Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skarbeczek020406

zwolnienie dyscyplinarne a brak umowy???

Polecane posty

Gość skarbeczek020406

witam, mam pytanię miałam od 1 października podjąć pracę w pewnym sklepie, dostarczyłam wszystkie dokumenty, kopie świadectw pracy itp i pracodawca dał mnie 2 października juz na zmianę. Pracowałam 6 odzin ale nie dostałam żadnej umowy do podpisania a się prosiłam, powiedział,ze do 2 tyg dostanę ale musiałam też do 7 dni dostarczyć to do PUP, na drugi dzień przyszłam do pracy i powiedziałam,że rezygnuję ze względu na warunki, na rotacje pracowników(kolega szkolący duzo opowiedział czemu się ludzie zwalniaja i nie chciałam wpaśc w jakieś bagno) i poszłam do domu. dostaje nagabujące telefony od dyrektora,że da mi zwolnienie dyscyplinarne a nawet nie mam żadnej umowy - mówi tylko,że byłam pracownikiem o samego początku. jakie jest prawow takim razie. podobno mozna na okresie próbnym bez podania przyczyny porzucić pracę i nie ma się z tego żadnych konsekwencji tym bardziej,że nie mam umowy??? POMOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość King Liyon
Powiedz mu żeby cie pocałował.....wiesz gdzie :). Dodaj jeszcze że masz kolegę w inspekcji pracy i z pewnością będzie zadowolony z twojej opowieści o takich wyzyskiwaczach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a _skąd _jesteś
Dokładnie. Nich Cię cmoknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saszzz21
Po co 10 razy to samo ? :o jesteś jakaś niedorozwinięta? przecież już ci pisali co i jak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgbgfbf
Nie ma umowy nie ma zwolnienia. Tyle. Ignoruj gościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy pracodawca dysponuje dokumentem w postaci umowy o pracę z Tobą ????????? NIE. No to odpowiedź jest prosta: nic ci nie mogą zrobic . Oni mają obowiązek zawrzec z Tobą umowę jeśli u nich pracujesz i to w pierwszym dniu pracy . Proste jak drut. Swoją drogą co to za idiotyczna firma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" powiedział,ze do 2 tyg dostanę " :D wyzyskiwacz zwykły .. on nie ma prawa tak działac poza tym dyscyplinarka musi się odnosic do stosunku pracy zawartego na piśmie a co oni mają ? NIC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka w pomaranczy
rewq...też się uśmiałam :D Mała, z czego on Cię chcę zwolnić dyscyplinarnie? Z gry w klasy chyba :D:D:D rewq, ale akcja, co? buahha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka w pomaranczy
do 7dni należy podpisać umowę i w ciągu 7dni ma Cię zgłosić do ZUS do ubezpieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbeczek020406
no zgłosił od pierwszego pazdziernika i raz podpisałam dzien w pracy w inspekcji powiedzieli ze umowa słowna tez sie zgadza i musze podpisac umowe i rozwiązanie umowy masakra jakaś ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×