Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gunia113

Czerwiec 2013:):)

Polecane posty

oj ja nie wiem co to mdłości i mam nadzieje że się już nie przekonam:) Mara2013 GRATULACJE!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramona nie strasz mnie:) mnie tylko czasami mdli ...no ale co racja to racja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć Mara, Witaj! U mnei z dlegliwości o cały czas mdłości, wymioty zazwyczaj przy myciu zębow chociaż wczoraj tez w środku dnia zupełnie z nienacka poza tym w kółko bym spała, cyce rosną ale jakś bardzo nie bolą. A zachciewajki mam jak najbardziej. Tzn w kółko bym jadła warzywa i owoce i ostatnio ryby wędzone (na gorąco) zwlaszcza szprotki. Byłam dziś u gina - wszystko dobrze, następne badanie 13. grudnia - test pappaa i 14 wizyta u gina. Ja mam nadzieję, że jak nas się tutaj jeszcze trochę zberze to dołączycie do nas na prywatne forum. :) Jakby któraś chciała niech da znać. Fajnie że jesteście. Aha psiki chyba pytałas wcześniej. U mnie to jest 4 ciąża 2 pierwsze poroniłam w wieku 20 i 22 lat z 3 ciąży w wieku 33 lat urodziła się córeczka, wczesniak ale zdrowa (kmpplikacje były o mojej stronie), z tym że ięczy 2 a 3 ciążą "wymieniłam" męza na "nowszy i lepszy model" :) No i teraz podziewamy się naszego drugiego dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czi-czi to Ty już masz córeczkę - super:), ja to się boję co to będzie i jak to będzie, zero doświadczenia...P.S- czasami "wymiana" pomaga wiem coś na ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam mdłość gdzieś w 6-8tydz, a teraz już spokój. Jedyne moje dolegliwości to częste siusianie, co wkurza najbardziej w nocy. Piersi już też tak mocno nie bolą jak na początku. Ja mam kolejną wizytę 18 grudnia, ale ginekolog zaproponował mi, żebym poszła na badania genetyczne dodatkowo do profesora, który ma lepszy sprzęt i typowo się tym zajmuje, ale poczytałam opinie o nim i mam mieszane uczucia. Nie wiem czy iść do niego :/ A powinnam zarejestrować się na 11 grudnia. Czi-czi chętnie bym dołączyła do Waszego forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psiki ja też mam teraz obawy, jak ja sobie poradzę, przecież ja nic nie wiem o dzieciach itd. Ale mam nadzieję, że instynkt macierzyński zadziała hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeśli chcecie serdecznie zapraszam na nasze pryw forum. W tym celu wyślijcie mi na powyższy adres swój adres mailowy a ja odeślę adres forum. Trzeba się będzie tam zalogować i ja aktywuję nowe konto. Tylko jak któras wyśle mi maila to niech tutaj nappisze pd swoim zaczernionymm nickiem, że wysłała żebym wiedziała, że to nie lipa. Zapraszam, dziewczyny też się ucieszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co u tak cicho? Ramona, Mara no i Lorien Lolipopa Whisper? Psiki widzę, że jesteś akywna. W dziale "kto jest kim" załóż new topic, w temacie wpisz swojego nicka a w treści parę słów o sobie Możesz tam poczytać o nas. Natomiast na bieżaco piszemy w dziale "mamusiowo" w temacie "codzienne pogaduszki". Wskakuj na osatnia strone i pisz, pisz, pisz. Mam nadzieję, że inne dziewczyny też dołączą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katicat75
Witam Was dziewczyny i gratuluję wszystkim przyszłym mamusiom. To jest mój debiut na forum ale bardzo chciałabym się do was dołączyć. Jestem w 12 tc a termin mam na 14 czerwca. To będzie moje drugie dziecko. Mam już synka 5 letniego. Przyjmiecie mnie do Waszego grona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie,że jednak ktoś tu jeszcze zagląda. Nie wiem co mam więcej o sobie napisać. No może to , że dzisiaj wieczorem idę na USG genetyczne, trochę się boję, bo już nie mam 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź nic nie mów ja ma 36, za zobą 2 poronienia i z 3 ciaży córeczkę wcześniaka. Ja genetyczne usg mam dopiero13 grudnia. Fajna masz przerwę między dzieciakami ,że tak spytam tak wyliczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiket a czemu dopiero teraz do nas dołączasz? Bałaś się wcześniej nie zapeszać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyliczone ale ciąża jak najbardziej planowana :) zawsze chciałam mieć 2 dzieci, a tu już najwyższy czas było ... Zawsze było jakieś ALE, ale uparłam się, nie chciałam "drugiego" jedynaka w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katicat (nie mogę zaamięac nicka) jak chcesz to mżesz dołączyc do naszego pryw forum. Fajnie że Wam się udalo tak szybko jak już się zdecydowaiście. U nas też będzie fajna rożnica rzekłabym że chyba wręcz idealna: Blanka bedzie miała 3,5 roku jak się drugie urodzi. Co do dączenia na pryw frum to instrukcja jest w moim poście z 24.11, godz. 19.25 i adres mailowy podany..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie to maila wysłałam do ciebie już godzinę temu :) chętnie do was dołączę tylko trochę mi zejdzie zanim pojmę co gdzie kliknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam Ci adres. Jak znasz angieslki to szybciej Ci ójdzie a jak nie to tez dasz rade. Poczytaj na ostatniej stronie tutaj co gdzie kiknąć jak już się zarejestrujesz admin Cię aktywuje (np. ja) i bedziesz mogła się zarejestrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati jesteś aktywna. Wiesz gdzie pisać zatem pisz, isz, pisz a oczytasz później ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale chamstwo !!!!
najpierw zakładacie topik o czerwcu a ledwo po kilku tygodniach zamiatacie topik pod dywan i idziecie na inne prywatne forum -tak się nie robi ! Jest to przymuszanie innych do rzeczy na które nią mają ochoty! Skąd pewność ze wszystkie dziewczyny miały ochotę iść na prywatne forum ? pewnie musiały się na to zgodzić żeby nie prowadzić monologu, a co niektóre powinny być konsekwentne w tm co pisały bo nie chciały iść na prywatne forum tylko zostać tutaj a pierwsze polazły - co za obłuda. Mądrzy Ci co się na Was wypięli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ale chamstwo !!!! To już nie twoja sprawa co my robimy, a co nie. Taka jesteś mądra, a nie potrafisz pisać pod czarnym nickiem?? Więc zajmij się sobą i załóż swój temat i nie WPIE*DALAJ się tutaj!! Bo nie jesteś mile widziana!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×