Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Samotna Giulia

Nie mam po co żyć...

Polecane posty

Gość Samotna Giulia

Mam 23 lata, nigdy nie miałam przyjaciół, znajomych nawet. Czuję się, jakbym nie miała życia, była jakaś gorsza. Równie dobrze mogłoby mnie nie być. Zakochał się we mnie chłopak, a ja go odrzuciłam, bo i tak by nic z tego nie było, bo jestem beznadziejna... Mam gdzieś moje studia, pracę, dla mnie to jest bez sensu. Wszystko jest bez sensu. Czy jest szansa, żeby zacząć żyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jorongiellla
ja jestem odludkiem od zawsze- przyjazn to gówno- warto znalezc se faceta odludka i siedziec sobie w domu -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samrytjanin
Objawy, które przedstawiłaś są charakterystyczne dla histerii. Jest to choroba kobiec, która bardzo często występuje u samotnych kobiet. Można ją wyleczyć poprzez doprowadzanie macicy do rytmicznych skurczy. Musisz się udać do ginekologa na pewno ci poradzi jak to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hosaiwa
są tez faceci odludki - taki charakter introwerycznosc-norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nóż ograniczony łbie
no widzisz ja odludkiem nigdy nie byłam,zawsze otaczało mnie mnóstwo ludzi...naprawdę mnóstwo :O ... i co mi z tego? skoro nie umiem nawet stworzyć normalnego związku,nie czuje sensu życia...nic mi sie nie chce i mogłabym ciągle spać..potrafiłam po kilka tygodni czasem siedzieć z domu i nie wychodzić bo mi sie nie chcialo,w koncu jak zaczęłam to kazdy dzien spędzałam na piciu w pubie :O :classic_cool: a teraz nie mogę już patrzeć na to miejsce bo ciagle jest tak samo,chooyowo. :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna Giulia
jestem samotna, bo kiedys mnie ktos zranil, niewazne kto i jak. teraz boje sie komukolwiek zaufac. ale chce to zmienic. nie chce takiego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna Giulia
jestem samotna, bo kiedys mnie ktos zranil, niewazne kto i jak. teraz boje sie komukolwiek zaufac. ale chce to zmienic. nie chce takiego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nóż ograniczony łbie
wiesz powiem Ci,że znajomi to nie wszystko...i ludzie jako ogół bo to z czasem powszednieje,staje się normą i uwierz mi ,że i z ludźmi czuję się taki zjebanie jak i byłabym bez nich... po prostu,nie chce mi sie żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna Giulia
mi tez sie nie chce zyc, mam to samo. ale mnie to meczy. musze to jakos skonczyc, ale nie wiem jak, nie wierze w siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hosaiwa
ludzie to gówno i bestie , przyjazn to kit i mit- moi przyjaciel to tivi komp i ksiazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna Giulia
hosaiwa, takie zycie jest beznadziejne, juz lepiej nie zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×