Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Złote maski Elizabeth Kessler

Złote maski Elizabeth Kessler

Polecane posty

Gość Ewa1213
Tak jak poprzedniczki muszę powiedzieć, że maski Elizabeth Kessler naprawdę działają! Efekt praktycznie natychmiastowy, zresztą to nie tylko moja opinia poczytajcie na niezależnych blogach. Poleciłam maski moim koleżankom i są bardzo zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaNowakowska
Mam 53 lata, nie jestem już młódką mam dwójkę dorosłych dzieci i nie jedne kosmetyki w swoim życiu stosowałam. Maski EK poznałam w SPA w którym byłam ostatnio z mężem i mogę z czystą odpowiedzialnością je polecić. Przed chwilą kupiłam właśnie opakowanie na stronie dystrybutora w cenie o wiele niższej niż zapłaciłam w SPA i jestem przeszczęśliwa bo ten produkt jest naprawdę bardzo wartościowy i na mnie działa rewelacyjnie. Pozdrawiam Olga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werrka00
Mogę tylko powiedzieć jedno, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika40
maski rewelacja jestem po pierwszej kuracji efekty widoczne polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdecydowanie mogę polecić maski Elizabeth Kessler bazując na swoich doświadczeniach z tym oto produktem. Po wielu wątpliwościach i namysłach postanowiłam spróbować. Zamówiłam komplet 6 sztuk. Skorzystałam już z pięciu i efekty widzę nie tylko ja. Moja cera zdecydowanie nabrała kolorytu, ładnie prezentuje się bez makijażu. Ogólnie czuję, że skóra stała się gładsza i miękka. Za taką cenę, którą proponują za 6 maseczek to jest nic w porównaniu do cen, które proponują nam salony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lazuuurowa
To co najbardziej podoba mi się w maskach Elizabeth Kessler to, że bardzo łatwo je się nakłada jak i zdejmuje, a efekty widać od razu. Na pierwszy rzut oka to, że skóra jest napięta pozbawiona zaczerwień i taka rozświetlona. Wyglądam po niej na wypoczętą i zrelaksowaną. Naprawdę jest to warta inwestycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeźwo myślaca fotograf
Podpisuje się obydwoma rekami pod komentarzem aga_kosmetykowa, te maski to ściema, strona faktycznie z każdego linku prowadzi do jednej strony z reklama i opcja zakupu. Zdjęcia teraz wypowiem się jako specjalistka od fotografii. Każde zdjęcie kobiety przed stosowaniem maski jest zrobione celowo źle, kobieta bez żadnego makijażu, źle oświetlona światłem bocznym które wydobywa każda zmarszczkę. Natomiast kobieta po zabiegu ma zrobiony makijaż i jest oświetlona światłem z przodu które ukrywa zagłębienia na skórze, po prostu nie ma cieni od zmarszczek. To jest stara sztuczka znana w TV oświetlenie na I. Dziedzic. Ta wiekowa już prezenterka telewizyjna aby ukryć okropne zmarszczki była oświetlana na tzw. blachę czyli ostre światło na wprost, wtedy twarz prezenterki wyglądała mimo wieku na pozbawiona zmarszczek. Tak ze powtarzam. te maski to zwykła ściema MARKETINGOWA. I jeszcze druga sprawa obawiam się że 80% pochlebnych komentarzy jest pisana przez ludzi wynajętych przez firmę do pisania pozytywnych opinii. Znacie pewnie takie ogłoszenia chcesz zarobić 1000zl bez wychodzenia z domu? To właśnie jest zatrudnienie w takiej firmie na pisaniu komentarzy hurtowo pod rożnymi nickami pozytywnych opinii. 20% pozytywów to jest od kobiet które dały się złapać na chwyt marketingowy i chcą wieżyc w to ze im maska pomogła i w to wierzą, A tak naprawdę to pewnie te kolageny i inne składniki które są w wielu kremach podziałały. A kolejnym dowodem na chwyty marketingowe jest to ze jak chcesz opuścić stronę to dają Ci szanse kupienia tego nic nie wartego produktu za tylko 89zl. Wiec nie wierzcie z w cuda ze to jakiś cudowny środek, a tylko krem za 15zł który ktoś próbuje Ci ładnymi sloganami wcisnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra9999
BRAWO dla wpisu pod nickiem "Trzeźwo myśląca fotograf" Pozdrawiam wszystkie trzeźwo myślące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siuga
