Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezrozumiem.

Moja dziewczyna okłamała mnie,

Polecane posty

Gość niezrozumiem.

Byłam z dziewczyną w związku. Kochałam ją. Była dla mnie ważna. Miałyśmy poważne plany na przyszłość. Jednak pojawiły się kłótnie i ta druga. Kłótnie były wpierw. Próbowałyśmy to naprawić, dążyłyśmy do dobrego związku. Ale pojawiła się "ona". Niby była tylko jej znajomą, ale.. po pewnym czasie zaczęła z nią częściej spędzać czas, nie miała dla mnie czasu. Dziś dowiedziałam się, że okłamywała mnie co do spotkań z nią. Np. mówiła o męskim wieczorze z tatą. Wyjazd na ryby. Gdy do niej dzwoniłam powiedziała mi że dopiero wraca. Ale okazało się, co wiem, już od niej, że była z tą drugą i bojąc się , że spotka mnie po drodze, gdyż wychodziłam, musiały zmienić "miejscówę". Przez miesiąc kłamała mi co do spotkań z nią, wiem także, że tama jej się podoba. Moja dziewczyna zerwała ze mną. Powiedziała, że nie chce być z nikim w związku, że chce być sama. Przeżywałam, płakałam,. Okazało się, że mogłam zerwać pierwsza, gdyż to ona mnie oszukiwała, ale.. ja ją kocham. Nie miała dla mnie czasu, powiedziała niejednokrotnie że ją nudzę. że nie mamy o czym rozmawiać. Czuję się jak pusta. Co sądzicie o jej zachowaniu. Co mam zrobić, by nie czuć się tak, źle. Tak pustą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysbengalski
Jesteś lesbą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezrozumiem.
lesbijką. jestem LESBIJKĄ. i szukam porady i złów wyjaśnienia, a nie obelg. -,-"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×