Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama nie czytająca

jaką fajną i wciągającą (nie nudną:p) książkę polecicie nieczytającej?:)

Polecane posty

Gość mama nie czytająca

powiem szczerze, że nigdy nie lubiłam czytać lektur, książek, czasopism, artykułów i tak zostało do dziś. uwielbiałam za to filmy, szczególnie ciężkie, psychologiczne, dające do myślenia, szczególnie z jakimiś zagadkami itd... teraz muszę wziąć książkę, bo idę do szpitala na kilka dni. co polecicie na tą szpitalną nudę, co by mnie wciągnęło? nie znam żadnych pisarzy w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama nie czytająca
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszpirowska26622
Arabska zona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodzę się ze Sparks, Coben ( jak ktoś lubi takie bardziej thrillery czy kryminały) z babskich typowo to książki Moniki Szwaji i Terakowskiej. Mnie wciągnęły też książki Meg Cabot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ildefons Falcones
"Katedra w Barcelonie". To powiesc historyczna, dosc dluga bo ma chyba z 900stron (nie pamietam dokladnie), ale tak mnie wciagnela, ze przeczytalam w kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ildefons Falcones
albo "Kwiat pustyni" jesli nie ogladalas filmu. Poruszajaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiat Pustyni to raczej nie do szpitala, dla autorki to raczej coś wesołego:) Mnei się przypomniało, może młodziezowa seria ale fajnie i lekko napisana o Adrianie Molu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniki Szwaji :D Zapomniałam o niej :D Jak byś czytała kwiat pustyni to radzę zaopatrzyć sie w 3 części :) 1 - kwiat pustyni 2 - córka nomadów 3 - wyleciała mi z głowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobna do....
ja tylko literatura wojny i okupacji wiec nie kazdy to lubi np.przeżyłem ejsnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama nie czytająca
chcę coś niedługiego, żeby pochłonąć w 3-4dni. nie lubię pottera:) białą masajkę i kwiat pustyni oglądałam filmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ildefons Falcones
Jedz, modl sie i kochaj. Ciekawa, lekka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedz, modl sie i kochaj - ciekawa i lekka?:D Ja ją 2 tygodnie czytałam. Długa i niektóre momenty nużące do bólu. Lekką to może faktycznie coś Szwaji, ostatnio czytałam Matka wszystkich Lalek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam lubie ksiazki z zagatkami , morderstwami i historia . osobiscie bardzo lubie jednego autora - dan brown i wszzystkie jego ksiazki sa super!!! pochlanialam je w max 2 dni i jeszcze 'Obietnica anioła' Frederic Lenoir,Violette Cabesos - bardzo fajna jest jeszcze jedna ksiazka ktora byla super ale cholerka jak na zlosc nie moge sobie przypomnac tytulu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama nie czytająca
jedz, módl się i kochaj oglądałam film też:D również się ciągnął:p dzięki, będę miała na uwadze te tytuły, coś tam muszę wybrać, w domu nie mam ani jednej książki;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekamnalato
Ksiazki Cobena i Grishama sa fajne. Chmielewskiej i A. Christi sa lekkie. Np Krowa niebianska Chmielewskiej. P. Coelho. A ostatnio czytalam Igrzyska smierci i bardzo mnie wciagnely.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama nie czytająca
Igrzyska oglądałam film:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanna
Coś Mary Higgins Clark

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanna
Mistrzyni suspensu :) Bardzo lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P. Coelho - pisze super ale nie są to lekkie książki, trzeba się skupić by nie stracić wątku i czasem też przynudza a autorka chce coś lekkiego i krótkiego. Niedługo zaczniecie pisać że Ulisses jest super na pobyt w szpitalu albo Wojna i Pokój:) Autorko jeśli lekkie a babskie to Szwaja, Sparks, jak lubisz bardziej w thrillery to Coben, Koontz, . O albo wiem, Mikołajka sobie weź, to dla dzieci ale fajnie się czyta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanna
Babskie i kryminał w jednym. Sparks ok, wciąga i lekki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama nie czytająca
ale tytułów:p dzięki serdeczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajemnicze, ciekawe, wciągające książki Guillaume Musso. Dziś właśnie skończyłam najnowszą "Telefon od anioła". Do końca trzyma w napięciu. Inne tez są dobre np. "Papierowa dziewczyna", "Wrócę po Ciebie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka z Polski B
też się strasznie zaniedbałam w czytaniu ale wreszcie się zmobilizowałam i wybrałam do biblioteki. Na pierwszy ogień poszła "kwiaty na poddaszu" Virginii Andrews - pochłonęłam w 2 dni i nie mogę się doczekać wypożyczenia kolejnych części. Mogę więc ten tytuł polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamA...yyy
"samotnosc w sieci". Film to porazka- nie sugeruj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×