Polecam zamiast tych pseudo masek krem tlenowy Karin Herzog. Ja go kupiłam we Wrocławiu w jednym ze spa. I lepszego kremu nie znalazłam jeszcze do tej pory. Dodam że jestem kosmetyczka i mam na punkcie kremów zboczenie zawodowe... :) Kremy Karin Herzog są wyjątkowe. Ja stosuje krem z 2 % tlenem. Prosze sobie poczytać o tych kremach - stosują je największe gwiazdy. Nie jestem żadnym przedstawicielem tej firmy ani wlascicielm spa które te produkty rozprowadza. Szczerze polecam bo sama jestem bardzo zadowolona i zaskoczona tym jak ten krem działa.Krem kosztuje ponad 200 zł ale jest wart tej ceny. Sprawdźcie same i dajcie znać czy jesteście zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snafu
te maski to LIPA!!!! oszustwo!! zero efektow!! zdjęcia reklamowe- photo-shop!! utopiłam tylko kasę! nie bądźcie takie głupie jak ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale sciema te maski nie widomo co to jest firma nie istnieje w Polsce brak składu mozna sobie uszkodzic buzie chyab tylko ryzyko jest duże bo to jednak kosmetyk szukajcie w googlach masek kolagenowych polskich firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwowanaizawiedziona
Jestem oburzona takim sposobem reklamowania. Artykuł jest sponsorowany, marka jest fikcyjnie stworzona na polski rynek. nie ma zadnej zagranicznej informacji na jej temat! Na stronie: http://www.live-consumer.com/elizabethkessler/v12/index.html sa dokladnie te same komentarze co tu, w doadtku portal jest fikcyjny, namawiam do nacisnienia na jakakoliwek zakladke na gorze strony. Kafeteria -jestem wsciekla, ze tak manipulujecie ludzmi, na pewno nie robicie tego za darmo. To bardzo nieuczciwe! W dodatku te maski nie mają nic wspolnego z prawdziwymi złotymi maskami !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja5555
Litości drogie panie.Wczytajcie się uważnie w komentarze a zauważycie,że każdy kto wypowiedział się negatywnie,zaraz jest negowany i natychmiast pojawia się kilkanaście komentarzy pozytywnych. Rozumiem,że ktoś, kto tym gównem handluje musi się bronić, ale podszywanie się pod kosmetyczkę a co za tym idzie autorytet w kwestii wszelakich maseczek to już oszustwo. Często korzystam z usług kosmetyczki w kraju i poza nim, ale nigdy nie zetknęłam się ani z nazwą " Kessler" ani z samą maseczką tej firmy i w takiej cenie. Na logikę - trzeba być skończonym idiotą, żeby uwierzyć, iż maseczka mająca w składzie złoto, będzie kosztowała 89 zł ( bo mi również wyskoczył komunikat o "super okazji" ) Jeśli coś działa tak cudownie , to każda kobieta na świecie zachowałaby młodość i urodę do 70-tki, bo co to jest 90 zł za wieczną młodość? Powstałyby tysiące salonów kosmetycznych z współpracą z "cudowną" E.Kessler , a nie idiotyczna strona internetowa, która nawet nie jest dopracowana. Zdjęcia "odmłodzonych" kobiet to retusz i tony korektora zapewne. Przyjrzyjcie się dokładnie zmarszczkom tych pań, zwłaszcza wokół oczu i przy bruzdach nosowych. Zmarszczki nie są "uleczone" tylko "zamalowane". Nie dajcie się nabrać na coś co może wam nawet zaszkodzić. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazyna 57
Bez ściemy! Kupiłam i już po pierwszym użyciu zobaczyłam nie tylko ja różnicę ale moje koleżanki zwróciły uwagę że wyglądam jakoś młodziej! Mam 55 lat więc zaryzykowałam i nie żałuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia0013
Witam! Jestem kosmetyczką i grazyna 57 szczerze powiedziawszy po pierwszym zastosowaniu przy żadnej tego typu masce nie będzie aż tak widocznych efektów, a koleżanki chciały Ci trochę schlebić. Chodzi tu głównie o to, żeby poprzez taką reklamę działać na podświadomość klientki, która widząc efekty na zdjęciach po użyciu "zauważyła" zmiany u siebie. Pomimo tego iż ich nie widać (jeszcze) kobieta po prostu "czuje się młodziej". I o to im chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcialam zobaczyc czy ten product jest dostepny na rynku angieslkim (wlasciwie powinien byc... ) ale nie ma go wcale dostepnego . Nie istnieje na angielskim wynku . wiec jest to tylko jakas sciema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti68
