Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zdesperowanabasia

bulimia i jej konsekwencje.

Polecane posty

Gość zdesperowanabasia

witajcie, jestem nowa i nie do końca wiem jak zakładać tu topiki, jak sprawdzać czy topik z tematem podobnym do mojego był, ale myślę że zrozumiecie. chodzi o to że mam bulimię, albo może anoreksję bulimiczną, sama nie wiem.. od jakiś 5 miesięcy. od miesiąca walczę z nią jak tylko mogę, wiem że są małe postępy. nie mogę powiedzieć że nie wymiotuję, bo to byłoby kłamstwo. ale jem, coraz więcej i coraz zdrowiej. mam 15 lat.. mój okres zanikł 4 miesiące temu, a włosy wypadają garściami. robiłam badania krwi, jednak wszystko oprócz tych składników które są wydalane przy okresie { wybaczcie brak profesjonalizmu, mama jakoś tak to tłumaczyła } są dobre. wybieram się do ginekologa, więc to nie o okres chciałam zapytać. chodzi o włosy. powiedzcie proszę co mam jeść żeby przestały wypadać. przez jakiś miesiąc, może mniej brałam vitaminę B, teraz od tygodnia łykam Vitapil. wiem że od razu nie pomoże, ale moje włosy są wszędzie tylko nie na głowie! tracę jakieś 300-400 włosów dziennie, nie wiem nie liczę tego. ale wystarczy że przejadę palcami przez kucyk a cała dłoń wypełnia się włosami.. jestem załamana, teraz mam jakąś 1/3 włosów które miałam wcześniej. zawsze były piękne, wszyscy ich zazdrościli. w czerwcu zrobiłam ombre, ale to tylko końcówki więc nie wiem czy to mogło zaszkodzić. włosy często wypadają z cebulkami. proszę, poradźcie co robić! a jeśli miałyście styczność z bulimią, poddajcie jakieś pomysły na dania które w miarę szybko uzupełnią niedobór składników w moim organizmie. pomóżcie, ja tak bardzo chcę się wyleczyć i znów mieć piękne włosy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×