go umiejętnie uwieść - a jak nie , to pozostają Ci idioci i musisz liczyć na nich - i tego tez, tyczy ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) bo nikt się tobą nie interesuje , kogo chcesz 2) bo nie rozwijasz pewnosci siebie i umiejętności robienia kroków do odpowiednich facetów - tylko czekasz na gotowca , a kobiety dziś potrafią też podjać wiele kroków , by interesować...więcej niż uśmiech czy spojrzenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a kobiety dziś potrafią też podjać wiele kroków , by interesować...więcej niż uśmiech czy spojrzenie.." dlatego mam robić coś wbrew sobie, nie jestem taką kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc nie rób nic i czekaj dalej - w tym wypadku właśnie brak ci inteligencji i umiejętności uwodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inteligentne kobiety nie muszą posuwać się do brzydkiego cwaniactwa - odpowiednio grają i kokietują , gdy im zależy - potrafią dobrze rozgrywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na co mi związek z facetem, przed którym, zamiast czuć się dobrze, kobieco, kwitnąco, muszę odgrywać jakąś rolę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guidddelll
revolver pierwszy raz sie z toba zgadzam tylko ze uwazam ze dochodzi tu tez problem etyki wyboru dzialania, np. gdy dolaczac do grupy idotow lub skurwsynow- zeby prztrwac lub osiagnac swoje cele musisz sie zaadoptowac do ich metod a to oznacza dzialanie inteligentne ale nieasertywne/ sprzeczne z soba/ i czesto nieetyczne a tak w ogole to na swiecie- dominuje glupota sterowana przez top inteligentow my mamy tylko pecha i trudniej ze jestesmy posrod tej masy idiotow, bez zasobow i wladzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×