Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SamaTakaMałaJula

czuję się niezaspokojona :(

Polecane posty

Gość SamaTakaMałaJula

Witam, nie będę się niepotrzebnie rozpisywać. Chodzi o to, że jestem z facetem, oboje jesteśmy szczęśliwi, dogadujemy się, uwielbiamy spędzać ze sobą czas, jest czuły i kochany, gdy jesteśmy razem on musi trzymać mnie chociaż za jeden palec, często mnie przytula, całuje, czuję się naprawdę jak księżniczka i widzę, że mnie kocha ALE... no właśnie... seks przeważnie wychodzi z mojej inicjatywy, to ja rozpoczynam pieszczoty albo mówię, że mam na to ochotę, jest mi z nim cudownie ale... to trwa 15-20 minut? Czasem może mniej...i to wszystko. On jest już wtedy zmęczony, nie ma mowy o dłuższej "zabawie" bo on ogłasza, że idziemy spać... po wszystkim sam chce być blisko, przytula się i zasypia... jednak mi czegoś brakuje... boję się, że jak mu powiem, to sprawię mu przykrość, a poza tym nie chce żeby się do czegoś zmuszał... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulhma
może jakiś rodzaj uzupełnienia być Ci dał cyberek ze mną i moim partnerem? Co? Przemyśl to i nie czekaj ciągle na niego. Może zresztą to by go zastymulowało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja natomiast jako rodzaj uzupełnienia proponuję godzinny spacerek z moim pieskiem. Nie jest agresywny, lubi sikać równolegle do krawężnika z pyskiem skierowanym w stronę południa. Trzymając się tych zasad prostych zasad powinnaś móc czerpać wielu radosnych i miłych chwil, a mój Azorek będzie także szczęśliwy i zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33lateknadelegacji
zapraszam Panie na miłą zabawe na gg 998197

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
informatyk a ciebie widzę już totalnie pogięło, jak masz takie kretynizmy wypisywać to lepiej zamknij dziób na kłodkę:o:o żenujace jest to, że nie potrafisz sie normalnie wypowiedzieć a sam szukasz kochanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×