Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asia_z_daleka

Sklep odzieżowy

Polecane posty

Gość asia_z_daleka

Witam Otwieram sklep z nową odzieżą i chciałam was zapytać gdzie najlepiej zaopatrzyć się w odzież?Jakie hurtownie i gdzie polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_z_daleka
Jest tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_z_daleka
Tak wlasnie myślałam że Łódź, z tym że tam jest kilka bazarów i nie wiem który wybrać?Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba zależy jakiej
klienteli się spodziewasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhfkshhgldhfs
zesrałem sie w gacie i zjadłem to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_z_daleka
Chodzi mi o damską odzież z przystępnymi cenami dla każdego.Nie chce ekskluzywnej odzieży tylko jaką na każdą kieszeń.Dużo sie dowiadywałam o tych bazarach i szczerze to nie wiem na którym się zaopatrzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_z_daleka
Jest tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_z_daleka
Halo który bazar wybrać Tuszyn czy Głuchów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andulina
Ja osobiscie polecam Tuszyn Dużo niższe ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andulina
Ja osobiscie polecam Tuszyn Dużo niższe ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANDŻELA453
łódz chyba PTAK nazywa się ten bazar tanie i zajebiste ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam nowa odzież i akcesoria sportowe Bluzy Kurtki T-shirty Spodnie Koszulki Polo Swetry Marek takich jak:Adidas, Nike, Puma, Bench, Ralph Lauren, Diesel, Jack&Jones, Abercrombie&Fitch, The North Face, DC, Hugo Boss, Fred Perry, Tommy Hilfiger, Hollister, Emporio Armani, Ed Hardy, Lacoste, Burberry, G-Star RAW Mamy siedzibę w Anglii miasto Burton on trent,Witam posiadamy duże ilości tego towaru wszystko aktualne kolekcje ( około 5 ton miesięcznie ) jest on pakowania w mixie tzn sa tam bluzy kurtki koszulki spodnie itp do każdego worka jest możliwość wglądu , preferujemy odbiór osobisty ze względu na to iż klient ma 100 procent pewności co kupuje , płatność gotówka przy odbiorze towaru lub przelewem na konto angielskie ,ale jest mozliwa wysylka naszym vanem ( transport platny 5 zl od kg)momencie zamówienia lub wysylki pobierany depozyt w kwocie minimum połowy wartości zamówienia , wystawiamy fakturę , zamówienia realizujemy do 7 dni roboczych, w najbliższym czasie poszerzamy nasza ofertę o buty i odzież dziecięca : Cennik: odzież sportowa dla dorosłych różnej rozmiary w mixie 140zl / kg ( w przeliczeniu na gbp) ,bielizna i akcesoria 60 zł /kg dla stałych klientow gwarantowane rabaty , cena zalezna od ilosci tzn im wiecej kg kupisz tym mniej zaplacisz za kg , gg3143994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam nowa odzież i akcesoria sportowe Bluzy Kurtki T-shirty Spodnie Koszulki Polo Swetry Marek takich jak:Adidas, Nike, Puma, Bench, Ralph Lauren, Diesel, Jack&Jones, Abercrombie&Fitch, The North Face, DC, Hugo Boss, Fred Perry, Tommy Hilfiger, Hollister, Emporio Armani, Ed Hardy, Lacoste, Burberry, G-Star RAW Mamy siedzibę w Anglii miasto Burton on trent,Witam posiadamy duże ilości tego towaru wszystko aktualne kolekcje ( około 5 ton miesięcznie ) jest on pakowania w mixie tzn sa tam bluzy kurtki koszulki spodnie itp do każdego worka jest możliwość wglądu , preferujemy odbiór osobisty ze względu na to iż klient ma 100 procent pewności co kupuje , płatność gotówka przy odbiorze towaru lub przelewem na konto angielskie ,ale jest mozliwa wysylka naszym vanem ( transport platny 5 zl od kg)momencie zamówienia lub wysylki pobierany depozyt w kwocie minimum połowy wartości zamówienia , wystawiamy fakturę , zamówienia realizujemy do 7 dni roboczych, w najbliższym czasie poszerzamy nasza ofertę o buty i odzież dziecięca : Cennik: odzież sportowa dla dorosłych różnej rozmiary w mixie 140zl / kg ( w przeliczeniu na gbp) ,bielizna i akcesoria 60 zł /kg dla stałych klientow gwarantowane rabaty , cena zalezna od ilosci tzn im wiecej kg kupisz tym mniej zaplacisz za kg , gg3143994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o odzież sportową to najlepsze ceny spotkałam w http://senseishop.pl/. Również tam zamawiałam swój strój na siłownie z under armour.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×