Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona-serfsa

Moja kobieta ma cos do mojej matki ale ja mam cos do jej ojca!!

Polecane posty

Gość ona-serfsa

Moja 27letnia kobieta ma cos do mojej matki. Przeszkadza jej to ze moja matka ciagle rano robi mi sniadania do pracy, prasuje moje koszule, pierze moje majtki i skarpetki poniewaz mojej babie wydaje sie to nieprawdopodobne a sama nie zrobi mi tej przyjemnosci. Ostatnio miedzy moja partnerka a matka dochodzi do coraz czestszych awantur. Raz moja mama wypomniala mojej koiecie ze ja ja przygarnalem z dzieckiem. Moja dziewczyna ma 8letniego syna. Druga sprawa ze moja mamusia nie jest problemem ale jej ojciec. Ona mowi ze jej ojciec przyjdzie do nas na obiad w sobote i stary grzyb 53letni siedzi u nas nawet do 2 w nocy. Bo chce pobyć z córką, pobyć z wnukiem a ja chciałem się kochać z nią to powiedziała że nie bo tatusiowi będzie to przeszkadzać a ona nie chce go narażać na takie widoki. Obawiam sie ze po slubie u nas bedzie tak samo!!! Moja matka nie jest uciazliwa w tym zwiazku ale jej ojciec. Obawiam sie ze przez niego moze wlasnie dojdz do rozwodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanka Franka
Dzizusssss,najbardziej uciążliwy to jesteś ty. Zrób niespodziankę swojej kobiecie,wybierz swoje gacie i jej stringi.Umow sie z przyszłym tesciem na chłopskie pogaduchyAle do kogo ja pisze.? Do jakiegoś obsrymajta,który jaj nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona-serfsa
Na chłopskie pogaduchy? Jak ten stary grzyb ciągle pokazuje że dla mnie nie ma miejsca w jego rodzinie i ma pretensje ze jego corka wprowadzila sie do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale cyrk
wypomnienie lasce ze strony twojej matki że synek "przygarnął" dziewczynę z dzieckiem jest totalnie poniżej pasa i pozbawione jakiegokolwiek poziomu, na miejscu twojej dziewczyny po takich słowach nie zamieniłabym z twoją mamusią nawet słowa. A po tym że zapewne jako maminsynek nie zareagowałeś nie dziwię się jej ojcu, że traktuje cię nieufnie. A poza tym czy tak trudno jest wytrzymać kilka godzin bez bzykania????? Jak się ma w domu gościa????? PS. mieszkacie z twoją mamusią?? Jak to pierze ci gacie i robi śniadania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona-serfsa
No moze moja matka nie powinna tego wypominac ale troche racji w tym jest. W koncu dziewczyna wprowadzila sie do mnie a dokladnie do domu mojej matki. Owszem, mama mi gotuje moje ulubione potrafi oraz pierze a nawet prasuje moje majtki i skarpetki co mojej zonie wydaje sie nienormalne. A to ze ona mowi ze bedziemy spac w osobnym pokoju bo jej ojcu byloby przykro gdyby wiedzial ze razem spimy? to dla ciebie jest norma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale cyrk
no to jak to było w końcu, był u was do drugiej a wy położyliście się spać?? I co wtedy robił? Z tym spaniem osobno, oczywiście przegięcie. Ale i tak wygląda na to że jesteś maminsynkiem i jak oni wszyscy nie dostrzegasz tego. Twojej żonie nie przeszkadza pranie gaci a to że nie odcinasz pępowiny od mamy mimo że masz żonę. Pewnie pracuje tak jak i ty pracujesz i nie ma powodu żebyś tych gaci nie włożył do pralki ty. Z jakiej racji ma to robić kobieta? Dla zasady? Żyj z żoną, odetnij się trochę od mamy a zbliż do żonki, bo ona i twoja matka to obce sobie kobiety i tak zostanie po tych tekstach że ją przygarnąłeś. Nie czuje bliskości z mężem to nie będzie się dobrze układać. Jeżeli mamie opowiadasz o problemach w waszym związku to wiedz że to chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona-serfsa
Moja mama w niczym nie przeszkadza a one sobie tak po kobiecemu rozmawialy. Czasem jej powiem ze moglaby lepiej ugotowac, tak jak moja mamusia gotuje ale ona to ze swoim starym przegina. Ciagle mowi tatus to, tatus tamto, telefonuje do niego 20 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile masz lat????
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona-serfsa
33! A co ma moj wiek zwiazany z cala ta sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona-serfsa
Tak, moja kobieta pracuje w swojej rodzinnej Firmie. I tam tez ma kontakt z tatusiem. A ten traktuje mnie tak jakbym mu cos odebral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile masz lat????
Wy oboje nie odcieliscie sie jeszcze od swoich rodzicow :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale cyrk
tak po kobiecemu sobie rozmawiały i twoja żona usłyszała miłą informację od mamusi, że ma się cieszyć że ją synek chciał z dzieckiem tak??? To chamówa nie mamusia. Synek chciał to się ożenił i to nie jej sprawa!!!! Bo synek przecież nic nie musiał tylko sam chciał.... A po tym cyt."Czasem jej powiem ze moglaby lepiej ugotowac, tak jak moja mamusia gotuje" myślę, że to tylko głupie prowo. ALBO SKRAJNY MAMINSYNUŚ, OTWÓRZ OCZY CZŁOWIEKU JESTEŚCIE W SAMOZACHWYCIE TY I MAMUSIA A ONA ODSUNIĘTA NA BOK I TO JESZCZE JAKO TOWAR DRUGIEGO GATUNKU...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1/10132
prowo???? czy może polskie realia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×