Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakiwózek

WÓZEK PROSZĘ O OPINIĘ DOŚWIADCZONE MAMY :)

Polecane posty

Hej :) Ja równiez poszukuje fajnego wózka mam jeden na oku ale chce sie jeszcze rozejrzec .... jest mnóstwo wózków, głebokie, wielofunkcyjne, od wyboru do koloru.... Znajoma poleca mi wielofunkcyjny, ale poki co sama nie wiem na jaki sie zdecydowac. Ogólnie chcialabym dosc elegancki, modny, lekki a zarazem stabilny wózek. Na razie sie rozgladam....więc również przyłączam sie do pytania i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Jak poszukiwania wózków? "maryssia" ja tez tak samo jak Ty poszukuje fajnego wózka o dobrych parametrach. Znajomi polecili mi wózek wielofunkcyjny niemieckiej marki KNORR - BABY, bardzo sobie chwala te marke. Rozgladalam sie juz za tymi wózkami na ich sklepie internetowym i maja szeroki wybór wózków :) mam juz kilka upatrzonych. www.goonis.pl Sprawdz i napisz co sądzisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej "marta" :) Rozgladalam sie w necie za tymi wózkami marki Knorr - Baby o których wspominalas ostatnio, odwiedzilam tez ich sklep internetowy goonis.pl i szczerze mowiac bardzo mi sie spodobal niektore modele, zwlaszcza z wielofunkcyjnych kilka modeli :) pokazywalam mezowi i tez mu sie spodobal :) to ten model: http://www.goonis.pl/wozek-wielofunkcyjny-knorr-baby-monaco-hot-red.htm Wyglada na bardzo solidny wózek, ekonomiczny a przy tym zgrabniutki i modny :D Temat jeszcze do przemyslenia z mezem ;) Dziekuje za porade, pozdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasola, juz wozka szukasz? Ja cos tam przegladalam, ale kompletnie ie wiem jak sie do tego zabrac. Nie chce sie nakrecac, bo jeszcze wczesnie i wiesz jak to jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chcę tanią gondolkę
a potem porządną i lekką spacerówkę. niestety, wszystko teraz 3w1. głębokich wózków jak na lekarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna z was pisze że polskie wózki to gó..o, ale zauważcie ze wiekszośc wózków na rynku jest produkowana w częstochowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlotka77
Witam ponownie poszukiwacze wózków :) jak wcześniej pisałam to mam dwa wózki KNORR BABY, super pojazdy, myślę że jak miałabym kolejnego bobasa to również postawię na tą firmę. Coś innego, mniej znanego ale równie świetnego. Moje kumpela kupiła sobie scootera knorra, dziś miałam okazję widzieć ten wózeczek, świetny naprawdę, pomimo, że trójkołowce nie przekonują mnie to ciekawy model, ładny.Ale co tam, a widzieliście bujaki-chcę kupić (myślę już o świętach, są na goonis.pl ale który wybrać??? Jaki wam podoba się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie.. większość w częstochowie i nawet z tego co słyszałam od któregoś ze sprzedawców to te wózki są robione na jedno kopyto.. tzn są te same części, plastiki itp itd.. Działa to na zasadzie że są różne firmy które produkują różne części. Później "producent" wózka zamawia te części i składa wózek.. Więc jeśli chodzi o Polskie firmy to nie wiem czy moja mama nie miała tutaj racji mówiąc nie kupuj bo G.. Knorr.. jest jeden który mi sie podoba ale kosztuje ponad dwa koła :D A znacie jakies włoskie firmy? Słyszałam że Włosi robia dobry sprzęt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie.. większość w częstochowie i nawet z tego co słyszałam od któregoś ze sprzedawców to te wózki są robione na jedno kopyto.. tzn są te same części, plastiki itp itd.. Działa to na zasadzie że są różne firmy które produkują różne części. Później "producent" wózka zamawia te części i składa wózek.. Więc jeśli chodzi o Polskie firmy to nie wiem czy moja mama nie miała tutaj racji mówiąc nie kupuj bo G.. Knorr.. jest jeden który mi sie podoba ale kosztuje ponad dwa koła :D A znacie jakies włoskie firmy? Słyszałam że Włosi robia dobry sprzęt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej "szarlotka" :) Odnośnie spacerówki to sie jeszcze nie zastanawialam, poki co skupiam sie na wóziku z tej Knorr - Baby, no chyba ze zakupie wózek wielofunkcyjny a na to sie zanosi to pewnie sama spacerówka nie bedzie mi potrzebna, aczkolwiek przegladalam je na stronie i podoba mi sie jedna :) http://www.goonis.pl/spacerowka-knorr-baby-joggi-s-3.htm podobaja mi sie tez ostatnimi czasy wózki/ spacerówki w ciemnych koorach zwlaszcza czarne z jakimis kolorowymi akcentami/dodatkami :) a Jakie jest Wasze zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy tylko ja mam takie
