Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nestiiiczka

jak przygotowac dziecko do zycia w nowej rodzinie

Polecane posty

Mam małe dziecko 3,5 mieszkam w domku jednorodzinnym, jestem mezatka poznałam faceta z którym sie zwiazałam i roczny kontakt utrzymywałam chce odejsc od meza i z nim zamieszkac w mieszkaniu dosc duzym na wysokim poziomie i z ogródkiem jak by to zalezało ode mnie była bym z nim dawno juz, ale boje sie jednego tego że malutka zapłacze ze chce do swojego domku ze zateskni za domem jednak tu od urodzenia sie wychowywała boje sie ze nie poradze sobie psychicznie jak bedzie płakać i to jest jeden powód dla którego mysle czy nie zrezygnowac ze szczescia z szansy na nowe zycie którego tak pragne tylko dlatego by dzieku było dobrze .ona jets najwazniejsza ale z drugiej strony byc z kims kogo sie nie kocha tylko dlatego ze dzieckko prosze o opinie kobiet ktore przeszly to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak sobie siedze i mysle
Rodzina to odpowiedzialność. Używaj znaków interpunkcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nestiiczka - opisałaś swoje priorytety dosyć obrazowo: zamienić domek z ogródkiem na duże mieszkanie, na dwoje babka wróżyła, jak to mówią :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swędzi cie?
Sama nie wiesz czego chcesz, masz męża, poznajesz faceta utrzymujesz z nim kontakt przez rok a teraz chcesz odejść od męża by być z tym nowym?! Czemu nie rozwiodłaś się wcześniej? Co jeśli adrenalinka minie i nastanie rutyna z tym drugim? poszukasz kolejnego i tak będziesz przechodziła z ręki do ręki? Co zrobiłaś aby naprawić relacje z mężem? Tak po prostu się zakochałaś w tym drugim z nudów,bo mąż pracuje nie ma dla ciebie czasu?! Nie rozumiem takich kobiet, za dużo masz czasu to ci głupoty w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popatrz w lustro
i już będziesz wiedziała co zrobić jako zdradziecka nie-KOBIETA, tylko wiadomo co! Dziecko zostaw z ojcem w domku sama spadaj do swego rozwiąźlaka męża musisz opuścić boś niegodna męża swego dziecka nie profanuj swoim rozpustnym życiem idź sobie do kochasia i jego mieszkania ale to nie jest rodzina dla dziecka ty już nie jesteś rodziną dla dziecka tyś już nie matka, tylko rozwiązła nie-KOBIETA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroplawmorzu............
nestiiczka ... to jest moj email. kroplawmorzu24@wp.pl jestem w identycznej sytuacji... musze w koncu o tym z kims pogadac. z kims kto mnie zrozumie. napisz do mnie w wolnej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarazwychodzem...
ale musi cie cipsko swedziec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×