Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gunia113

Czerwiec 2013:):)

Polecane posty

Kaaja jesteś aktywna. Ja nadal nie mam ani jednego pomysłu na imię dla chłopca. Wg mnie to będzie dziewczynka ale wolę mieć na wszelki wypadek imię też dla chłopca. A nóż moje przeczucie się myli?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelia1988
tez nie mam imienia dlA chlopca...:( codzien inne mi sie nasuwa;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze ktores z tych Bernard Nikodem Norbert Błażej Szczepan Miłosz to tylko kilka pomyslow a dla dziewczynki Iga Laura Liliana Roma Natasza Tatiana Kornelia Gabriela to tylko kilka przykladow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelia1988
podoba mi sie imie Blazej i Tatiana;) musze pomyslec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien jestes aktywna. Mam nadzieję że znalazas instrukce (jakies 2 strony wstecz w oich ostach) gdzie wejść i pisac na pozątek. NIe mogę sie doczekać żeby się dowiedzieć co U ciebie i c się z Tobą dział przez tyle czasu jak usg genetyczne itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wandzia;)
Witam;) mam termin na 8 czerwca 2013;) to moja pierwsza ciąża i cieszę się ze znalazłam jakieś aktualne forum dla przyszłych mam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wandzia;)
Wysłałam mój adres mejlowy ;) czekam na wiadomość;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Wandzia- witaj wśród mam-czerwcówek!! A znasz już płeć dzidziusia ?? Dlaczego tak późno tu zaglądasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wandzia;)
Tak jakoś wyszło że tak późno. Nie znam jeszcze płci mojego szkraba, ale mam wizytę 2 stycznia to może się dowiem jeśli dzidziuś będzie współpracował;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś o mnie: jestem w 16 tygodniu ciąży (bynajmniej tak twierdzi mój lekarz). Mam kochanego męża Pawła dokładnie od 96dni;) Przez cały pierwszy trymestr nie miałam żadnych typowych objawów ciąży. Teraz chce mi się spać i czasami kręci mi się w głowie, ale wyniki mam idealne puki co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to widzę , że grono czerwcówek sie powiększa:) no i pięknie:D widzę, że dużo z Nas" majstrowało" po wakacjach hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sadząc po charakterze moim i mojego męża to będzie niezły rojber z naszego maleństwa;) Mam problem z wybraniem imienia dla chłopczyka...dla dziewczynki będzie albo Oliwia albo Julka. a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie pamiętam hasła
Witajcie, chciałam dołączyć do czerwcowych mamuś i przez wyszukiwarke znalazłam to forum, ale zdążyłam się już zorientować ze Was tu tak naprawdę nie ma. Czy ja też mogę się przyłaczyć do forum Czi CZi ? Piszę z czerwonym nickiem bo od kilku lat nie logowałam się na kafe i nie pamiętam hasła do mojego nicka ( mój stary nck to Irysek). Mam już jedno dziecko z 2007 r i wtedy tez przeniosłyśmy się na prywatne forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelle78
Witam Was serdecznie. ja również będę czerwcową mamą termin 25 czerwiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;) ja jestem tu codziennie ale także nie dostałam mejla zwrotnego od Czi Czi, podejrzewam że w święta żadna z nas nie miała za wiele czasu. Może teraz ruszymy na nowo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelek20
ja tez jestem czerwcowa Mama:) to moze opowiadajcie cou was jak sie czujecie i czy juz sie zaokraglaci??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×