one tylko działają na nasz mózg, nie dajcie się oszukać, produkowane w chinach, nie można dodać komentarza na ich stronie.zastanówcie sie za nim klikniesz "kupuję"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklama to oszustwo ,żadna maska nie poprawi wyglądu skóry w tak radykalny sposób ,skóra jest tak zbudowane ,że nie przepuszcza żadnych substancji w głąb ,aby poprawić owal lub zlikwidować zmarszczki trzeba czegoś więcej np. fal radiowych czy mezoterapi igłowej lub bezigłowej ,fotodomładzania . Maski mogą wpłynąć tylko na poprawę stanu naskórka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seleenka
Nie używałam więc się nie wypowiem, bo tu chyba ci co wżywali chwalą ci co tylko marudzą powielają cudze zdanie. A ja znalazłam w małym sklepiku internetowym zamiast masek EK koloid czystego nanozłota AURUMFIOL 50K butelka z atomizerem 200ml kosztuje 70zł i wystarcza na ponad miesiąc nie tylko na twarz, ale szyję i dekolt. jestem zadowolona i niech kto marudzi wiem swoje a i znajome zamówiły widząc u mnie efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia55
Kupiłam dałam się nabrać wcale się nie odmłodzilam. Nie dajcie się nabrać na reklamę tych masek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kra36ter
nie ma złotego srodka na starzenie sie! tylko naiwni "robią" się na młodszych a co będzie jak dozyjemy 70-tki ? dalej maseczki, botoks, operacje? Starzejmy się naturalnie jak chciała natura... A co do tego "wynalazku" to mam jedno zdanie: naciąganie naiwnych! Są gabinety kosmetyczne i tam jest fachowa obsługa gdzie doradzą jaką maseczkę zastosować i do jakiej skóry a nie złoty srodek dla wszystkich. ale naiwnych nie brakuje i biznes się kręci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daro...COLVITA
Rewelacyjne produkt firmy COLVITA,maseczka kolagenowa ze zlotem koloidalnym,zawiera prawdziwe bogactwo substancji aktywnych miedzy innymi czasteczki koidalnego zlota, produkty sa rewelacyjne,wiecej informacij chetnie przesle na emal,moja poczta/daro.t62@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ściema jest ! Do wczoraj była promocja , tej maski ,z 297zł , na 139zł. Dzisiaj wchodzę na stronę Elizabeth Kessler i dalej cena 139zł .! Oszustwo i łapanie naiwnych !!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzzzka34
ale lipa te maski a połowa komentarzy dodana przez fikacyje osoby z firmy ktore sprzedaje te chinskie podrobki prawdziwych masek złotych z kolagenem polcam wpisac w google.pl złota maska kolagenowa i kupiić orginalny produkt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitaka 1960
Witam ja mam przyjemność używac złotych maski kolagenowych firmy Beautyface. I powiem wam że tak: 1. maska naprawde działa - zmarszczki sie zmniejszaja wyraźnie 2. maska jest z Polskiej firmy mam pełen sklład instrukcje , kontakt do producenta w razie pytań itp 3. produkt jest przebadany dermatologicznie i dopuszczony do sprzdazy - bezpieczny 4. jest tanszy!!! teraz kosztuje 15-16 PLN na beautyface.pl także nie dajcie sie nabierac na dziwne podróbki uzywajcie masek ale sprawdzonych i bezpiecznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiorentynka
Kupiłam i od trzech tygodni stosuje złote maski E K. .Po drugim użyciu trudno mi ocenić efekt,ale zrobiły to za mnie moje koleżanki ,ktore powiedziały mi,co robiłaś jakos inaczej wyglądasz .Super cera miekka ,gładka skora.wygłdziły mi sie zmarszczki,jestem zadowolona.polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy na paczce jest adres zwrotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta......................:D w tych maskach tyle zlota........:D:D:D po kazdej masce cera jest inna. ZA 80 zl wole u kosmetyczki z zabiegu skorzystac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda pieniędzy! Naprawdę szkoda pieniędzy na te maski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy te maski mają farmaceutyczne atesty? Lepiej iść do kosmetyczki albo apteki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×