Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MillionDollarGirl

DJ na wesele w Warszawie - kogo polecacie?

Polecane posty

Gość MillionDollarGirl

Hej, szukam DJa na niewielkie wesele w przyszłym roku :) Kogo polecacie i jakie ceny proponuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj masti wesela,poprawiny
Usługi DJ-skie Wesela,Imprezy Okolicznościowe,całe Polska Pełna oprawa muzyczna jako Dj wraz z jednoczesnym prowadzeniem przyjęć jako prezenter i wodzirej. Z ogromną przyjemnością poprowadzę Państwa Wesele i postaram się aby ten najważniejszy dzień w życiu był tym niezapomnianym i najszczęśliwszym. To bedzie Wasz wieczór, a ja dołoże wszelkich starań aby stał sie cudownym przeżyciem Potrafie sie dostosowac do każdych wymogów klienta. Gram muzyke wszelkiego rodzaju a także wybrana przez Państwa Specjalizuję się w oprawie muzycznej i oświetleniowej oraz w prowadzeniu imprez typu: - Wesele\Poprawiny - Imprezy Integracyjne i okolicznościowe - Studniówki i 18-ki - Bale sylwestrowe - Bale karnawałowe - Bankiety Moje atuty to: - wieloletnie doświadczenie, pasja muzyczna - bardzo duża znajomość trendów i gatunków muzycznych - bogata płytoteka - markowy sprzęt (konsola dj-ska,nagłośnienie,oświetlenie) - indywidualne podejście do każdego klienta dopasowane w 100% do jego potrzeb - elastyczna oferta cenowa - pracuje z mikrofonem na życzenie wszelkiego rodzaju konkursy, zabawy, karaoke, oczepiny itp. Zasięg działania: -teren działania to cała Polska Szczegóły: Zapraszam do kontaktu telefonicznego. Proponuje spotkanie na którym porozmawiamy i uzgodnimy Państwa oczekiwania. Utrzymujemy stały kontakt do dnia ślubu. Uwaga:Aktualnie cena promocyjna. Jeśli chcecie Państwo uzyskać więcej informacji i umówić się na spotkanie , proszę o kontakt. 783-830-424 Dj. Masti www.masti.beepworld.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivka_livka
ja na swoim ślubie miałam oprawę zorganizowaną przez DJ'a i nie żałuję. Nie wiem, czy ma wolne termin termina na 2013, ale co szkodzi się skontaktować? to jego strona: http://www.djnaimpreze.info/ wesele poprowadził naprawdę fajnie, w ciągu godziny od obiadu większość gości już szalała na parkiecie, więc umie zachęcić do zabawy. A jesli chodzi o muzykę, to mój mąż wynegocjował z nim ukochany kawałek Comy i kilka innych piosenke z okresu naszego narzeczeństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×