Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asdsfdgmnbv34567

co ja mam zrobić ?

Polecane posty

Gość asdsfdgmnbv34567

Jestem w szoku mój chłopak pali zioło oczywsicie jestem przeciwna jak nie wiem co wiadomo od czasu do czasu ( chodzi mi nie wiem 2 razy na miesiąc ) a nie całe weekendy. ostatnio powiedział to swoim rodzicom którzy wrócili z anglii bo tam mmieszkaja od kilku mimesiecy ( co jakis miesiac przyjezdzaja na kilka dni ) ma 18 lat oni oczywiscie nic nie powiedzieli miesiac temu moj posadził cos dla siebie awantury miał ze mna straszne ale w koncu odpusciłam gdy dowiedzieli sie jego rodzice o tym nic nie powiedzieli a mama dodała ze powinien sie tym zajmować ( nie wiem czy chodziło jej o samo to co jest w doniczce czy konstrukcje ale jednak to drugie) wybaczcie za błedy za to ze cała wypowiedz jest jednym zdaniem ale jestem w szoku bo ja jako jego dziewczyna czuję ze jednak nie powinien czegos takiego robic staram sie byc jego głosem rozsądku a jego matka nie reaguje nic na to plus jeszcze to w jakis sposób pochwala cieszy się i sie usmimecha . nie rozumiem mojego chlopaka nie rozumiem podejscia rodziców... nie mam pojecia kto ma racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdsfdgmnbv34567
jestesmy ze sobą prawie 5 lat. ja mam 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barkabud
ty masz racje a on samowolke a rodzice albo nie wzieli tego na serio albo tez pala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdsfdgmnbv34567
ja już nie wiem co mam zrobic on klasa maturalna powinien sie zając nauką a nie takimi rzeczami, nie wiem czy jego rodzice palą ale jakby nawet to powinni wiedziec ze teraz najtrudniejszy okres w jego zyciu matura przeprowadzka do innego miasta wybór studiów ... jestem załąmana nie wiem jak mu pzregadać ze to jednak nie jest plus... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki prostu ze 100% nie masz
dlaczego nie stawiasz przecinkow? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdsfdgmnbv34567
nie stawiam przecinków ani kropek :O wybaczcie, już się poprawiam. Po prostu jestem zdziwiona, wstrząśnięta, ja myślałam że rodzice są odpowiedzialni ze przegadają, ale gdzie tam ! czuję się jak stara baba nie wiem czy to ja zbzikowałam czy świat się wywrócił do góry nogami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdsfdgmnbv34567
nie stawiam przecinków ani kropek :O wybaczcie, już się poprawiam. Po prostu jestem zdziwiona, wstrząśnięta, ja myślałam że rodzice są odpowiedzialni ze przegadają, ale gdzie tam ! czuję się jak stara baba nie wiem czy to ja zbzikowałam czy świat się wywrócił do góry nogami :O juloki11- to nie tak że ja nie palę ale nie tak często nie w takich ilościach nie afiszuję się z tym w taki sposób, tak naprawdę to długa historia jak ja mam ochotę to może raz na miesiąc ale to tyle wolę napić się piwa, ale nie o mnie. chodzi mi o to jak zareagowali rodzice, ja od dłuższego czasu widzę ze to za często za dużo z jeo str marudzę a on do mnie dzwoni i mówi ze rodzice to zaakceptowali - nie wiem czy to nie żart... zastanawiam się powoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypożyczalnia samochodów Borexpo E.R. Borowieccy Sp.J. ul. Żurawia 10/12/1 60-860 Poznań Wielkopolska Tel.: +48601581400, +48661623700, +48618476716 info@wypozyczalnia-samochodow.com https://wypozyczalnia-borexpo.pl/ Tani wynajem aut osobowych, dostawczych, busów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×