Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Józka

wyrodny ojciec

Polecane posty

Gość Józka

Mam dwóch synów 29 i 27 lat.od 17 lat rozwiedziona.Zostałam oszukana były mąż byl kaleką i nałogowym alkoholikiem.Byliśmy ze soba 6 lat.Odeszlam z synkami w wieku 5 i 3 lata.To byl horror człowiek toksyczny,psychol.Po rozwodzie były mąż namowił starszego syna do pojścia do niego,pomimo mojego nie Sad zdecydowal za ojcem,bo syn mial ponad 14 lat i chcial z nim być.Ojciec się bawil z coraz to inna kobietą,namawial syna do wspolnych randekSyn byl zaniedbany w nauce,nie wytrzymal Po 3 latach wrocil do mnie,szkołę średnią skończył dzięki mojej pomocy.Dostal pracę lecz znow ojciec namowil go do pobytu w jego domu.Takie przepychanki.Obecnie ojciec jest na rencie ma kochankę a syn od 2 lat leczy depresję i nerwicę.Jest w nie najlepszym stanie psychicznym.Meldunek ma u ojca,chce tam być,bo blisko miasta tymczasem ojciec wyrzeka się,że to nie jest jego syn.Odmawia jakiejkolwiek pomocy.Co nie jest prawdą.Nigdy go nie zdradziłam. Lekarze stwierdzili,że choroba ma podloże psychogenne.Potrzeba konmkretnej psychoterapii.Leczy się ale to jeszcze wymaga czasu i leczenia klinicznego.Choroba jest uleczalna ale pozostaje bez wsparcia.Ja pomagałam,obecnie pracuję daleko od miejsca zamieszkania bylego męża,napisałam list z prośba o pomocJakie inne środki można zastosować wobec nieodpowiedzialnego ojca?gdzie się zwrócić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×