wrazenie, że ktoś tu robi z nas idiotki i poprostu reklamuje ohydne wózki z durnej strony? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki :) "marta" odnosnie prpozycji wózków Knorr - Baby to tak jak poradzilas odwiedzilam ich sklep inernetowy i rzeczywiscie ich wózki zachwycily mnie i mojego meza, zwlaszcza męza :D mozna powiedziec ze wozki w jego stylu bo maja mnostwo modeli w sportowym stylu i z takim sportowym wozkiem chetniej wychodzil by na spacery z dzieckiem niz z takim 'przeslodzonym' wozikiem :P Moj moze uprawia joging i stwierdzil ze nawet moglby z takim wozkiem nawet troszke pobiegac ( i dziecko zadowolone ze spaceru i tatuś ze mogl poswiecic czas na bieganie ) :) stwierdzilismy ze najbardziej nadawal by sie taki trzykolowiec, taki jak ten: http://www.goonis.pl/wozek-wielofunkcyjny-knorr-baby-alu-scooter-de-lux-2.htm Sadze ze z pewnoscia by sie sprawdzil ;) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszłe mamuśki :) Przyłączę się do debaty :) Nasze maleństwo ma przyjść na świat w styczniu :) Wózek planuje kupić w najbliższym czasie, tylko cały czas się waham. Mam kilka typów i ciągle nie wiem który wybrać :/ W grę wchodzą wózki do których będę mogła zamontować fotelik MAXI COSI CABRIO FIX. Myślimy o : Tutek grander X - Lander XA albo właśnie Knorr baby model monaco sahara Dziś byłam w sklepie i widziałam wózek knorr baby . Powiem tak, jest on bardzo lekki i świetnie się prowadzi. Ważne jest to, że w zestawie znajdują się adaptery do fotelika. Koła są piankowe - wiecie może które koła są lepsze? Piankowe czy pompowane? Ogólnie uważam, że kolorystyka wózków jest dość uboga. Zaszalała bym z jakimś różem, ale jak zdecyduje się na ten to pewnie wybiorę wersję z czerwonym :) Wózek oglądałam w Niemczech - cena to 320 euro czyli ok 1280 zl. Czyli cena dość atrakcyjna :) Reszta typów upatrzyłam sobie na allegro. W najbliższym tygodniu wybieram się na wycieczkę do ASKOT. Mam nadzieje, że będę miała okazję zobaczyć je na żywo. Chciała bym mieć już wózeczek w pokoiku :) Wy który byście wybrały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeeee a już myślałam, że ktoś jeszcze w Polsce sprzedaje Knorr-baby. Na razie widziałam tylko jeden sklep i pojedynce sztuki na allegro, a chciałabym mieć jakieś odniesienie cenowe:( może ktoś by taniej nieco sprzedawał:( Ostatnio też przykuł moją uwagę ten X-lander: http://x-lander.pl/produkty/57/xt/ Grrr.... Kurde dziecko tuż tuż a ja latam jak na szpilkach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, że pani "marta_kon" w pracy chyba, bo tak pisze i tym wózku ... i pisze .... nie ma chyba listu od pani "marta_kon" by nie wspomniała o - jak mniemam - swoim zleceniodawcy. Pojedyńczy list jeszcze jakoś przejdzie, ale taki hurt to przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam z anglii używany joolz day. Czekam na przesylkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam!! Chciałam odradzic przyszłym mamą zakup wózka ed -rema wózki bardzo kiepsko są wykonane elementy same się rozkleją po mimo że wózek np. nie był używany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wózek Anex Sport. Solidny wózek z dużymi kołami pompowanymi. Lekki, łatwo sie składa i fajnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy wózek Anex Sport.Wózek jest dobry jakościowo. Lekki, skrętny i komfortowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam wózki z Baby Merc bo to polska marka i mimo niskiej ceny jakość jest naprawdę wysoka. Kupowałam tam taką wersję 3w1 i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy wózek Anex.Mam go ok.5 miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Tkaniny są zabezpieczone jonami srebra a wewnątrz gondoli jest kokosowy materacyk. Rama szybko się składa i po rozłożeniu automatycznie się blokuje. Równie łatwo się rozkłada. Po naciśnięciu na rączkę wózek bardzo miękko się ugina na sprężynach. Świetne amortyzatory. Nasz wózek jest lekki, łatwo się prowadzi i na pewno jest bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy wózek na polskim rynku jak dla mnie to Anex Sport. Lekki i łatwy w odsłudze. Szybko sie wypina gondola i łatwo się składa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej mamusie. Mam dwie córeczki. Jedna 7 lat wiec pierwszy wozek za mną a ta młodsza ma dopiero 7miesiecy. Kupiłam wózek Anex Sport. Ten sam o ktorym jest ostatnio tak głośno na forach. Jeśli miałabym w jednym zdaniu go opisać to : wózek idealny pod każdym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłem wózek dla mojego syna na stronie http://paradisebaby.pl/ Wózek jest wielofunkcyjny co jest bardzo przydatne w dłuższych wyjazdach i bardzo komfortowy. Jeśli ktoś szuka wózków, które są wysokiej jakości to zdecydowanie polecam sprawdzić stronę Paradisebaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×